Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

12231
27.12.2010р. |
З чистотою на «ти»

Одним з головних факторів, що впливає на якість продуктів харчування, є підтримання належного санітарно-гігієнічного стану виробництва. Зважаючи на усі вимоги до виробників, компанія «Соляріс» пропонує комплексне вирішення, проблем пов’язаних з дотриманням санітарії та гігієни на виробництві.

На вітчизняному ринку фірма «Соляріс» представляє професійну хімію для загального прибирання від таких провідних закордонних виробників, як «Hagleitner» (Австрія) і «Franklin» (США), для потреб будь-якого харчового виробництва, сільського господарства і підприємств громадського харчування.Кожна з цих фірм виробляє не тільки хімічні засоби, а й інноваційне та професійне устаткування.

– Так, компанія «Franklin», – розповідає Сергій Агапов, представник компанії «Соляріс», – випускає широкий асортимент хімічних засобів «Niko Tin Les» – нейтралізатор запаху тютюнового диму; «Fish Away» – нейтралізатор неприємного запаху органічного походження (риби, м’яса, перегнилих овочів та фруктів).

Детальніше розповім про одну з останніх новинок фірми «Hagleitner integralDISPENSER»– це система автоматичного дозування мийних і дезінфекційних засобів. До них належать такі концентровані засоби, як «integralACTIVE» – універсальний засіб для кухонних поверхонь, «integralCLEAN» – засіб для машинного миття посуду, «integralDISHES» – засіб для ручного миття посуду, «integralDISINFECT» – дезінфекційний засіб, «integralGLASS» – засіб для миття скла, дзеркал і світловідбивальних поверхонь, «integralNEUTRAL» – нейтральний засіб для миття всіх кухонних поверхонь, «integralSANITARY» – засіб для чищення туалетів.

Принцип роботи системи такий: у інтегрований настінний модуль вставляють каністру – картридж об’ємом 2,5 л. Достатньо натиснути лише одну кнопку, щоб на виході із системи отримати точно дозований розчин об'ємом 500 л.

Система інтеграл має багато переваг: розчин швидко готують і точно дозують; герметична каністра-картридж запобігає прямому контакту шкіри з концентратом, зводяться до мінімуму втрати; зручне й компактне пакування оптимізоване для транспортування, складування й зберігання; висока концентрація розчину зменшує відсоток води при транспортуванні.

Ця запатентована система встановлює нові стандарти у дотриманні чистоти, спрощує роботу працівників з хімічними препаратами, а їх обслуговування є легким, простим та безпечним. Унікальна конструкція дає змогу працювати людям без потреби навчання економити мийні та дезінфекційні засоби. Наявність спеціального ключа унеможливлює втручання в роботу системи сторонніх осіб і навіть крадіжки хімічних засобів.

Крім професійної хімії, наша компанія представляє матеріали для протирання різних поверхонь виробництва компаній «PROFIX» (Німеччина) та «IMBALLPAPER» (Італія). Ця продукція сертифікована в Україні й представлена як у вигляді серветок, так і промисловихрулонів.

Наостанок зазначу, що фірма «Соляріс» розвиває санітарно-гігієнічний напрям, розширюючи асортимент безліччю пристроїв і техніки для прибирання. Також ми відкриваємо нові філії, розширюємо асортимент продукції та розширюємо дилерську мережу.

Маряна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
реклама дотримання чистоти, санитарная станция,дозаторы для пищевых предприятий, фрази про дотримання чистоти в туалетах, IntegralDISINFECT, чистоти каналов, Соляріс хімічні засоби, Нові чистоти нового канала 2011р., харчова промисловість, IntegralClean
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.