Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Хочеш дізнатися, що ти їси?
30.10.2019р.

З 6 серпня 2019 року набув чинності у повній мірі Закон...

З 1 січня 2020 року заводи не прийматимуть другий ґатунок молока
30.10.2019р.

Відповідно до зобов’язань в рамках Угоди про...

Українські курятина, ягоди і яблука користуються найбільшим попитом в ЄС
30.10.2019р.

Найбільш популярними українськими продуктами в...

Думка: Демонополізація виробництва спирту «доб'є» «Укрспирт» за рік
24.10.2019р.

Демонополізація виробництва спирту «доб'є»...

Кабмін схвалив збільшення квоти на експорт курятини в ЄС
24.10.2019р.

Кабмін схвалив збільшення квоти на експорт курятини...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6606
22.09.2010р. |
На варті якості вашої продукції

В умовах ринкової економіки, а також у зв'язку із запровадженням системи якості НАССР дедалі суворішими стають вимоги до якості продуктів, які виготовляють на підприємствах харчової промисловості, зокрема щодо потрапляння в готову продукцію металевих домішок. Вони можуть міститися в сировині у вигляді металевого пилу, окалини, дрібних шматочків від обладнання, а ще можуть потрапити в продукт випадково чи утворитися в процесі демонтажу обладнання або часткових поломок.
 
Наявність великих металевих домішок під час технологічного процесу виробництва продуктів харчування може призвести до зношення і поломок обладнання, а найголовніше – спричинити захворювання або завдати шкоди здоров'ю людини при потраплянні в організм навіть найдрібніших феромагнітних домішок.
 
Для запобігання цьому, під час виробництва харчових продуктів рекомендуємо застосовувати обладнання, яке пропонує компанія «Продекологія» для магнітної сепарації та металодетекції сировини, напівфабрикатів та готової продукції.
 
Для підприємств харчової галузі ми виготовляємо повний спектр магнітних сепараторів та металодетекторів для очищення сипких і рідких речовин від феромагнітних домішок, а також контролю якості очищення. Для аналізу продуктів на вміст феромагнітних домішок ми виготовляємо спеціальні лабораторні комплекти. На підприємствах, які використовують підковоподібні магніти, можуть зацікавитися нашими приладами для підмагнічування. Для вимірювання магнітної індукції ми пропонуємо тесламетри, а крім того виготовляємо магнітні освітлювачі-грязьовики, призначені для очищення технічної води.
 
Компанія «Продекологія» здійснює аудит схеми магнітного захисту підприємства на відповідність системі НАССР з видаванням рекомендацій та технічних рішень щодо покращення якості продукції. Ми тісно співпрацюємо з галузевими інститутами і спільно розробляємо типові схеми магнітної сепарації та металодетекції для підприємств харчової галузі, надаємо рекомендації щодо вибору відповідного обладнання.
 
Магнітні сепаратори мають багато переваг: по-перше, їх виготовляють на основі постійних магнітів, які не потребують затрат електроенергії на індукування магнітного поля. Використання супер-магнітів нового покоління на основі сплаву Nd-Fe-B з магнітною енергією, яка в 10–15 разів перевищує енергію феритових магнітів, дає змогу вилучати слабомагнітні та дуже дрібні металеві домішки.
 
По-друге, ми виготовляємо не тільки стандартні магнітні сепаратори, а й нестандартні, враховуючи конкретні умови і вимоги замовників.

Хочу зазначити, що вже понад 17 років ми успішно співпрацюємо з підприємствами харчової промисловості України, Росії, Білорусії, Польщі, країн Прибалтики, Молдови, Словенії, Словаччини, Казахстану, Азербайджану, Вірменії та інших. За цей час виготовили більше тисячі одиниць магнітних сепараторів та металодетекторів для підприємств кондитерської галузі (корпорація «Roshen», група «Конті», корпорація «Kraft Foods», корпорація «Бісквіт-Шоколад», корпорація «Nestle»); олієжирової галузі (група компаній «Кернел», «Пологівський ОЕЗ», «Мелітопольський ОЖК», «Кіровоградолія», «Запорізький ОЕЗ», «Іллічівський МЕЗ»); сегментах харчових концентратів («Волиньхолдинг», «Фрау Марта», «Тотал»); хлібопекарської галузі («Донецький булочно-кондитерський комбінат», «Запорізький хлібкомбінат №5», «Київхліб», «Кременчуцький хлібкомбінат»); цукрової промисловості, маслосироробної та молочної, крохмало-патокової та інших галузей харчової промисловості.
 
О. ВАКУЛКА,
заступник директора з маркетингу
компанії «Продекологія»

Теги та ключові фрази
вимоги до промислових металодетекторів, www.harchovyk.com, На варті якості вашої продукції Вітчизняний виробник, сепаратор харчова промисловість, насср запоріжжя харчова промисловість, насср в хлібопекарській промисловості, рекомендації щодо вибору харчових продуктів, промислові підковоподібні магнити, маркетинг та харчова промисловість україни 2011, Іллічівський МЕЗ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.