Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8482
20.07.2011р. |
За здорове дитяче харчування

Підприємство є ініціатором прийняття Хартії «За здорове дитяче харчування» та 24 стандартів якості, які виробники повинні застосовувати у виробництві продуктів. Для приготування соків та пюре торгової марки «Чудо-Чадо» ми використовуємо вітчизняну сировину, а в період між сезонами використовуємо пюре-напівфабрикати власного виробництва, які заготовляємо у літній час. Сировина потрапляє на виробництво тільки за наявності супровідних документів про якість; після цього атестована лабораторія заводу здійснює повний багатоступінчастий контроль якості сировини: перевіряють органолептичні і фізико-хімічні показники (наявність нітратів, мікотоксину патуліну, пестицидів, радіонуклідів). Якість готової продукції перевіряють у лабораторіях, які є безпосередньо на виробництві, а також у зовнішніх організаціях – Держстандарті, УкрНДІ харчування тощо. Безпеку продукції підтверджують висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України та сертифікат відповідності. Продукцію «Чудо-Чадо» тестував незалежний центр експертиз «Тест», була отримана оцінка «відмінно».

Підприємство використовує декілька видів упаковки – класичні скляні баночки та картонна упаковка Тетра Пак. При фасуванні продукту в таку упаковку, завод переробляє фрукти та овочі, застосовуючи «холодну технологію» – сировину не піддають додатковій термічній обробці. Усі соки та пюре «Чудо-Чадо» ми виготовляємо без загущувачів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

Нині українські виробники мають багато проблем, однією із яких є державне регулювання ціни на дитяче харчування. Встановлення граничного рівня рентабельності і торговельних надбавок не дають змоги виробникам отримувати прибуток від виробництва та реалізації власної продукції. Навіть більше: сумарні надбавки до ціни виробника в усьому ланцюжку постачання – націнки дистриб’юторів, торговельних мереж – не дають змоги вітчизняним виробникам навіть компенсувати витрати, пов’язані із транспортуванням і зберіганням продукції, реалізацією через великі торговельні мережі. Щодо імпортного дитячого харчування, то базою для встановлення торговельної надбавки є не відпускна ціна іноземного виробника, а задекларована вартість на митниці, яку цілком не контролюють державні органи України.

Також створює труднощі неузгодженість у законодавстві щодо віку, з якого можна починати прикорм соками та пюре дитячого харчування. У законі «Про дитяче харчування», вік, з якого можна вводити прикорм, не регламентовано. Однак наказом МОЗ України №149 визначено цей вік від 6 місяців. Під час отримання дозволу державної санітарно епідеміологічної експертизи на етикетці вказується вік 6 місяців. Це створює неоднакові умови конкуренції на споживчому ринку України, де широко представлено імпортні товари, на етикетці яких вказаний початок споживання 2–4 місяці.

Незважаючи на труднощі, за останній рік ринок дитячого харчування суттєво змінився. Згідно з даними Держкомстандарту, виробництво соків та пюре торік зросло на 33% . Рівень споживання соків та пюре промислового виробництва також зріс на 10% порівняно із 2009 роком. Український ринок соків та пюре дитячого харчування повторює тренди російського – зростає частка картонного пакування продукції Тетра Пак. Конкуренція на нашому ринку посилюється, частину цього ринку впевнено відвойовують закордонні виробники.

Наталія МАЛАШОК, бренд-менеджер Одеського заводу дитячого харчування

Теги та ключові фрази
аналіз цін чудо-чадо, лист регламентованих цін на дитяче харчування, регулювання цін в україні на дитяче харчування в 2013, фото немовлят, дитячі соки від 4 місяців виробники, стандарти на дитяче пюре, Аналіз ринку дитячого молочного харчування в україні за виробниками, дитяче харчування чудо чадо ціни, розповіді політиків про здорове харчування 2013р, динаміка продажу дитячого харчування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
12.10.2017р.

Усе найкраще – дітям

Виробництво дитячого харчування в Україні

20.07.2011р.

За здорове дитяче харчування

Одеський консервний завод дитячого харчування випускає продукцію під торговою маркою «Чудо-Чадо». Це високоякісне дитяче харчування, вироблене за класичними рецептурами ОКЗДХ, схвалене Міністерством охорони здоров’я України та УкрНДІ харчування.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.