Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6554
21.08.2012р. |
Як захистити виробництво від птахів

До списку різномантіних шкідників, які заважають діяльності харчових підприємств, як не дивно, входять і птахи. Залітаючи у виробничі приміщення, склади, вони створюють антисанітарні умови, залишаючи пір’я, послід, а також переносять різноманітні хвороби. У Європі за нормами HACCPзахист від пернатих шкідників є обов’язковою вимогою для кожного харчового виробництва.

Є кілька категорій засобів, які застосовують для захисту від птахів. Біоакустичні відтворюють крик лиха і тривоги птахів, яких хочуть відлякати, а також голоси їх природних ворогів – хижаків.

Ефективною є технологія відлякування за допомогою ультразвуку. Суттєвою перевагою є нечутний для людського вуха звук, який не заважає виробництву.

Також застосовують лазерне відлякування. Лазер, потрапляючи на сітківку ока птаха, дезорієнтує його, викликає відчуття страху й паніки, змушує покинути приміщення. Є і четверта категорія засобів – візуальні або ж оптичні, базовані на природному страху птахів перед яскравими, блискучими предметами.

Львівська фірма «Крес» для відлякування птахів у промислових масштабах пропонує кілька видів пристроїв.

«Super QB4 + Strobe» – ультразвуковий відлякувач птахів, який, окрім ультразвуку, оснащений стробоскоповою лампою, яка імітує періодичні спалахи червоного кольору. Завдяки цьому збільшується ефект відлякування. Цей відлякувач має радіус дії 15 м.

Ультразвуковий відлякувач «Quadblaster QB-4» має генератор ультразвуків, що забезпечує як коротко-, так і довготривале відлякування птахів. «QB-4» виконує подвійну функцію: по-перше, відганяє птахів з місць їх перебування і утримує на відстані; по-друге, створює охоронну зону, через яку птахи не захочуть повертатися назад в ці місця. Довжина променя цього відлякувача – 15 mW.

Із застосуванням «Bird Control Laser 3000 M» відлякування відбувається за допомогою безпечних лазерних променів, які випромінюються з обертової головки. Програму керування налаштовують так, що прилад дає змогу ефективно забезпечити охоронну зону завширшки 5 м на площі 3000 м². Спалахи лазера непокоять птахів, і вони на тривалий час покидають попередньо облюбовані місця.

Лілія ХОМИШИНЕЦЬ

 

Теги та ключові фрази
https, відлякувач птахів для підпрємств, скачати звук для видлякування шпакив, чим відлякати птахів на складі, боротьба з птахами на підприємстві, Ультразвуковий відлякувач птахів ВК-20, відлякувач птахів www.kres.com.ua, ультразвуковий відлякувач птахів львів купити, методи боротьби із птахами на харчових підприємствах, Радіус діі Ультразвуковий відлякувач птахів ВК-20, ціна uа


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

23.12.2010р.

Безпека продукції – вимога безкомпромісна?

Актуальність сертифікації з системою НАССР Європейський Союз визнав безпеку харчових продуктів одним із головних пріоритетів своєї політики. Активна робота у сфері безпеки харчової продукції в Європі розпочалася на початку ХХІ століття, коли у 2002 р. заснували Європейське агентство з безпеки харчових продуктів, основними завданнями якого є надання незалежних наукових висновків, збір і аналіз даних про будь-які потенційні або наявні ризики та підтримка постійного діалогу з громадськістю.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.