Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4440
15.04.2011р. |
Потреби клієнтів насамперед «Херсонський РМК» – півстоліття на ринку послуг

Загалом кризу прийнято вважати негативним явищем. Проте є в ній і позитив: криза змусила переглянути стратегію підприємств, внести відповідні корективи в організацію бізнесу.

Запорукою успіху є технічне переозброєння виробництва. При наявності на ринку великої кількості високотехнологічного, енергоощадного обладнання, автоматизованих ліній, а також відповідних коштів у підприємств, проблем для оновлення парку машин і механізмів, на перший погляд, не існує. Але це не так. Проблема полягає у виборі необхідного устаткування, доцільного для кожного конкретного виробництва, у проектуванні ліній, їхньому монтажі, виконанні пусконалагоджувальних робіт і обслуговуванні.

На деяких підприємствах намагаються вирішувати цю проблему самотужки. Та більшість керівників виробництв звертаються до спеціалізованих фірм, які мають висококваліфікованих фахівців зі значним досвідом роботи – так буде значно дешевше. Одним із таких підприємств є Херсонський ремонтно-монтажний комбінат (ЗАТ «Херсонський РМК»), яке працює на вітчизняному ринку понад 50 років.

«Наше підприємство, – розповідає комерційний директор комбінату Ірина Ареп’єва, – надає послуги з проектування, постачання, монтажу й обслуговування різнопланового обладнання. Що стосується підприємств харчової галузі, то це камери і склади для зберігання овочів, молочних, м’ясних і морепродуктів, холодильні та морозильні камери, льодогенератори тощо. Системи холодопостачання представлені обладнанням таких провідних виробників, як «Danfoss» (Данія), «Остов» (Росія), «Alfa Laval» (Швеція), «Bitzer» (Німеччина), «Daikin» і «Mitsubishi» (Японія).

Серед механічного обладнання – широкий асортимент м’ясорубок, обладнання для різання овочів, хліба, чищення картоплі, витискання соків, збивальних і тістомісильних машин, кутерів, пилок.

Теплове обладнання представлене електроплитами, хлібопекарськими конвекційними печами, фритюрницями, варильними котлами тощо.

«Херсонський РМК» надає також послуги з монтажу систем кондиціювання, вентиляції, професійного обладнання на будь-який смак для магазинів, ресторанів, кафе і барів.

З кожним клієнтом ми працюємо комплексно й індивідуально, тому що потреби в обладнанні у них різні. Нині, наприклад, з’являється велика кількість невеличких хлібопекарень продуктивністю 0,5–1 т на добу. Крім інших організовують цей бізнес і власники магазинів. Зазвичай вони не мають великих коштів для придбання, скажімо, італійського обладнання. Тому ми постачаємо, монтуємо й обслуговуємо печі, тістоміси та інші агрегати російського виробництва, або ж обладнання з Тайваню.

Кожному клієнтові, який звертається до нас, ми пропонуємо заповнити листок опитування, щоб він самостійно, або за допомогою наших спеціалістів чітко сформулював, яке обладнання йому необхідне, які конструкційні умови його виробничих приміщень тощо. Адже ми можемо підібрати машини необхідної продуктивності, а вони не увійдуть через, скажімо, низьку стелю. Буває, що клієнт побачив у Інтернеті піч і висловлює бажання придбати таку саму, не подумавши про те, що для її встановлення треба розбирати дах.

Ми маємо сервісний центр, власне невелике виробництво, завдяки якому можемо швидко виготовити необхідні деталі для надання монтажних послуг. Подібних сервісних центрів в Україні небагато. Ми доводимо до ладу обладнання підприємств, у тому числі хлібозаводів, адаптуємо імпортні машини до вітчизняних умов експлуатації. Плідно співпрацюємо з партнерами – українськими виробниками сертифікованих хлібопекарських печей.

Надаємо також послуги з проектування, постачання обладнання та його сервісного обслуговування кондитерським виробництвам. Спочатку цікавимося, яку продукцію і в якій кількості буде виробляти підприємство, а після цього підбираємо обладнання. Ми пропонуємо тільки те, що Україна може поставити і сертифікувати у даний момент.

Що стосується м’ясопереробки, то одним із останніх замовлень є експериментальна лінія з виробництва паштету в Луганську.

У штаті підприємства – два десятки механіків, які виїжджати на підприємства для обслуговування обладнання. Якщо устаткування нове, то наші спеціалісти відвідують на фірму виробника, де мають змогу досконало вивчити специфіку того чи іншого обладнання. Маємо власну лабораторію для вимірювання заземлення, є велика вагова дільниця, тобто маємо все необхідне, аби надавати клієнтам якісні послуги. 

Петро ХОМИЧ

м. Херсон

Теги та ключові фрази
херсонский рмк, Херсонський РМК, Херсонський РМК, проектування лінії виробництва паштету, проблеми збивальних, Електроплити виробництва японiї, купити професійне обладнання для витискання соку, %D0%B2%D0%B8%D0%B1%D1%96%D1%80+%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85+%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B2+%D0%B4%D0%BE+%D1%82%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C, коли з'являється потреба в новому обладнанні, потреби клієнта
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.