Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

9106
04.01.2011р. |
Вишукана колекція добірних ароматів
Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

Вітчизняна компанія «Тейст-Дизайн» виготовляє ароматизатори й ароматичні композиції для різних галузей харчової промисловості – кондитерських виробів, випічки, напоїв, молочних продуктів, харчових концентратів. На базі науково-виробничої лабораторії фахівці компанії проводять дослідницькі розробки зі створення нових видів харчових ароматизаторів та ароматичних композицій, щоб мати змогу задовольнити будь-які запити клієнтів.

«Головною конкурентною перевагою нашої компанії є унікальна колекція ароматизаторів, яка відповідає високим вимогам найвибагливіших клієнтів, враховуючи індивідуальні особливості кожного з них. Продукція захищена від підробки і виготовлена під зареєстрованою торговою маркою «Тейст-Дизайн». Застосування наших ароматизаторів не потребує змін у технологічному процесі, прийнятому на виробництві, а завдяки професіоналам та якісному обладнанню можемо розробляти індивідуальні рецептури. Своїм клієнтам ми надаємо комплект нормативно-технічної документації та безкоштовні зразки продукції для проведення досліджень», – зазначила технолог «Тейст-Дизайну» Марина Шикула.

У компанії нам розповіли, що найпопулярнішим ароматом нині є ваніль, водночас, технологія виробництва цієї пряності – одна із найважчих. Загалом фахівці «Тейст-Дизайну» розробили близько 1 тис. найменувань ароматизаторів й ароматичних композицій. Серед них такі традиційні аромати, як фруктово-ягідні, цитрусові, вершково-фруктові, молочно-ірисні, ванільно-вершкові, ромові, лікерні, коктейльні, кавові, горіхові і мигдальні, шоколадні, медові, м’ятні. До інноваційних оригінальних відкриттів належать ароматизатори «Фруктовий щербет», «Шварцвальдський вишневий торт», «Бурфі», «Гранд Марньє» (лікер), «Сабле-Бретон» (шоколад), «Марципан», «Рахат-лукум» та інші.
«Однією з останніх наших розробок є ароматизатор «Узвар», – розповідає Марина Шикула. – Після проведення досліджень вітчизняного ринку безалкогольних продуктів ми зрозуміли, що класичні напої типу «Лимон», «Апельсин», «Лимонад», «Дюшес» уже втратили популярність. Натомість міцні позиції посідають «складні» напої: холодні чаї, морси, енергетичні, функціональні напої тощо. Саме тому ми вирішили розробити аромат «Узвар». До переваг його застосування належать: простота технологічного процесу, невисока собівартість готового продукту, мікробіологічна чистота, а також те, що продукт не змінює своїх властивостей під впливом зовнішніх факторів».

Зазначимо, що підприємство «Тейст-Дизайн» було створене на основі унікального досвіду відомих виробників харчових інгредієнтів. Нині партнерами компанії є лідери з виробництва харчових ароматизаторів, які, згідно з даними незалежного експерта з виробництва ароматизаторів й ароматичних речовин «Leffingwell & Associates», входять до найкращої світової десятки. Фахівці «Тейст-Дизайну» розробляють ароматизатори на основі натуральних та ідентичних натуральним ароматичних матеріалів і виключають застосування матеріалів зі статусом синтетичних, а виробничі цехи обладнані якісними європейськими установками – усе це є суттєвою перевагою компанії над конкурентами.
Наталя КУЗЬО
Теги та ключові фрази
ароматизатори в кондитерській, Марина Шикула, технолог компании «Тейст-Дизайн», ромовий ароматизатор, тейст дизайн, наталя кузьо, приправ, вишукані продукти, Сабле Бретон Шоколад, вишукані композиції з продуктів харчування фото, продукти
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.