Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
4RetailExpo
13.06.2019р.

4RetailExpo – міжнародна спеціалізована виставка...

КАТАЛОГ виробників м'ясної продукції та сировини
06.06.2019р.

Це найбільш повні і достовірні дані про учасників...

ПРОГНОЗ: Ціни на ринку соняшникової олії зростатимуть
06.06.2019р.

Минулий торговий тиждень (22-29 травня) не приніс...

Названо основні зміни у новому стандарті на пшеницю
06.06.2019р.

Новий стандарт на пшеницю, який починає діяти 10...

Виробництво масла в Україні падає, випуск спредів зростає
06.06.2019р.

Минулого місяця, з урахуванням рослинно-вершкових...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6918
22.09.2010р. |
Обладнання, потрібне завжди

Останніми роками ринок холодильного устаткування розвивається доволі динамічно. Цей сегмент ринку налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни і скрині, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі. До цієї категорії належать і холодильні вітрини. Серед усього різноманіття устаткування важливе місце посідають холодильні шафи, льодогенератори, основне призначення яких – зберігання харчових продуктів, що швидко псуються.

Зараз на вітчизняному ринку представлені десятки різновидів холодильного обладнання, тому при підборі устаткування виробникам необхідно враховувати багато чинників, які впливатимуть на ефективність і працездатність системи.

«Інженерно-технологічна компанія «Розан» працює у сфері створення та сервісного обслуговування систем промислового і технологічного холодопостачання для підприємств харчової, медичної, хімічної й інших галузей, а також теплоізолювальні конструкції й споруди під ключ для промислових і комерційних об’єктів.

– Хоча компанія «Розан» засновано недавно, – говорить Андрій Горошок, –але за короткий час ми зуміли посісти свою нішу на ринку холодильного обладнання.

Нині нашим основним завданням є проектування та створення надійних систем холодопостачання, які б відповідали вимогам технічного завдання та інженерним рішенням відповідно до сучасних стандартів. Хочу зазначити, що спеціалісти нашої компанії пропонують послуги на будь-якому етапі будівництва, модернізації і реконструкції холодильних систем.

Для будівництва холодильних камер і складів ми використовуємо сучасні матеріали, високоякісні комплектуючі відомих виробників з Німеччини, Італії, Франції, Данії, Швеції, Ірландії. На кожному етапі робіт вони проходять відповідний контроль якості за всіма параметрами, щоб у майбутньому ми гарантували багаторічну безвідмовну роботу систем холодопостачання.
 
З-посеред запропонованого нами устаткування найбільший попит на холодильні установки та льодогенератори. Ми представляємо холодильні установки виготовлені на основі компресорно-конденсаторних або компресорно-ресиверних агрегатів «Bitzer», «Copeland», «Lunite» «Hermetique», «Maneurop», «Frascold». Установки різняться лише розміщенням конденсатора. У компресорно-конденсаторному агрегаті конденсатор встановлений на одній рамі з компресором, а в компресорно-ресиверному є виносним. Холодильні установки повністю автоматизовано, а контроль за підтриманням температури в приміщенні, яке охолоджують, здійснюють за допомогою автоматичного електронного блока керування.

Холодильні установки найчастіше використовують для забезпечення промисловим холодом. Їх також успішно використовують при оснащенні середньо- і низькотемпературних камер і складів зберігання, для охолодження і шокового заморожування продуктів.

Також неабиякий попит у харчовій промисловості на льодогенератори. Це устаткування використовують для одержання пластинчастого льоду, а також використовують наприкінці технологічного процесу для охолодження продуктів.

Компанія «Розан» пропонує льодогенератори відомих світових виробників, у тому числі компанії «Geneglace» продуктивністю виготовлення пластинчастого льоду 0,3–2 т/добу. Льодогенератори цієї фірми комплектують холодильними установками на основі компресорів і теплообмінників.

Льодогенератор – це ємність у вигляді циліндра з подвійними стінками, на внутрішні стінки якого за допомогою насоса подається вода. В проміжку між стінками льодогенератора кипить холодоагент, заморожуючи воду. Лід, що намерз на внутрішні стінки льодогенератора, сколюють фрезою з електродвигуном. На виході отримують сухий переохолоджений лід товщиною пластин від 1 до 3 мм і температурою до –5°С.
 
Льодогенератор «Geneglace» має багато переваг, наприклад, безсальниковий нерухомий барабан, який підвищує надійність роботи льодогенератора. Крім того, спіральна фреза, що сколює лід, не потребує загострювання. Поверхня устаткування випаровування виконана з хромованої сталі і стійка до корозії. Пластинчастий лід, який отримують таким методом, має значні охолоджувальні властивості, а його форма без гострих кутів запобігає пошкодженню продукту, який охолоджують. Здебільшого пластинчастий лід використовують для охолодження фаршу при виготовленні ковбасних виробів; для охолодження риби з моменту вилову і до постачання в торговельні мережі, а також у прилавках і вітринах в мережі роздрібної торгівлі.

Основною рухомою силою, що забезпечує перенесення тепла з теплообмінного обладнання в навколишнє середовище, є холодильний компресор. Це та складова холодильного обладнання, від якої залежить надійність всієї системи. Маючи успішний досвід у створенні холодильних систем, наша компанія пропонує для комплектації холодильного обладнання надійні компресори від провідних світових виробників. Холодильний компресор призначений для відсмоктування парів холодоагента з теплообмінного обладнання і подавання їх у конденсатор.

Залежно від холодопродуктивності, призначення, умов роботи і холодоагента використовують різні типи компресорів: поршневі, гвинтові, спіральні, ротаційні.

Інженери нашої компанії проектують системи холодопостачання; здійснюють будівельні і монтажні роботи холодильних камер і обладнання; пусконалагоджуальні роботи холодильних систем; консультують технічний і обслуговуючий персонал клієнта; забезпечують гарантійне і сервісне обслуговування.

Промисловий холод від компанії «Розан» забезпечує підприємства Тернопільської, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Чернігівської областей і Республіки Крим.

Гарантія якості, гнучка цінова політика і пропозиція індивідуальних перспективних рішень відповідно до сучасних технологій із оптимальними інвестиціями в реалізацію проекту дають нам змогу впевнено працювати поруч з тими, хто нині активно формує ринок промислового холоду України.

Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
молекулярная кухня обладнання, молекулярная кухня устаткування, устаткування льодогенератори для виробництва льоду, огляд ринку медичного обладнання в україні, льодогенератор створення, Ґамаль, огляд ринку насосного обладнання в україні, ринок торгового обладнання україна 2012, ринок холодильного обладнання в Україні, український ринок промислового обладнання
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.