Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
BIG TRADE-MARKETING SHOW
12.12.2019р.

Мега-событие для трейд-маркетологов Украины BIG...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
10.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
09.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4036
02.09.2011р. |
«Базис»: автоматизація руху оборотної тари

               
На українському ринку компанія «Базис» є одним із лідерів з проектування, виготовлення, постачання та впровадження пакувальних комплексів для сипких і штучних продуктів. Ринок, який ми обслуговуємо складається з багатьох провідних виробників товарів широкого вжитку, зокрема й продуктів харчування.

Одним із напрямів діяльності компанії є виготовлення повністю інтегрованих логістичних систем для транспортування продукту. Ми надаємо повний спектр послуг від початкового дослідження та проектування до виробництва системи, постачання, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт і введення в експлуатацію. 

Правильна організація руху тари підвищує конкурентоспроможність підприємства. З огляду на вимоги логістики замовників, ми знаходимо ефективні рішення для конвеєрного транспортування тари та пропонуємо рішення «під ключ», повністю спроектоване й розроблене нашою компанією, із впровадженням устаткування сторонніх виробників.

Детально вивчивши питання руху оборотної тари, конструктори компанії «Базис» розробили ряд типових технічних рішень, які дають змогу створити логістичну систему будь-якої складності на підприємстві.

Співпраця із клієнтом відбувається у кілька етапів. Насамперед, наші фахівці вивчають виробничий процес безпосередньо на місці, розробляють загальну схему транспортування тари й оцінюють час виконання проекту і його орієнтовну вартість. У деяких випадках розроблення проекту спрощують завдяки вже готовим рішенням для транспортування тари, які має компанії «Базис».

Після узгодження першого етапу здійснюють повний розрахунок логістичної системи й вартості проекту. Це включає ескізи устаткування, схеми розташування та взаємодії й іншу важливу інформацію. Таким чином, усі нюанси проекту будуть враховані та втілені у готовому виробі.

Для забезпечення ефективної експлуатації виробничого устаткування кожна деталь і кожен вузол мають бути працездатними протягом усього терміну експлуатації. Зупинки через несправності або для технічного обслуговування небажані. Водночас, вартість експлуатації й технічного обслуговування повинні бути мінімізовані Для досягнення цих цілей із клієнтами працює сервісна служба компанії «Базис», що складається з досвідчених висококваліфікованих інженерів.

З технічної точки зору вирішенням проблеми транспортування оборотної тари є автоматизована логістична система. Її основою є транспортери, маніпулятори й електронна система керування.

Щоб відповідати всім вимогам, подібна система повинна мати такі властивості:

- вчасно відводити й подавати тару на ділянки, обслуговуючи кілька ділянок одночасно;

- автоматично сортувати тару з різними видами продукції;

- забезпечувати безперервність технологічного процесу при непостійному надходженні тари;

- не створювати перешкод для роботи іншого устаткування й переміщення персоналу;

- враховувати режими роботи устаткування, з яким зв'язана система.

Лінія транспортування тари – це насправді «розумна система» керування, що дає змогу виконати всі п'ять перелічених вище пунктів.

Як відомо, відповідно до вимог санітарних норм у м’ясопереробній галузі не допускають використання тари без попередньої санітарної обробки. Тому використану тару автоматично збирають з усіх ділянок і за допомогою спеціальних транспортних шляхів скеровують у мийну машину для дезінфекції. У такий самий спосіб ящики потрапляють назад на ділянки. Конструкція транспортного шляху розроблена так, щоб тара пересувалася вільно і швидко, могла бути спрямована під кутом, переведена на інший рівень лінії або тимчасово затримана. Тут застосовують різні конвеєри, поворотні механізми, пневмозахоплювачі та двигуни з можливістю частотного регулювання.

Оскільки після обробки в ящику не має залишатися дезрозчин, подавання тари в мийну машину здійснюють у переверненому вигляді. Цю функцію виконує вузол перекидання ящиків.

Важливо відзначити, що логістична система може бути змонтована на висоті більш ніж 2,5 метра, що забезпечує вільне переміщення складського устаткування, (наприклад, навантажувачів), а також вільний рух персоналу. Щоб підняти тару на цю висоту, використовують спеціально розроблені вертикально-штовхальні та похилі модульні конвеєри.

Для безперебійного постачання застосовують також резервування частини тари й використання цього резерву у разі затримання при проходженні на лінію.

Кожна ділянка лінії, на якій тара змінює напрямок руху або положення у просторі, оснащена пристроєм, що контролює проходження ящика на ділянці й подає сигнал у систему керування цією лінією.

Безумовно, найголовнішим елементом логістичної системи є блок керування, що координує дії усіх механізмів. Його основу становить промисловий контролер фірми «Schneider electric», яка є визнаним лідером у виробництві електронних систем керування.

Коли лінія змонтована й починає працювати, вона становить собою інтелектуальну систему, котра самостійно приймає рішення залежно від ситуації, а відтак відкриває нові можливості для підприємства.

Богдан ІГІН,

керівник відділу маркетингу компанії «Базис»

Теги та ключові фрази
оборотна відомость по тарі, складання оборотної відомості про рух тари, Оборотна відомість про рух тари, складання оборотнои видомости про рух тари, транспортери для тари, рух оборотньої тари, Оборотність тари, відомості про рух тари, складання оборотної тари ,відомості про рух тари, базис


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.


При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.