Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2726
13.09.2010р. |
Мороз і холод цілий рік

Дотримання правильних температурних режимів у процесі виготовлення продукції – одне з основних технологічних правил. Саме від температурних умов залежить якість сировини при зберіганні і транспортуванні, а у кінцевому результаті – і якість готового продукту. Особливо це важливо у м’ясній індустрії, оскільки саме продукти тваринного походження мають здітність швидко псуватися. Загалом,  холодильне та морозильне обладнання є невід’ємною частиною кожного виду харчового виробництва.

При нинішньому постійному зростанні вимог споживачів та органів контролю до продуктів харчування зростають і вимоги виробників до обладнання. Саме до холодильних установок висувають найвищі вимоги, адже це обладнання забезпечує збереження харчових продуктів і сировини, а відтак – належну якість готового продукту та економію для підприємства.

До холодильного обладнання належить кілька видів установок: власне холодильні камери для зберігання і охолодження продуктів харчування та морозильні камери. Також нині поширені різні «рішення», тобто обладнання, виготовлене на основі класичних холодильних чи морозильних камер, але пристосоване до вимог виробництва. Сюди належать, наприклад, холодильні та морозильні шафи. На українському ринку обладнання такого типу широко представлене як імпортованою продукцією, так і вітчизняними виробниками. Серед останніх відоме підприємство «Ефес», установки якого застосовують у харчовій і фармацевтичній промисловості.

Слід зазначити, що холодильні камери, пропоновані «Ефесом», виготовлені на основі багатоcлойових плит, так званих «сендвіч-панелей», власного виробництва, та холодильного устаткування відомих фірм: «L'unite Hermetique», «Danfos», «Bitzer», «Frascold» та інших не менш відомих виробників.

Поверхня цих панелей – оцинкована сталь, покрита порошковою емаллю. Камери можуть бути укомплектовані холодильними агрегатами типу моноблок або виносними установками. Особливостями цього обладнання є повністю автоматизований процес охолодження й розмороження та можливість вибору клієнтом системи охолодження – примусової чи без примусу. Щодо індивідуальних побажань клієнта, то слід зазначити, що можливе виготовлення холодильних камер будь-яких розмірів.

«Попит на холодильне устаткування нині зростає стрімкими темпами – це спонукало нас до розробки та виготовлення середньо- і низькотемпературних холодильних камер на базі «сендвіч-панелей», – розповідає провідний спеціаліст з ходильного обладнання компанії «Ефес» Олександр Кордулян. – Ці панелі можуть бути як пінопластові, так і з пінополіуретану. Сендвіч-панелі виробництва «Ефес» використовується для будівництва стін, перегородок і звукоізоляційних перегородок. Воно ідеально годиться для будівництва холодильних камер на підприємствах громадського харчування й торгівлі, та на інших комерційних об'єктах. Окрім цього, ми пропонуємо на ринку комплектуючі для монтажу холодильних установок (наприклад, повітроохолоджувачі, двері для холодильних камер). Зазначу, що злагоджена та налагоджена робота дає змогу вирішувати різні питання зі створення мікроклімату. Все обладнання розроблене фахівцями нашої компанії, пройшло санітарно-гігієнічну експертизу, а установки, які підлягають обов'язковій сертифікації, проходять експертизу в державному центрі сертифікації метрології та стандартизації за системою «УкрСЕПРО». Паралельно зі створенням виробничої бази для підприємств наша компанія також пропонує ремонтні та монтажні роботи».

Зазначимо, що у асортименті «Ефеса» є також холодильні та морозильні шафи місткістю від 450 до 1320 л.

«Головними критеріями нашої роботи є виготовлення якісного обладнання, яке поєднувало би всі необхідні клієнтам технологічні характеристики, доступну ціну, було легке для обслуговування та піддавалося швидкому ремонту», – розповів Олександр Кордулян.

Зазначимо, що фахівці підприємства також встановлюють обладнання та надають консультації щодо його використання.

Наталя КУЗЬО 

Теги та ключові фрази
холод цілий, застосування холоду у торгівлі в харчовый промисловосты
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.