Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8007
10.09.2010р. |
Машина, на яку чекали

Сфера використання солоду досить широка. Нині його застосовують при виготовленні хліба, квасу та пива. Ці галузі харчової промисловості в Україні добре розвинені, водночас, солоду вітчизняного виробництва на ринку недостатньо – наразі в Україні тільки два виробники солоду, тому велика частина цієї продукції – імпортна.

Слід зазначити, що важливими етапами у процесі отримання солоду є замочування і пророщування зерна. При замочуванні зерна набухають, і саме тоді відбуваються хімічні процеси – при певних температурних режимах крохмаль розчиняється і утворюються цукри, серед яких глюкоза та мальтоза.

Одним з українських виробників солоду є «Укрсолод» (ПП «Ротор»). «Наша продукція використовується в основному для виробництва житнього хліба та квасу, – розповідає заступник директора підприємства Віта Сікора. – До асортименту входить ферментований та неферментований солод. Ферментований має темно-червоне забарвлення, його в нас закуповують переважно для виготовлення житнього хліба, зокрема бородинського, та квасу. Неферментований, білий, солод хлібопекарські та кондитерські підприємства застосовують при виробництві пряників.

На заводі «Укрсолод» встановлене чеське обладнання. Важливо, що при розробці технології і будівництві солодівні реалізували дві кандидатські дисертації. Окрім цього, на виробництві впроваджена подвійна система контролю якості.

Слід зазначити, що ферментований житній солод містить багато органічних кислот та моносахаридів, має приємний кисло-солодкий смак, а темно-червоне забарвлення він отримує завдяки природним барвникам. Ферментований житній солод можна використовувати в хлібопеченні для випікання житніх, житньо-пшеничних, солодових сортів хліба, додаючи 3–5% солоду від загальної кількості борошна. Він є поліпшувачем борошна, сприяє водопоглинанню й забезпечує еластичність тіста, поліпшує структуру м'якуша хліба, утворює розчинні речовини, які підсилюють шумування, а також подовжує термін зберігання готового продукту. Житній хліб – це один із найкорисніших продуктів. При його виготовленні слід використовувати тільки високоякісний солод чи концентрат квасного сусла. При використанні житнього солоду значно поліпшуються смакові якості хліба та його корисні властивості. Унікальність солоду також і у великій кількості вітамінів та корисних мікроелементів природного походження. Солод багатий на білки, жири, вуглеводи, вітаміни груп В, С, Е, РР, Q, фолієву кислоту і всі незамінні амінокислоти.

Про користь солоду відомо з давніх-давен. Його застосовували при захворюваннях органів дихання, нирок, запаленні шкіри, для покращення обмінних процесів і відновлення роботи органів травлення. Солод – це повністю натуральний продукт для оздоровлення. При регулярному його вживанні зміцнюється імунна система людини, а також він компенсує вітамінно-мінеральну недостатність.

Наталя КУЗЬО 

Теги та ключові фрази
, виробництво солоду житнього ферментованого, хліб житньо-солодовий, дозвіл для виготовлення квасу в україні, технологічний процес виробництва житнього хліба, технологія приготування житнього солоду, технологія виробництва житнього солоду, технологія виготовлення хліба з солодом, процеси при зберіганн хліба, технологічний процес виготовлення хліба


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.