Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4211
08.10.2013р. |
Надоцтова кислота (НОК) – вибір майбутнього

На сьогодні багато виробничих компаній харчової промисловості переконалися удоцільності використання дезінфектантів, основою яких є надоцтова кислота. Ця кислота ефективна проти бактерій, вiрусів, дріжджів та плісняви.

НОК має такі переваги:

– «зелений» профіль – при розкладанні надоцтової кислоти не утворюються токсичні залишки – усі складові продукту розкладаються на воду, кисень та сіль оцтової кислоти, тобто речовини, які не справляють негативного впливу на зовнішнє середовище та безпечні для людей і тварин;

– її можна використовувати холодною як для СІП-систем, так  і для дезінфекції поверхонь, що заощаджує час ікошти;

– на нинішній день не виявлено звикання мікроорганізмів до надоцтової кислоти.

Наша лінійка продуктів

Протягом останніх років Novadan успішно почав пропонувати замість звичайних засобів для дезінфекції дезінфектанти з використанням надоцтової кислоти, економлячи кошти клієнтівідбаючи про довкілля, що дуже цінують замовники. Водночас вона забезпечує чудові бактеріологічні результати, тож виробники харчової промисловості можуть оптимально використовувати власні ресурси та більше уваги придялітибезпосередньо виробництву.

Novadan пропонує повну лінійку продуктів  з надоцтовою кислотою – від CIП-продуктів, до спеціально розробленого пінного продукту для поверхонь, котрий до того ж дуже ефективний проти дріжджів, плісняви, Listeria та Escherichiacoli.

Традиційна дезінфекція

Гіпохлорит натрію і дотепер, і нині широко використовують завдяки низькій ціні і непоганому бактеріологічному ефекту. Проте він має певні недоліки: несприятливий для навколишнього середовищай агресивний до різних видів обладнання.

Є ще й інші доволі непогані види дезінфектантів: на основі алкоголю, четвертинних амонієвих сполук (ЧАС), а також такий спосіб термічної обробки, як стерилізація. Однак, наприклад, ЧАС небажано використовувати на молочних і сироробних заводах, бо при незначних відхиленнях вони можуть негативно позначатися на процесі ферментації, апісля розкладання можуть виділяти токсичні елементи у навколишнє середовище.

Натомість стерилізація пароюі гарячою водою ефективна лише тоді, коли дотримано відповідної температури, а це потребує великих енергозатрат ікоштів на обслуговування обладнання.

Дмитро ПЕТРУК,

представник компанії  Novadan

+38 067 445-93-46,+38 044 465-69-27

+38 044 577-56-51/52/53

+38 044 577-56-50

dp@royalhim.com

 

www.royalhim.com

Теги та ключові фрази
надоцтова кислота Фармакология, надоцтова кислота, вплив надоцтової к, кислота надоцтова, надоцтова кисота -- виробники, Вплив темпиратури на надоцтову кислоту, надоцтова кислота, надоцтова кислота розвести, надоцтова кислота це, надоцтовая кислота


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.