Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5909
21.12.2010р. |
Від артілі до потужної інжинірингової компанії

Чудова пора літо. В садах, що не день, все нижче опускаються гілки дерев – фрукти наливаються життєдайним соком. А на полях під лагідним літнім сонечком милують око плантації овочів. Добрий буде врожай.

Виростити його на українських чорноземах, як кажуть, не штука. Головне вчасно зібрати та переробити. Ось тут то не завжди все до ладу у нас виходило. Чимало добра пропадало якщо не на полях, то на овочевих базах, які для спритних ділків були доходним місцем.

Система змінилася, змінилося й ставлення до даного Богом і природою добра, бо не колгоспне тепер воно. Проте певні проблеми з переробкою овочів і фруктів залишилися. Деінде бідкаються селяни і переробники, що бракує часу. А бракує його через застаріле малопродуктивне обладнання. Так ось, раз і назавжди розв’язати цю проблему допоможуть на Каховському експериментальному механічному заводі. Це з його цехів виходить високопродуктивне надійне обладнання, яке дає змогу вчасно і без великих затрат переробити все вирощене на полях і в садах.

Цей завод засновано 1928 року як артіль із виробництва сільськогосподарського інвентарю і насосів. На початку 70-х років минулого століття підприємство увійшло до складу одеського галузевого об’єднання НДІ «Консервпромкомплекс» як виробничий майданчик для впровадження розробок інституту. З цього моменту і розпочинається історія заводу як підприємства, орієнтованого на виробництво харчового обладнання.

Другим народженням підприємства можна вважити 2004 рік, коли на завод прийшла молода команда керівників, якій вдалося малоперспективне пострадянське виробництво, обтяжене суттєвими фінансовими обов’язками, перетворити на сучасну, успішну, з динамічним розвитком інжинірингову компанію. За шість років, без залучення кредитних та інвестиційних програм, не маючи власних суттєвих фінансових ресурсів, завод збільшив обсяги виробництва майже в 20 разів.

«Це сталося завдяки тому підходу, який ми впровадили на заводі, – розповідає голова правління Ігор Бжезицький. – Основна концепція нашої роботи така: завдяки створеним нами за цей час міцним зв’язкам із технічними службами сучасних переробних компаній завод має потужну, ексклюзивну інформаційну базу даних, технологій і сучасних технічних рішень у царині переробки плодоовочевої сировини. Будь-яке технологічне завдання, яке ставлять перед нами наші шановні клієнти, вирішуємо не на основі застарілих радянських технологій, гіпотетичних припущень, або необґрунтованих наукових даних, а винеятково на підставі конкретного досвіду конкретного виробничого майданчика. Ми можемо розробити і запропонувати замовнику розгорнутий аналіз позитивних і негативних характеристик наявних нині технологій і вибрати з них найоптимальнішу. Саме ця база даних дала змогу створити широкий спектр нового обладнання.

Другою складовою нашого успішного розвитку (з 2005 р. ми щорічно подвоюємо обсяги виробництва) є оперативне впровадження інноваційних рішень. Наприклад, комплекс із переробки салатного перцю ВК-КОП, до складу якого входить чимала кількість обладнання, ми розробили, виготовили і відвантажили протягом 2,5 місяця. Варто зауважити, що на момент отримання замовлення наші конструктори не мали жодного «байта» технічної документації з обладнання, яке належало створити. Наступного року ми відправили шість комплексів ВК-КОП українським і російським замовникам. Комплекси продуктивно працюють, виправдовуючи економічну доцільність капіталовкладень у наше обладнання. Вони дають змогу значно скоротити персонал і суттєво збільшити продуктивність і, порівняно з ціновою політикою наших шановних європейських конкурентів, заощадити кошти на придбанні нашого обладнання».

Описати технологічне обладнання ВАТ «KEMZ» в одній статті не можливо – забракне газетної площі. Лише мийних машин для картоплі, моркви, буряків, томатів, салатного перцю, зелені, кропу, петрушки, топінамбура, яблук, груш, персиків, абрикосів, суниці, малини, кабачків, гарбузів, вишні, черешні, чорниці, ожини, сливи, аличі, капусти, горіхів, баклажанів тощо, тобто всього того, що росте у садах, на полях і в лісі, – десятки найменувань.

В асортименті підприємства обладнання для бланшування (ошпарювачі, зварювачі, пара в сорочку, пара в продукт, пара в шнек), машини для подрібнювання, різання овочів і фруктів, обсмажування плодоовочевої сировини, для механічного очищення коренеплодів та інше технологічне устакування. В асортименті є навіть комбайн, який в полі збирає гарбузи (продуктивність 5 га за зміну) і виділяє з них зерна, та інше обладнання, яке миє та сушить ці зерна.

На Каховському експериментальному заводі є пакет пропозицій «Консервний завод» у складі ліній для переробки овочів і фруктів, маринадних і сокових ліній, ліній дитячого харчування, технології переробки овочів і фруктів, лінії коренеплодів, лінії отримання джемів, томатної лінії, лінії підготовки сировини та всього необхідного, щоб здати завод під ключ.

Фахівці заводу з урахуванням усіх необхідних даних (продуктивності підприємства клієнта, видів сировини, що має перероблятися, технічних умов виробничого майданчика (розмірів і конфігурацій наявних приміщень, комунікацій тощо) розробляють проект і технічну документацію обладнання. Після погодження їх із замовником на «KEMZ» виготовляють обладнання в обумовлений термін, випробовують його і відвантажують клієнту як окремі машини, так і зібрані технологічні лінії. Все обладнання тестують на відповідність навним ДСТУ з подальшою сертифікацією.

Спеціалісти Каховського заводу на підприємстві замовника виконують монтажні, пусконалагоджувальні роботи, навчають місцевий персонал експлуатації та обслуговуванню обладнання. Сервіс організований на найвищому рівні.

Петро ХОМИЧ

Теги та ключові фрази
комбайн каховського механічного заводу для збирання гарбуза, продуктивність механічне різання овочів, царинський консервний завод, як збирати чорниці, овочева компанія типаж машин, бланшування капусти, Найоптимальніший тип структури по виробнийтву ковбаси, обладнання для різання коренеплодів, овочів, фруктів, мийні машини для овочів, переробка кабачків на виробництві
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
04.10.2017р.

ТМ «Spektrumix» – пища умных, красивых, здоровых.

27.12.2010р.

З чистотою на «ти»

На вітчизняному ринку фірма «Соляріс» представляє професійну хімію для загального прибирання від таких провідних закордонних виробників, як «Hagleitner» (Австрія) і «Franklin» (США), для потреб будь-якого харчового виробництва, сільського господарства і підприємств громадського харчування. Кожна з цих фірм виробляє не тільки хімічні засоби, а й інноваційне та професійне устаткування.

21.12.2010р.

Від артілі до потужної інжинірингової компанії

На Каховському експериментальному заводі є пакет пропозицій «Консервний завод» у складі ліній для переробки овочів і фруктів, маринадних і сокових ліній, ліній дитячого харчування, технології переробки овочів і фруктів, лінії коренеплодів, лінії отримання джемів, томатної лінії, лінії підготовки сировини та всього необхідного, щоб здати завод під ключ.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.