Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8088
02.09.2010р. |
Спокусилися італійським обладнанням і не прогадали

Італійське харчове обладнання має високу репутацію в багатьох країнах Європи. Спокусилися ним і українські хлібопекарі, кондитери та виробники напівфабрикатів. І не прогадали! Високопродуктивні автоматизовані машини й технологічні лінії нового покоління дали змогу суттєво покращити якість виробів, розширити їх асортимент, забезпечити високу рентабельність виробництв. Постачає таке обладнання в Україну Фірма «Корінф Інжиніринг» яка співпрацює з італійськими компаніями «Sarp», «Alba & Teknoserviсе», «Agnelli Macchine», «Polin», «Agriflex», «OEM» та іншими.


«Корінф Інжиніринг» пропонує найкраще. Наприклад,  усій Європі, Росії та Україні відоме обладнання для виготовлення різних видів печива компанії «PADOVANI», відсадні машини для пісочного печива «ALADIN». Особливістю останніх є три бункери, які дають змогу міксувати різноманітні комбінації тіста та начинок.


Від фірми «Sarp» компанія постачає на український ринок спіральні конвеєри для заморожування, охолодження, сушіння і пастеризації харчових продуктів. При цьому форми і розміри спіралей продуктивністю від 300 до 2000 кг/год замовляють персонально для кожного клієнта, залежно від умов його виробництва.


Виробникам листкової продукції «Корінф Інжиніринг» поставляє машини компанії «Alba & Teknoserviсе».


«Ця компанія, – стверджує менеджер з продажу «Корінф Інжиніринг» Роман Бадрак, – має 25-річний досвід роботи у кондитерській галузі. Її автоматичні та напівавтоматичні лінії для виробництва продукції із листкового тіста, круасанів з начинкою і без неї, її лінії підготовки, системи ламінування не мають собі рівних. У складі лінії – подрібнювач тіста, калібрувальний пристрій, дозатор, пневматична гільйотина.


Італійська фірма «Polin» спеціалізується на виробництві обладнання для хлібопекарської та кондитерської галузей і досягла у цьому значних успіхів. «Корінф Інжиніринг» обрала саме її продукцію для постачання на український ринок.


«Високоякісного обладнання на європейському ринку вдосталь, – каже Роман Іванович, – однак не кожен із виробників здатний запропонувати клієнтові саме те, що на 100% відповідатиме можливостям і потребам його підприємства. Це впевнено робить «Polin». Наше підприємство від цієї фірми постачає ротаційні, конвекційні, циклометричні та подові печі різної потужності, а також тістоміси, планетарні міксери й тісторозкачувальні машини, розстійні камери, відсадні машини та багато іншого обладнання. Клієнт усе, що йому потрібне, може вибрати з каталогу, а якщо в каталозі не виявиться обладнання відповідних параметрів, фірма «Polin» швидко виготовить його згідно індивідуального замовлення».


Харчова промисловість загалом і хлібопекарська галузь зокрема не може обійтися без промислових установок для зберігання, транспортування і дозування сировини порошкових, твердих і рідких форм. Такі установки «Корінф Інжиніринг» постачає на вітчизняний ринок від італійської компанії «Agriflex».


«Розробляючи нові проекти, – розповідає пан Роман, – «Agriflex» велику увагу приділяє характеристикам продукту, який зберігається, при цьому визначає вплив температури в регіоні, загальні екологічні умови і з урахуванням цих показників виготовляє силоси.
 «Agriflex» пропонує 5 різних типів силосів для зберігання борошна як у закритих приміщеннях, та і на відкритому просторі.


В асортименті продукції є ще 500 сертифікованих моделей, призначених для вирішення різних проблем. Передачу борошна від завантаження до виробництва здійснюють за допомогою пневматичної системи, яка дає змогу транспортувати великий об’єм продукції на велику відстань».


Ми торкнулися лише деяких машин із широкого асортименту обладнання, яке пропонує «Корінф Інжиніринг». Усе воно дуже надійне, просте в експлуатації та обслуговуванні, має невисоку для таких високотехнологічних систем ціну. Але й це ще не все.

Кваліфіковані менеджери, технологи і механіки «Корінф Інжиніринг» на замовлення клієнтів виконають проектні роботи, підберуть необхідне обладнання, змонтують його, налагодять і нададуть послуги з обслуговування.


Петро ХОМИЧ
м. Київ

Теги та ключові фрази
відсадні машини, www.harchovyk.com+512, виробники італійського хлібопекарського обладнання, хлыбопекарське обладнання polin, циклометрична піч, обладнання для виробництва печення, кондитерські машини для виробів з пісочного тіста, продуктивність відсадної машини, ІТАЛІЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ, печі ротаційні Polin ціна


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.