Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10798
04.01.2011р. |
Шланги та з’єднання
Однією із важливих складових інженерних комунікаційних систем є труби, патрубки, шланги, рукави з усіма необхідними для них аксесуарами. Без труб і шлангів не обходиться жодне помешкання, не кажучи вже про підприємства, де ці труби і шланги та рукави працюють у різних умовах, в тому числі під високим тиском, при дуже низьких і високих температурах, в агресивних середовищах. Щоб не сталося аварії, яка може призвести до тяжких наслідків, уся ця продукція має бути надійною, не лише витримувати номінальне навантаження, а й мати солідний запас міцності.

Виробництво спеціальних шлангів, з’єднань, фітингів тощо не є простим і безпроблемним. Тож щоб убезпечити підприємства-споживачі цієї продукції від неприємностей, постачати їм продукцію найвищого ґатунку компанії Польщі, Чехії, Словаччини, Литви та України об’єднались у групу «TUBES International» зі штаб-квартирою в Познані.

«Таке об’єднання, – розповідає директор львівського представництва Андрій Іванов, – дало нам змогу створити потужну базу даних, налагодити ділові контакти з провідними виробниками зі всього світу, від яких ми беремо найнадійніші, як у технічному плані, так і в плані безпеки та захисту навколишнього середовища вироби. Ми постачаємо широкий асортимент промислових шлангів, компенсаторів, затискачів і фітингів для шлангів, з’єднань, обойм та інших аксесуарів для всіх галузей промисловості, в тому числі харчової. До групи промислових шлангів входять шланги для води і повітря, паропровідні, для продовольчої сировини та продуктів, хімічних речовин, нафтопродуктів, газів та інших речовин.

Чудово зарекомендували себе вироби гумові високого тиску, рукави високого тиску звичайні та штуцеровані, а також рукави надвисокого тиску. Дуже популярними на підприємствах є наші з’єднання, крани і обойми, прилади і пристрої гідравлічні та пневматичні, вимірювальні системи. Ми гарантуємо надійну роботу кожного з численних виробів.

Наша продукція сертифікована, має заключення Державної санітарно-епідеміологічної служби України, а також польські і європейські державні гігієнічні атестати PZH, FDA, повноваження Транспортного технічного нагляду за виробництвом, ремонтом і модернізацією еластичних збірних конструкцій, які складають оснащення транспортних танків. Виконання найвищих вимог наших клієнтів забезпечує впроваджена Система керування якістю ISO 9001:2000».

Асортимент продукції «TUBES International» настільки широкий, що при виборі можна розгубитися.

«Правильний вибір, наприклад, шланга, – пояснює пан Андрій, – це вибір продукту, який відповідає технічним вимогам для даної інсталяції або обладнання і гарантує безпеку та безаварійність роботи. Ми радимо клієнтам вибирати шлаг за допомогою наших кваліфікованих спеціалістів. Для цього від клієнта вимагаємо таку інформацію: про продукт, який буде переправлятися, про внутрішній діаметр, робочий тиск, зовнішню та внутрішню температуру, про інші фактори, які можуть впливати на роботу і стійкість до зношення шлага (наприклад, коливання, деформація під час роботи, небезпека зовнішніх пошкоджень); вид кінцівки шланга (тип наконечника, розмір різьби, тип прокладки); бажаний спосіб кріплення наконечника до шланга (затискач, хомут, обойма); довжина шланга.

Клієнти можуть придбати необхідний їм товар на наших складах або безпосередньо у мережі наших магазинів. Можемо також поставити продукцію на об’єкти замовника. Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці, надаючи знижки, відтермінування платежів тощо. Крім того, наші фахівці виконають повний монтаж збірних конструкцій згідно зі специфікаціями клієнта.
Петро ХОМИЧ
Теги та ключові фрази
Вимоги до шлангив та умови их зеднання, Пожежний шланг.67, зєднання на пожежний шланг, Зєднання до пожежних шлангів, зєднувачі шлангів, зэднання шланг, Купити шланги пожежнi, Купити шланги пожежні купити, з'єдняння для пожежних шлангів, зєднання до шлангів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.