Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
09.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

«Укрспирт» можуть планують приватизувати до липня 2021
05.12.2019р.

Приватизацію заводів ДП ​​«Укрспирту» планується...

Прибутковість виробництва молока в листопаді знизилась на 0,3%
04.12.2019р.

Український молочний індекс (УМІ) в листопаді...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4051
08.02.2012р. |
Шлях напоїв – через лінію розливу

При виборі автоматичних ліній розливу чи не найголовнішими критеріями є їх надійність, висока продуктивність і доступна ціна. Цим критеріям відповідає обладнання виробництва компанії «Мелітопольпродмаш». За надійністю і продуктивністю ці вітчизняні лінії не поступаються закордонним аналогам і водночас значно дешевші.   Нині підприємство «Мелітопольпродмаш» проектує, виготовляє, монтує і вводить в експлуатацію лінії розливу алкогольних і безалкогольних напоїв, молока, рослинної олії та інших рідин у ПЕТ-пляшки ємністю від 0,33 до 20 л продуктивністю від 500 до 8 000 пляшок на годину і в скляну тару ємністю від 0,1 до 1 л продуктивністю від 500 до 12 000 пляшок на годину.

   У складі ліній є видувна машина (якщо рідини розливають у ПЕТ-пляшки), триблок, етикетувальна машина для наклеювання паперової або полімерної етикетки, пакувальник у термоусадну плівку і систему транспортних пристроїв. Виготовляють лінії з імпортної харчової нержавіючої сталі, комплектують деталями таких фірм, як «Shneider Electric», «Siemens», «Phillips», «Camozzi», «Festo», «Тelemecanique», «Omron», «Lenze» та інших.

   Лінії розливу пива, газованих напоїв у ПЕТ-пляшку продуктивністю від 4000 до 7000 пляшок на годину укомплектовані триблоком Б3-ІНА. Цей агрегат призначений для ополіскування і фасування напоїв у пляшки об’ємом від 250 до 2000 см³ і для закупорювання їх пластмасовими гвинтовими кришками. Також машина обладнана пристроєм гасіння піни.

   Машина виконує такі функції: ополіскує і завантажує пляшки на ротор розливу; захоплює пляшки під горловину і наповнює її вуглекислим газом; фасує і витримує продукт та скидає тиск із пляшки; передає пляшки на ротор закупорювання; відбирає кришки і подає їх у лоток; надягає орієнтований ковпачок на горловину пляшки; закупорює пляшки і подає їх на транспортер. 

   Машина має два модулі: карусель ополіскування з турнікетом і карусель наливання та закупорювання з турнікетом. Вузли та деталі, а також облицювання, огородження машини і шафа керування виконані з нержавіючої сталі, їх легко мити і дезінфікувати. Обладнання не потребує переналагодження під час переходу на пляшки іншого розміру, бо в зону фасування та закупорювання пляшки передує платформа підтримування за горло Neck handling. Це вагома перевага порівняно з традиційним способом, оскільки перехід з одного типорозміру на інший відбувається дуже швидко і легко без заміни форматних частин або переналаштування по висоті.

    Виготовлений з нержавіючої сталі резервуар можна мити і дезінфікувати за допомогою системи трубопроводів. Рівень рідини в резервуарі регулюють за допомогою електронних датчиків рівня. Пляшку підіймає і притискає до фасувального пристрою спеціальний механізм, який працює без стиснутого повітря. Кулачковий механізм керує фасувальним пристроєм, який забезпечує точне фасування продукту за рівнем. Рівень продукту в пляшці легко регулюють довжиною газової трубки. Система наливання забезпечена електронним блокуванням: нема пляшки – нема і наливання. Проміжна зірочка за горло пересуває наповнену пляшку із каруселі наливання на карусель закупорювання.

   Карусель закупорювання закупорює пляшок пластмасовими гвинтовими пробками. Пробки подає роторний автоматичний набірний пристрій. Із пробкопроводу пробка потрапляє в закупорювальний патрон, який накручує її на пляшку. Закупорювальний патрон має магнітну муфту. Система закупорювання забезпечена блокуванням: нема пляшки – нема пробки.

   Після закупорювання пляшки переміщують на транспортер вивантаження.

   У складі лінії працює машина Б3-ЕМА-21-10 (11) для наклеювання кільцевої полімерної етикетки на скляні і ПЕТ-пляшки. Її комплектують сервоприводами фірми «Lenze», що дає змогу збільшити термін служби механізмів і унеможливлює ривки та удари під час роботи автомата.

   Завдяки роботі машини Б3-ЕМА-21-10 (11) можна на високій швидкості якісно відрізати і наклеювати етикетку. Вбудований вузол вирівнювання, встановлений на кроковому електродвигуні, автоматично компенсує перекошування при подаванні етикетки з рулону в зону нарізання. Мікропроцесорна система керування на базі промислового контролера німецької фірми «Vipa» контролює процес нарізання, нанесення етикетки на пляшку, що дає змогу максимально автоматизувати роботу машини і загалом лінії розливу. Вся інформація про процес відображається на дисплеї, що дає змогу контролювати нанесення етикеток.

   Пакувальна машина Б3-ТУК-00000 формує пакети пляшок із полімерних матеріалів місткістю від 250 до 2000 см³ і скляних пляшок будь-яких типорозмірів, обгортає їх поліетиленовою термоусадною плівкою, термозварює і термоусаджує упаковки в лініях. Лінії комплектують транспортерами пляшок та іншими пристроями.

   На «Мелітопольпродмаші» виготовляють й окремі машини і механізми для ліній розливу рідин та інше обладнання.

www.prodmash.com

(0619) 42-54-99


Теги та ключові фрази
https, наклеювання етикеток на пляшки з олією, лінії розливу в скло тару, обладнання розлива пива, лінія розливу алкогольних напоів, лінія розливу, автоматична лінія розливу, лінія розливу рідини, Навчальний посібник з Будови та експлуатації автоматів ліній розливу напоїв, лінії розливу олії виробництва німеччини
Більше статей за тегами
  • автоматичні лінії розливу


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Додайте коментар, висловіть свою думку

Юрій | 13.02.2012 10:00:48

не поступаються закордонним аналогам і водночас значно дешевші.

стандартна фраза у рекламній статті - а де ж порівняння цін, аналогів.

[Відповісти]
Юля | 14.02.2012 13:00:14

підтримую!

[Відповісти]

   Сторінки: 1Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.