Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3914
08.07.2010р. |
Вирішення нестандартних технічних завдань

Важливим етапом між виготовленням та реалізацією олії є її фасування, тобто розлив. Цей процес потребує окремого обладнання, яке відрізняється від загального розливного устаткування через особливу консистенцію та структуру олії. Розливне обладнання для жирової промисловості може бути ручним, автоматичним та напівавтоматичним. Нині більшість виробничих потужностей використовують останні два види. У сфері виготовлення розливного обладнання для малого і середнього виробництва вже майже 15 років на українському ринку працює компанія «Таллар-Україна». За словами генерального директора Ігоря Амеліна, спеціалізація вибрана не випадково: «Нині представлений широкий спектр фірм, які виготовляють обладнання для видування ПЕТ-тари, групової упаковки тощо, однак «Таллар-Україна» – єдине вітчизняне підприємство, спеціалізоване на розробці та виготовленні систем розливу для малої потужності. У нас таке обладнання можна віднести до категорії нестандартних рішень для харчової промисловості».

В асортименті компанії є напівавтоматичне розливне та закупорювальне обладнання, ополіскувальні установки, сатуратори. Для олієжирової промисловості підприємство пропонує розливний напівавтомат марки «РВ-2». Цей  пристрій годиться також для розливу інших негазованих рідин у скляні та ПЕТ-пляшки діаметром до 175 мм, висотою до 330 мм і діапазоном місткості від 250 до 5000 см³. За годину роботи такий пристрій може наповнити не менше 600 пляшок. Щодо інших технічних його характеристик, то слід зазначити, що це обладнання працює при живленні 220 В та 50 Гц, фасує продукт по обєму всієї тари, а кінцевий вихід наповнення – не менше 98%.

Перевагою «РВ-2» є невелика вага – до 90 кг і компактні розміри – довжина, ширина та висота не більше 850, 600 та 2000 мм відповідно. За словами Ігоря Амеліна, саме компактність є одним з основних принципів обладнання «Таллар»: «Ми виготовляємо наше устаткування так, щоб всі його елементи можна було переносити в ручну, і щоб вони поміщалися у звичайний дверний отвір». Особливістю конструкції «РВ-2» є те, що фасування продукту відбувається тільки за наявності якісних пляшок під фасувальними патронами: якщо пляшки пошкоджені чи відсутні, то наповнення припиняється автоматично. Сам процес фасування повністю автоматичний і починається при встановленні пляшки на столик. У ручному режимі можна послідовно налагоджувати установки та хронометраж кожної операції. Керує розливом програмувальний логічний модуль. Він має енергонезалежну пам'ять, за допомогою чого можна зберігати встановлені параметри після вимкнення живлення. Слід зазначити, що керування процесом фасування відбувається чотирма незалежними каналами – це дає змогу працювати відразу з декількома видами тари.

Ще один вид обладнання для олієжирової промисловості виробництва «Теллар-Україна» – апарат для закупорювання пластмасових пляшок «РВК-2». Слід наголосити, що компанія може виготовити такі установки для будь-якого типорозміру пляшок і ковпачків. Корпус цього обладнання може бути розбірний – це знижує витрати при транспортуванні до місця монтажу. Апарат призначений для закупорювання полімерними ковпачками, які закручуються, він одночасно закупорює по дві пляшки.

«РВК-2» призначений для ПЕТ-пляшок від 0,25 до 3 л, його технічна продуктивність – до 1000 пляшок на годину. Важливо, що всі матеріали і комплектуючі, які з часом зношуються (паси, втулки), можна легко замінити, а це суттєво здешевлює післягарантійне обслуговування.

 

Усі елементи установок, які контактують із продуктом, виготовлені з корозійностійкої сталі та інших матеріалів, використання яких дозволено Міністерством охорони здоров'я України.

Додатково зазначимо, що клієнтами «Таллар-Україна» є ТМ «Хортиця», ТМ «Еталон», підприємство «Агротех», ТМ «Предслава», серед виробників олієжирової продукції це, зокрема, підприємство «Віктор і К» (ТМ «Королівський смак»).

Наталя КУЗЬО

 

Теги та ключові фрази
напівавтомат еталон, нестандартні техніки, epam, апарати для розливу олії, розливний апарат для олії, пиво розливне установка ціна, нестандартні завдання, Контакты "Королівський смак" львів, фасування олії, вирішення нестандартних завдань тест
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
30.06.2010р.

Фільтри для олії найвищого сорту

Уже понад 15 років компанія «ТАН» випускає широкий спектр установок, які експлуатують майже на всіх ділянках виробництва та переробки олії. Нині для цього сегмента ринку чернігівські виробники пропонують вертикальні та горизонтальні фільтри напірні саморозвантажувальні, комплексні лінії рафінування, лінії первинного очищення, адсорбції й дезодорації, вінтеризації рослинних олій.

29.06.2010р.

Сучасний спосіб поліпшення якості борошна на млинах

Основними напрямами розвитку борошномельної галузі є створення й впровадження технологій переробки зерна з подальшим одержанням, крім борошна, нової продукції, у тому числі композитних сумішей. Щоб задовольнити попит хлібопекарських та інших підприємств борошном високої й стабільної якості, під час перероблення зерна необхідно корегувати властивості майбутнього продукту. За кордоном до пшеничного борошна додають хлібопекарські поліпшувачі, зокрема ферментні препарати.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.