Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
09.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

«Укрспирт» можуть планують приватизувати до липня 2021
05.12.2019р.

Приватизацію заводів ДП ​​«Укрспирту» планується...

Прибутковість виробництва молока в листопаді знизилась на 0,3%
04.12.2019р.

Український молочний індекс (УМІ) в листопаді...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6110
12.06.2012р. |
«Citri-Fi» - нові можливості у виробництві сиру кисломолочного та сиркових виробів

Компанія «Картсистеми» пропонує новий продукт – харчові цитрусові волокна        «Citri-Fi», виробництва компанії «Fiberstar» (США).

 

За походженням «Citri-Fi» представляє собою натуральне волокно, одержане з клітинних тканин висушеної апельсинової м’якоті методом механічного розкриття, а саме розширення структури вічок апельсинового волокна. Процес одержання волокна відбувається без використання будь-яких хімічних реагентів.

«Citri-Fi» - багатофункціональний натуральний інгредієнт, оскільки належить до ряду компонентів, які використовуються у виробництві функціональних продуктів харчування. «Citri-Fi» складається з розчинних та нерозчинних волокон, має високу вологоутримувальну здатність внаслідок наявності великої кількості водневих зв’язків та поверхневого натягу води, яке викликане розширеною матрицею волокна. Крім того, у апельсинових волокон «Citri-Fi» висока жирозв’язувальна здатність, емульгуючі, стабілізуючі та структуроутворюючі властивості.

Важливим фактором для виробництва харчових продуктів є стійкість зв’язаної з водою клітковини до високих температур варки, стерилізації, пастеризації, стійка і стабільна при заморожуванні та розморожуванні. При термообробці та заморожуванні, а також під час тривалого зберігання у продуктах з «Citri-Fi» не відділяється волога і це кардинально вирізняє «Citri-Fi» від інших харчових волокон, отриманих зазвичай звичайним сушінням та помелом залишків зернових культур, овочів або фруктів.

За органолептичними показниками «Citri-Fi» представляє собою порошок світло-кремового кольору з нейтральним смаком та запахом. Термін зберігання - 36 міс. Харчові апельсинові волокна «Citri-Fi» не входять до переліку інгредієнтів, які підлягають обов’язковому декларуванню у складі продукту з індексом «Е». Високі функціонально-технологічні властивості у поєднанні з біологічною цінністю відносять їх до полі-функціональних волокон для харчової промисловості.

В молочній промисловості харчові волокна «Citri-Fi» застосовуються як натуральні згущувачі. Використання харчових волокон «Citri-Fi» у технології сиру кисломолочного, сиркової маси, паст та різноманітних десертів призводить до міцного зв’язку молекул води волокнами, в результаті чого в процесі зберігання не відбувається виділення вологи, що є важливим показником при розморожуванні сиру кисломолочного. Слід відмітити, що завдяки властивостям волокон в даних продуктах покращуються структурно-механічні властивості та смакові якості. Особливо актуально використовувати «Citri-Fi» у виробництві сиркових мас з різноманітними наповнювачами, оскільки підготовка та внесення наповнювачів (курага, родзинки) сприяє збільшенню додаткової вологи у сирковій масі. У виробництві середньожирних та низькожирних сиру кисломолочного та сиркових виробів апельсинові волокна формують повноту смаку та компенсують низький рівень жиру завдяки тому, що утворюють гель, який має нейтральний смак і текстуру.

Головною перевагою використання апельсинових волокон «Citri-Fi» є те, що наряду з технологічною метою формування необхідної консистенції та покращення органолептичних властивостей, волокна дають можливість розширити асортимент кисломолочних продуктів, корисних для здоров’я. Волокна «Citri-Fi» позитивно впливають на фізіологічні процеси організму людини: очищують від шлаків, зменшують рівень холестерину, виводять важкі метали, покращують функціонування шлунково-кишкового тракту.

Харчові цитрусові волокна «Citri-Fi» - економічно вигідний продукт у виробництві кисломолочних виробів, оскільки він дає можливість збільшити вихід продукції та знизити собівартість продукту і водночас покращує якість, органолептичні та функціональні показники продукту завдяки наявності корисної для здоров’я клітковини.

Тамара Кролевець,

технолог ТОВ «Картсистеми»


 


Теги та ключові фрази
десерт фруктовий сирковий молоковмісний для виробництва, , до сиркових десертів выдносять, технологічна схема виробництва сиркових десертів, сучасні проблеми виробництва сиркових виробів, сиркові десерти технологія виготовлення, навести векторну схему виробництва сиркових десертів, якість, термін зберігання та процеси, що відбуваються при зберіганні сиркових десертів, «Citri-Fi», нові технології виробництва сиркових мас


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.