Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3241
15.06.2012р. |
Усе, що потрібно, очистять бактерії

Консерватизм – риса, притаманна багатьом з нас. Вона має свій позитив, оскільки допомагає зберігати традиції. З іншого боку, проява консерватизму є гальмом на шляху прогресу у сферах життєдіяльності суспільства. Розглянемо саме цей його бік. 

 

Для прикладу візьмемо проблему санітарії ї гігієни на виробництві, в побуті, на транспорті та в інших місцях, до яких людина має відношення. У більшості випадків її вирішують за допомогою агресивних хімічних мийних і дезінфекційних засобів. Однак що більше люди використовують дезінфекційні засоби й антибіотики, то гіршою стає ситуація.


Це нагадує «гонку озброєнь» (щоразу треба застосовувати сильніші засоби), в котрій люди починають програвати, адже патогенні бактерії мутують швидше, ніж борці з ними розробляють нові хімічні дезінфектанти. До того ж уся ця «хімія» шкідлива для організму людини, тому для роботи з нею треба користуватися засобами захисту шкіри і органів дихання. На жаль, консерватизм так укорінився у свідомості наших людей, що, крім хімічних засобів чищення і дезінфекції, вони не визнають інноваційних технологій у сфері санітарії і гігієни, зокрема, мийних засобів нового покоління, які пропонують вітчизняні компанії.

– Ситуація незрозуміла, – розповідає директор компанії «Екохіммед» м. Київ Євген Задунайський (на знімку), – справді всі мийні і дезінфекційні засоби, представлені на українському ринку (незалежно від ціни, виробника і призначення), ґрунтуються на хімічному методі видалення бруду. Однак вони лише короткостроково вирішують проблему дезінфекції, оскільки одночасно вбивають як шкідливі, так і корисні мікроорганізми, створюючи чисту поверхню, на якій дуже швидко відбувається реколонізація патогенних бактерій.

У живій природі процес очищення відбувається після видалення бруду водою і переробки його живими бактеріями – пробіотиками. Саме цей принцип покладений в основу створення унікальних продуктів – мийних засобів із пробіотиками. Принцип дії пробіотиків такий: якщо нанести їх на будь-яку поверхню, то корисні бактерії прокидаються і колонізують площу мільярдами живих мікроорганізмів. За лічені хвилини ензими роз’їдають ланцюжки між молекулами бруду, внаслідок чого відбувається розкладання і видалення органічних залишків. Корисні бактерії таким чином ліквідують живильне середовище патогенних мікроорганізмів, що призводить до загибелі останніх.

Компанія «Екохіммед» пропонує найсучасніші очищувачі, які відповідають актуальним вимогам часу: безпечні для людей, екологічні, економічні й ефективні у використанні.

Основні властивості продуктів:

– надійно очищують і знежирюють будь-які поверхні;

– усувають статичний заряд, сприяють видаленню і запобігають накопиченню бруду;

– безпечні для металів, дерева, гуми, пластиків, тканин, лаків, фарб;

– видаляють природні, техногенні і побутові запахи, не наносять шкоди навколишньому середовищу;

– повністю біологічно розкладаються;

– нетоксичні і не спричиняють алергічних реакцій;

– безпечні для очей, дихальних шляхів, шкіри і одяг;

– видаляють рідкі, консистентні, консервативні мастила, шліфувальні і полірувальні пасти;

– повністю підготовлюють поверхню до фарбування і нанесення різноманітного покриття;

– негорючі і вибухобезпечні;

– не виділяють шкідливих речовин при нагріванні;

– можна використовувати неодноразово;

– мають знезаражувальні властивості;

– добре проникають у важкодоступні місця, пори.

Технологія очищення і знежирення

Із усього спектра продуктів треба вибрати один із урахуванням виду і ступеня забруднення, стану і розміщенню поверхні тощо. Матеріал наносять оптимальним способом – це може бути аерозольне розпилення або розбризкування, використання піногенераторів, нанесення валиком або губкою, занурення у ванну тощо.

Оскільки ці продукти не вступають у хімічну взаємодію з об’єктом очищення, то після видалення з поверхні їх можна використовувати неодноразово.

Тривалість процесу очищення визначають видом матеріалу і станом поверхні, видом і характером забруднення. Зазвичай він триває від кількох секунд до кількох хвилин. При сильному забрудненні застосовують механічний вплив: коливання хвиль ультразвуку у ваннах, барботаж, щітки, скребки тощо.

Для підприємств промисловості «Екохіммед» пропонує низку ефективних очисних і знезражувальних засобів. Це, наприклад:

  потужний пробіотичний концентрат для очищення водойм:

– концентрований мікробіологічний очищувач, призначений для очищування жиростоків;

– потужний мікробіологічний комплексний продукт, призначений для очищення стічних вод;

– ефективний засіб для видалення накипу і вапняного нальоту;

– дуже потужний засіб для видалення засмічення у зливних трубах.

Компанія «Екохіммед» пропонує високоефективні препарати для очищення місць перебування тварин, ніг парнокопитних і коней, сосків дійних тварин, води і водопроводів.

Крім того, компанія пропонує універсальні мікробіологічні продукти, засоби для очищення всіх видів транспорту, пам’ятників, будинків. «Екохіммед» реалізує в Україні проект для збереження і захисту пам’ятників культури і пропонує засоби для попередньої обробки, очищення, захисту і догляду за кам’яними, бетонними, керамічними, скляними та іншими поверхнями. Усе це, за великим рахунком, має позитивний влив на здоров’я людини.

Петро ХОМИЧ,

м. Київ

 

 Компанія «Екохіммед»

 

моб.тел.:+ 38 (050) 939-58-94


 Теги та ключові фрази
міні проект бактерії корисні та шкідливі скачати, концентрат хімії для піногенераторів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.