Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5175
02.09.2010р. |
Модернізація виробничих потужностей

Виробничий процес нині нерозривно пов’язаний з автоматизацією. Її поділяють на три види: часткова (автоматизація основних виробничих процесів), комплексна (автоматизація не тільки процесу виробництва, а й процесів керування та обслуговування), повна (передбачає автоматизацію всіх основних і допоміжних процесів). При впровадженні автоматизаційних систем на виробництві слід враховувати багато потреб для забезпечення комфортного управління системою автоматизації.


Прикладом якісного та комплексного підходу до розробки програмного забезпечення для автоматизації технологічних процесів виробництва є проект «Контур». У розробках своїх програм фахівці передбачили у складі системи повнофункціональний OPC сервер «DataAccess», «Alarms&Events», «Historical DataAccess», набір драйверів сервера для роботи зі сотнями контролерів та інших пристроїв, інструментальну систему зі спеціалізованим набором компонентів, які дають змогу відображати переміщення, поворот, обертання, анімацію, цифри, графіки, звіти, вводити значення змінних із клавіатури, відображати звіти тощо. Важливо також, що ця система передбачає автоматичне збереження й відображення аварійних і технологічних повідомлень, швидкий і надійний алгоритм архівування історії зміни параметрів технологічного процесу, можливість використання однієї мнемосхеми для схожих об'єктів, реалізацію проекту на рівні візуальної розробки й налаштування, без написання коду та багато інших переваг.


Слід наголосити на тому, що кожен вид виробництва має свої потреби при впровадженні системи автоматизації, адже треба врахувати технологічний процес, особливості рецептури та вимоги до готового продукту. Диференціацію автоматизованих систем проводять і за функціональними особливостями. До прикладу, система автоматизованого обліку хліба повинна обліковувати виготовлений хліб, контролювати процес випіканння, фіксувати можливі помилки у роботі. На багатьгох цукрових заводах працює автоматизована система вакуум-конденсаційної установки на базі «SCADA» системи «Контур». Вона призначена для розподілу води на виробництво, а також повернення й конденсування використаної води. Ще одна автоматизована система для цукрових заводів на базі «SCADA» – система дефекосатурації. За словами керівника проекту «SCADA системи України» Олександра Нікітіна, при розробці цієї системи фахівці компанії мали вибрати операційну систему і створити програму керування для промислового комп'ютера, котра також  повинна містити засоби введення та керування базою технологічних змінних і виконувати ще ряд функцій. Для забезпечення автоматизації виробничих потреб м’ясокомбінату, на базі «SCADA» фахівці проекту «Контур» розробили систему операторського контролю й управління морозильними камерами. Вона призначена для забезпечення відображення поточних праметрів, встановлення регулювання температур, налаштування цих регуляторів, сповіщення про критичні ситуації й архівування історії зміни всіх параметрів.


За словами Олександра Нікітіна, найбільше розробок «SCADA» системи «Контур» у харчовій промисловості впроваджено у цукровій та спиртовій галузі.


Марія Лісович

Теги та ключові фрази
управління проектом модернізація виробництва, розробка та аналіз проекту модернізації виробництва на, автоматизована лінія хліба, автоматизація виробництва хліба, Модернізація (автоматизація) виробничого процесу, модернізація виробничих систем, Розробка та аналіз проекту модернізації виробництва, модернізація виробничих потужностей, у результаті, модернізація виробництва на хлібозаводі, Розробка та аналіз проекту модернізації виробництва хліба
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.