Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5841
23.05.2007р. |
Смак якості з приправами. Про змішувач сипких продуктів

В сучасних умовах технологія виготовлення практично всіх продуктів передбачає використання харчових добавок, усіляких спецій й приправ.  Ринок харчових добавок ще формується, хоча вже нині декілька великих виробників активно конкурують між собою. Основним предметом конкуренції є, перш за все, якість виготовлюваної продукції. Якість отриманих сумішей залежить від якості таких використаних компонентів, як перець, часниковий порошок, майоран, паприка, базилік, аніс, кориця, коріандр, кріп, різноманітні стабілізатори і ароматичні екстракти, які посилюють смакові якості. Не менш важливою умовою досягнення високої якості суміші є якість перемішування, що цілком залежить від типу використовуваного обладнання. Такі суміші отримують за допомогою змішувача сипких продуктів.

Для змішування сипких продуктів в харчовій промисловості застосовують змішувачі періодичної і неперервної дії. Залежно від методу змішування і конструктивного оформлення змішувачі можна поділити на:

–       шнекові (з горизонтальними і вертикальними шнеками) з рухомими лопатями;

–       барабанні.

На вітчизняному ринку обладнання представлено різноманітні конструкційні рішення змішувачів сипких продуктів, які відрізняються за способом змішування, продуктивністю, об’ємом камери змішування, потужністю, габаритами. Для отримання якісної суміші дрібнодисперсних сухих інгредієнтів застосовується змішувач зі смуговим шнеком.

Виробниче підприємство „Технолог” є єдиним вітчизняним виробником обладнання такого типу і пропонує найбільш збалансований змішувач за показником ціна/ якість серед закордонних аналогів. Підприємство освоїло випуск шнекових змішувачів сипких продуктів трьох модифікацій, які відрізняються за об’ємом камери змішування і встановленою потужністю. Це обладнання вже користується попитом серед вітчизняних виробників спецій та харчових добавок і чудово зарекомендувало себе у роботі. Змішувач забезпечує високу якість отриманих сумішей і змішує різноманітні компоненти за короткий період часу.

Процес змішування відбувається наступним чином. Із закритим розвантажувальним лотком ємність змішувача заповнюється різними сортами сипкого продукту згідно із заданою пропорцією суміші. Після того як продукт завантажено, необхідно закрити завантажувальний лоток і увімкнути двигун. Обертання через ремінну передачу, редуктор і ланцюгову передачу передається на вал, на якому розміщено шнек. Автореверсивний привід змушує шнек обертатись поперемінно в різні боки, що забезпечує рівномірне перемішування продукту. Після закінчення циклу перемішування за допомогою приводу переміщення відкривається розвантажувальний лоток, і змішаний продукт видаляється із змішувача до заздалегідь приготованої посудини, яку можна помістити під розвантажувальним лотком. 

Завдяки грамотно спроектованій конструкції гелікоїдального шнека досягається висока (понад 95%) однорідність отриманої суміші. Для отримання сипких сумішей з додаванням рідких речовин передбачено систему пневмовприскування, яка забезпечує  отримання однорідної суміші сипких і рідких продуктів завдяки одночасному впорскуванню рідких речовин в різних напрямках. До баку завантажується рідка речовина і за допомогою процесора через систему форсунок впорскується до змішувача під час процесу змішування. Слід врахувати, що при додаванні рідких компонентів у суміші утворюються грудки, які необхідно розбивати: для цього конструкторами передбачені турбінки.

Змішувачі оснащені програмним блоком керування, який дає змогу оператору встановлювати час обертання і паузи, а також швидкість обертання, контролювати завантаження і вивантаження продукту. Пристрій має енергонезалежну пам’ять, установки програмування зберігаються і на наступні цикли роботи.

Отримання якісної однорідної маси дає змогу підвищити якість кінцевого продукту, якому споживач надаватиме перевагу, а отже, виробник посяде міцні позиції на ринку.

ВП „Технолог” вже понад 10 років успішно працює на ринку обладнання для харчової і переробної промисловості. За цей час підприємство розширило асортимент своєї продукції до 50 найменувань технологічних установок і напівавтоматів, які успішно працюють в Україні, Росії, Молдові, Болгарії, Ізраїлі.

В’ячеслав Йовик

 

 

Теги та ключові фрази
процес змішування сипких продуктів, процес змішування сипких продуктів, шнек для перемішування меду, перемішування та змішування харчових продуктив, перемишування та змішування сипких продуктив, перемішування сипких матеріалів, шнековий змішувач для сипких продуктів принцип роботи, змішувач для сипких продуктів, шнекові змішувачі сипких продуктів, змішування сипких продуктів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

22.09.2010р.

«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом

Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.