Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4363
15.03.2011р. |
Точні прилади Для контролю вологи

Надійне високоточне обладнання онлайн, лабораторні вимірювальні пристрої для визначення цих параметрів виготовляє німецька компанія «Sartorius mechatronics».

PMD300, серія MWR: вимірювальні прилади онлайн

Ці прилади, завдяки технології мікрохвильового резонансу, вимірюють вологість неруйнівним методом у межах від 0,1 до 60% менше, ніж за секунду. Великий вибір сенсорів дає змогу використовувати аналізатори у різних галузях. Прилади комунікатовані з ПК і ПЛК. Контроль, документування й оптимізацію виробничого процесу здійснюють відповідно до стандартів IFS V.5. Вимірювання не залежить від кольору, щільності і характеру поверхні продукту.

LMA300, серія MWR: лабораторні вимірювальні прилади

Призначені для швидкого аналізу вологості в межах від 0,1 до 60% в лабораторії. Технологія мікрохвильового резонансу дає змогу здійснити аналіз менше, ніж за секунду. Приладами вимірюють поверхневу і внутрішню вологу, керують ними через сенсорний екран або зовнішню ПК-клавіатуру. Визначення щільності продукту – опція.

PMD500, серія NIR: лабораторні вимірювальні прилади і вимірювальні прилади онлайн

Призначені для контролю змішаних процесів і контролю на повноту операцій в реальному часі. Вимірювальні прилади модульної конструкції з NIR-спектроскопією забезпечують безконтактне вимірювання вологості в межах 0,1–100% і мультикомпонентний аналіз рідких, пастоподібних і твердих речовин у лабораторії або безпосередньо в процесі виробництва. Прилад менше, ніж за секунду, точно визначає концентрацію компонентів, наприклад, жирів, білків, розчинників, барвників тощо, має широкий спектр ПО, функцію автоматичного калібрування.

Мікрохвильовий аналізатор LMA200

Цей прилад аналізує вологість гравіметричним методом. Його використовують для лабораторних аналізів і контролю якості. Вимірювальна камера приладу циліндричної форми і два джерела випромінювання забезпечують рівномірний розподіл мікрохвильового випромінення. Діапазон вимірів – від 8 до 100% вологості, час – 40– 120 с. Має вбудовані аналітичні ваги з НПВ 70 г, дискретністю 0,1 мг.

Теги та ключові фрази
оптимізація приладу для вимірювання вологи, прилади для контролю вологи зерна, точні прилади, прилади для контролю якості вилобутого газу за вмістом вологи, www.harchovyk.com+580, Методи вимірювання вологи згущеного молока, Прилад для контролю вологості, прилад для вимірювання вологості меду, прилади контролювання вологості приміщень, прилади для контролю вологи


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.