Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5483
24.12.2010р. |
Коли потрібно зберегти якість

Свого часу за допомогою одного газу чи їх сумішей створювали спеціальну атмосферу для зберігання продуктів, яка запобігала розвитку бактерій і окислюванню жирів. Згодом цю технологію перенесли на пакування продуктів для роздрібної торгівлі, де вона одержала назву МАР (Modified Atmosphere Packaging).

Саме ця технологія МАР, тобто пакування в газове середовище стала найпоширенішим способом пакування та зберігання свіжості харчових продуктів. Використання МАР дає змогу у кілька разів збільшити термін зберігання; скоротити або повністю усунути застосування консервантів; зменшити повернення продуктів у яких закінчився термін зберігання; розширити географію продажів; виробляти нові продукти.

Нині фахівці компанія «Лінде газ Україна» пропонують виробникам використовувати цю технологію для захисту упакованих продуктів від мікроорганізмів, які здатні руйнувати їх навіть за низьких температур. Гази «BIOGON» обираються на підставі таких факторів впливу на продукт, як тип і кількість мікроорганізмів, кислотність, поділ клітин, склад продукту, температура й особливості технологічного процесу виготовлення.

Гази, а саме, азот, кисень, двоокис вуглецю, використовують окремо або в певному співвідношенні для виробництва газової суміші «BIOGON» (захисної атмосфери) у якій зберігають харчові продукти.

Вплив газів на продукти

Двоокис вуглецю запобігає розмноженню мікроорганізмів. Це важлива властивість для продуктів з високим вмістом води, таких, як м’ясо, риба й напівфабрикати. А от для продуктів харчування з високим вмістом жирів і малою активністю води, таких, як арахіс або сухе молоко, захисну атмосферу вибираємо в основному для сповільнення процесів окислювання.

Щодо м’ясної продукції, то під час нарізання під впливом атмосферного повітря вона стає сприятливим середовищем для розвитку бактерій, які до того ж мають високу активність у водному середовищі. Саме тому дотримання правил гігієни, оброблення й пакування відіграють важливу роль. Зокрема, основною вимогою при пакуванні м’ясопродуктів є дотримання належної чистоти інструменту й устаткування, адже саме ці заходи знижують ризик потрапляння мікроорганізмів у продукт.

Суттєво знизити розвиток сторонньої мікрофлори можна завдяки процесам оброблення м’ясних продуктів, наприклад, маринуванню, сушінню, копченню, шумуванню, солінню й варінню. Як наслідок, процес псування продуктів змінюється і значно уповільнюється. У цьому випадку для пакування продуктів можна застосовувати різні газові суміші. Для запобігання прокисанню м’яса зазвичай використовують двоокис вуглецю з низькою концентрацією (20–50%).

Також у виробників виникають проблеми при зберіганні червоного м’яса (високопігментованого), наприклад, яловичини, що часто змінює свій колір – це результат окислювання червоного пігменту. Для зберігання такого м’яса радимо використовувати газове середовище, яке містить велику кількість кисню (60–80%) – таким чином можна зберегти червоний колір м’ясної сировини. При належному застосуванні цих газів термін зберігання запакованих м’ясних продуктів збільшується.

 ПАТ «Лінде Газ Україна»

Теги та ключові фрази
газове середовище для зберігання ковбасних виробів, лінде газ україна газ биогон, суміш харчова biogon і ковбасні вироби, як якісно зберегти зерно, потрібно якісно зберегти зерно, Прокисання ковбас, Як потрібно зберегти середовище, харчова промисловість
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
07.10.2014р.

Серце харчового виробництва

– На українському ринку компанія «Вакуум технології» є офіційним представником фірми «Busch» – відомого у світі виробника вакуумного обладнання. На виставці представляємо насоси і комплектуючі до нього, також фільтри, вакуумні мастила, компресори різних модифікацій.

21.06.2014р.

«Терра-Пак» – професійно, якісно, вчасно!

Нині ринок пакувальних матеріалів для харчової промисловості пропонує найрізноманітніші послуги і рішення. Одним із розповсюджених і універсальних матеріалів є пакувальний скотч. Липку стрічку щільно клеять чи не на всі види упаковок, завдяки чому місце запечатування надійно захищене від проникнення вологи, пилу тощо.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.