Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

16609
23.09.2010р. |
Функціональні інгредієнти для вашої продукції

У всі часи найулюбленішою їжею людей були і залишаються хлібобулочні та кондитерські вироби. Різноманітна випічка, здоба, тістечка, шоколадні, желейні вироби – це все, що дуже полюбляють українці. Кожен з виробників такої продукції прагне вдосконалити, виокремити свій товар з-поміж величезного асортименту, зробити його ще смачнішим.

Завдання компанії «Ковчег і Ко» – допомогти виробникам у вдосконаленні їхньої продукції. Під вдосконаленням мається на увазі не тільки покращення смакових і ароматичних властивостей чи структури, а, що дуже важливо, – збільшення терміну зберігання продукції і свіжого вигляду та структури протягом усього часу.

Компанія «Ковчег і Ко» пропонує широкий асортимент продуктів, які використовують для кондитерської та хлібобулочної промисловості, а саме: лецитин, пектини, карагенани, емульгатор «Мультитекс Mono 6212» (моногліцериди харчових жирних кислот), суміш натуральної пшеничної клітковини «Вітамікс 40W».

«Мультитекс Mono 6212», або моногліцериди харчових жирних кислот, – це поверхнево-активні речовини, які дають змогу створювати та стабілізувати емульсії завдяки зниженню поверхнево-активного натягу на межі розподілу фаз вода-жир. Застосування емульгаторів зменшує також кількість жирів у рецептурі при зберіганні чи покращенні якості готової продукції. Таким чином, в умовах збільшення попиту на вироби, які характеризуються зниженою калорійністю, але при цьому зберігають високі органолептичні показники, емульгатори дають можливість виробникам отримати додаткову конкурентну перевагу.

Крім того, «Мультитекс Mono 6212» виконує й інші функції. Наприклад, впливає на процеси формування структури продукції, забезпечує максимальне насичення повітрям та рівномірність розподілення компонентів у масі, впливає на процеси кристалізації та агломерацію жирів. У результаті підвищується якість продукції при зберіганні, збільшується термін зберігання завдяки уповільненню процесів ретроградації крохмалю в борошняних виробах.

У виробництві хлібобулочних виробів взаємодія емульгатора з білками борошна закріплює клейковину, що посилює пластичність тіста, покращує пористість, структуру м’якуша, уповільнює черствіння. У бісквітному тісті функціональність емульгаторів полягає, з одного боку, в емульгуванні жиру, який міститься в рецептурі, а з іншого – в стабілізації піни, яка утворюється під час збивання рідкого тіста.

Завдяки різноманіттю функціональних властивостей, «Мультитекс Mono 6212» використовують у всіх галузях харчової промисловості: виробництво борошняних та цукристих, кондитерських виробів; у хлібопекарному та макаронному виробництві; виробництві морозива; м’ясопереробній промисловості тощо.

«Вітамікс 40W», або пшенична клітковина, – це натуральні рослинні волокна, які виробляють з вегетативної частини зернових культур. Має високі волого- та жироутримувальні властивості, інертна до будь-яких інгредієнтів, термостабільна та холодорезистентна, знижує калорійність продуктів. Використовують у виробництві екструзійних продуктів, кондитерських виробах, напоях, молочних продуктах, приготуванні сирокопчених ковбас, фаршу, м’ясних консервів.

У кондитерській і хлібобулочній промисловості «Вітамікс 40W» додають до тіста при виробництві млинців, печива та крекерів, вафельної продукції, зефіру та пастили, кексів та бісквітних напівфабрикатів, помадних цукерок, цукрового та здобного, вівсяного печива, пряників, а також для виробництва екструзійної продукції. Після додавання клітковини, тісто стає еластичним, трохи світлішим, добре перемішується.

Покращуються його адгезійні властивості, на поверхні немає бульбашок; суттєво покращується і смак готової продукції. Також збільшується її вихід, термін зберігання та мікробіологічна стійкість. Кожному виду продукції властиві технологічні переваги використання «Вітамікс 40W».

«Вітамікс 40W» має унікальну природну капілярну структуру волокон; інертний до будь-яких інгредієнтів, термостабільний; має хороші емульгувальні властивості добре утримує вологу.

Вона збільшує термін придатності, а також свіжості та мікробіологічної стійкості завдяки зниженню показників активності води; формує тривимірний, стійкий армований каркас у структурі продукту при набуханні клітковини у воді; стабілізує текстуру; робить глянцевою поверхню, з чітким малюнком, забезпечує рельєфність в кондитерських виробах.

«Вітамікс 40W» не має класифікаційного номера в міжнародній системі кодифікації добавок «Е», тому належить до харчової сировини. Містить 60–98% баластних речовин – целюлози та геміцелюлози. Використання клейковини в рецептурах дає можливість декларувати її як продукцію лікувально-профілактичного призначення.

Технологічний відділ ЗАТ «Ковчег і Ко»

Теги та ключові фрази
пектин як функціональній інгридієнт, функціональні інгридієнти для молочних продуктів, , купити функціональне заземлення к656 муз ір31, печиво лукас зернове калорійність, які інгредієнти є функціональними, Використання функціональних інгредієнтів і харчових добавок для молочних продуктів, пряники збагачені функціональними інгридієнтами, лукас печиво калорійність, продукти пониженої калорійності


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.