Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3367
09.07.2010р. |
Будемо жити в чистоті

Нині проблема очищення стічних вод харчових підприємств від різних забруднень дуже актуальне питання, особливо в харчовій промисловості. Це економічне питання – навіщо постійно тратити великі гроші на ремонт каналізаційних систем та устаткування, платити штрафи за забруднення середовища. Одночасно це питання захисту навколишнього середовища, у якому ми разом знаходимось а відтак відповідальності перед своїми дітьми та майбутнім поколінням.
Про технологію очищення забруднених вод і довкілля розповідає представник компанії «ВКФ Промекологія» (ТМ «MICROZYME» в Україні) Семен Спектор.
– Нині наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором ТМ «Microzyme» в Україні, основні напрямки діяльності якої – біологічне очищення стічних вод харчових підприємств, м’ясокомбінатів, кафе, ресторанів, що утворюються під час переробки молока, м’яса, фруктів і овочів; біологічне очищення стічних вод агропідприємств, які утворюються у процесі життєдіяльності птахів, ВРХ; біологічне очищення господарських і побутових стоків у приватних будинках; відновлення біологічного балансу водойм.
– Семене Яковичу, які із запропонованих вами препаратів для очищення стічних вод нині найбільш поширені серед виробників м'ясо- і рибопереробної промисловості, а також тваринницьких підприємств?
– Ми пропонуємо весь комплекс біопрепаратів ТМ «Microzyme», призначений для біологічного очищення стічних вод підприємств м’ясо- і рибопереробної промисловості, а також тваринницьких підприємств. Біопрепарати на основі мікроорганізмів і ферментів розщеплюють всі види органічних забруднень. Процес розщеплення відбувається за такою самою схемою як у природі, просто мікроорганізми й ферменти у препаратах мають значно більш великий рівень концентрації. Наші препарати вироблені фірмою Bio-Greenplanet (США), одним з поширених у світі виробників біопрепаратів. Тому від інших представників аналогічної продукції на ринку вони відрізняються дуже високим рівнем концентрації, а значить й ефективності.
Найчастіше на м’ясо- і рибопереробних підприємствах використовують біопрепарат «Вейст Тріт». Наприклад, для відстійників необхідно на кожні 1000 м³ стоків вносити від 1,5 до 3 кг біопрепарату (залежить від частоти застосування). Постійним нашим партнерам ми надаємо знижки, ми зарекомендували себе на вітчизняному ринку як надійний партнер та постачальник.
На молочних підприємствах ми радимо використовувати «Дейрі Тріт», підприємствам з переробки фруктів і овочів – «Фуд Палп Тріт», на виробництвах з великою кількістю жиру – «Гріз Тріт». У проточній воді рекомендуємо використовувати біопрепарат не в виді гранул, а у вигляді таблеток (однієї таблетки вистачає на 570 м³ води).
– Розкажіть про приклади застосування препаратів на практиці (м’ясо- і рибопереробка, тваринництво). Хто є вашими замовниками?
– Наші біопрепарати справді застосовують на різних харчових підприємствах, а географія розповсюдження та специфіка застосування на виробництвах дуже широка. Ми маємо досвід співпраці з «Харківським м'ясокомбінатом», «Шосткинським хлібокомбінатом», «Херсонським рибокомбінатом» та іншими відомими підприємствами.
– Ви працюєте лише з харчовими підприємствами чи пропонуєте продукцію й для іншого застосування?
– Насправді, у нас дуже широкий асортимент представленої продукції. Ми пропонуємо ще й біопрепарати для відновлення біологічного балансу водойм, покращення середовища для рибних господарств, розщеплення фекалій і усунення неприємних запахів та багато інших.
Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
вейст тріт, жити в чистоті, Фото забрудненої води від харчових підприємств, навіщо біопрепарати, біологічне очищення стічних вод, очистка стічних вод рибопереробних підприємств, Вейст Тріт, біопрепарат «Вейст Тріт»., очищення стічних вод мясокомбіната, апарати для приготування карамельної маси фото


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.