Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2473
21.05.2007р. |
„Альянс-КМ”: і просіє, й запакує

Торгувати лише кращим обладнанням і за рахунок цього мати пріоритет в його якості, асортименті, сервісі – такого головного принципу в своїй роботі незмінно дотримується колектив фірми „Альянс-КМ”, яке невдовзі відзначить своє десятиліття. А основні напрямки його діяльності можна коротко визначити трьома словами: сепаратори – маркування – упакування. Розповідає менеджер ТОВ „Альянс-КМ” Валерій Асламазов:

- Наше підприємство реалізує, встановлює та проводить сервісне обслуговування і ремонт промислового обладнання передових світових виробників, офіційними дистрибуторами яких ми є в Україні. Це обладнання для маркування продукції, термопринтери й аплікатори етикеток компаній VIDEOJET, MARSH, WILLETT; пакувальне і термоусадне обладнання фірми ROBOPAC тощо.

Ще ми пропонуємо як великим, так і малим підприємствам харчової промисловості устаткування американської компанії SWECO для просіювання, сортування і калібрування сипких матеріалів, на якому хочеться зупинитися більш детально. Нині це – найпередовіші в світі технології просіву, що базуються на 60-літньому досвіді виробництва й використання новітніх розробок. Ось, приміром, стаціонарні просіювальні пристрої SWECO STA-SIEVE забепечують швидке, ефективне відокремлення твердих частинок відрідини з шириною сітки від 18 до 129 дюймів та зі швидкістю потоку від 400 до 9000 л/хв, які можна розміщувати де завгодно. А вже прямокутні сепаратори з повним потоком WECO VIBRO-ENERGYгодяться для великих обсягів обробки та мають високу продуктивність. Принцип дії цих сепараторів побудований на унікальних кругових, лінійних або еліптичних рухах сита. Ці сепаратори мають оригінальні ущільнювачі сіток, які запобігають щонайменшим втратам непросіяного продукту, а сита замінюються швидко й без спеціального інструменту. Не має собі подібних комбінація характеристик відцентрового просіювача WECOCENTRIFUGALSIFTERS. Сита в цих пристроях дозволяють просіювати великий об’єм матеріалу при малому вмісті домішок, що збільшує продуктивність й ефективність процесу просіювання. Є моделі з площею сітки 0,18 м³, 0,5 м³ и 0,7 м³.

А ось млин SWECOGRINDINGMILLS є нині найбільш універсальним пристроєм для швидкого та ефективного подрібнення твердих частинок будь-якого розміру. Моделі можуть бути малої (0,5 л) та великої (280 л) місткості. Кінцеву ж обробку поверхні матеріалів шліфування, видалення задирок, згладжування тощо) успішно виконає вібромлин SWECOFINISHINGMILLS.

Звичайно, пропонована нами техніка аж ніяк не дешева, але однозначно – ліпша серед ліпших, а ще є такі ділянки застосування, де без неї просто не обійтись. Недарма нашими постійними клієнтами стали провідні підприємства харчової галузі нашої країни – „Стирол”, „Росинка”, пивзаводи „Оболонь”, „Янтар” та багато інших

Другим напрямком діяльності нашої фірми, який ми активно розвиваємо останнім часом, є логістика та складське обладнання. Зважуючи на обсяги вітчизняного ринку, в нас буде чимало клієнтів і в цій тематиці.

Олесь Фолюш

Теги та ключові фрази
sweco просіювання, альянс-КМ, Просіювач SWECO, сепаратори SWECO, альянс км, менеджер ооо "альянс-км"
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.