Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8774
08.07.2010р. |
Істина в «Істинній»?

Хай пробачить нам Пліній Старший (24-79 рр.н. е.) за те, що ми перефразували його крилатий вираз «In vino veritas», який зазвичай перекладають: «Істина у вині», мовляв, пий собі – ось і вся правда». Слова ж Плінія означають: «Вино виявляє правду», або, по-сучасному: «П’яний каже те, що думає».
Розібравшись із Плінієм, перейдемо до «Істинної». Її назва свідчить про те, що це на 100% натуральна українська горілка, створена для істинних українців. Якраз у цьому її істина. За словами Євгена Саранова, бренд-менеджера ТМ «Істинна», горілку виготовляють із чистої джерельної води, спирту високої якості, виробленого з натурального українського зерна, і настоянки духмяних українських трав. «Істинна» виготовлена з урахуванням всіх побажань українців, а за основу рецептів взята багатовікова українська горілчана традиція. Увесь виробничий процес проходить в Україні. Комплектуючі, пляшка, етикетка і сам продукт створюють на підприємствах нашої країни – у Львові, Києві та Харкові.
Горілку високо оцінили не лише шанувальники цього напою. Торік на ХІ Дегустаційному конкурсі лікеро-горілчаних напоїв, який відбувся в межах Міжнародної виставки «Продекспо» у Москві, ТМ «Істинна» відзначена двома високими нагородами: золоту медаль отримала горілка «Срібна», а срібну медаль – горілка «Чиста». Конкурс оцінювали незалежні експерти, які віддали високі бали за органолептичні показники, хімічний склад продукту і зовнішній вигляд.
Нинішньої весни «Істинну» експонували на виставці у Донецьку: «Срібну» із трав’яною гірчинкою, «Чисту» класичну, «Прозору» з вмістом настою пророщеного зерна пшениці, «Крижану», для виробництва якої використовують підготовлену талу воду.
Тала вода зберігає молекулярну структуру льоду і є для організму корисною, оскільки поліпшує білковий, а через нього – й інші види обміну речовин.
У Донецьку відвідувачі дегустували «Істинну» виробництва заводу «PRIME», розташованого у знаменитій Малинівці Чугуївського району Харківської обл. в екологічно чистій місцевості. Про технологію виробництва горілки на цьому підприємстві розповідає Євген Саранов:
– Перший етап створення напою – творчий, це розробка рецепта. Над рецептом працюють найкращі технологи. Вони тестують десятки, сотні компонентів, підбирають оптимальний склад інгредієнтів і розробляють спеціальну композицію для кожного смаку горілки.
Підготовка води. Навіть найчистішу воду, якщо вона перебувала у природному середовищі, треба піддати спеціальному очищенню: пропустити крізь піщані та вугільні колони, картриджні та мембранні фільтри, опромінити ультрафіолетом.
Вибір спирту. Для виробництва горілки використовують кращі зернові спирти. На «PRIME» є найбільше в Україні спиртосховище на 21 млн л спирту. Це дає змогу закуповувати хороші спирти великими партіями, щоб застрахуватися від перепадів якості продукції спиртзаводів.
Ароматні спирти і настоянки готують безпосередньо на заводі. Для цього купують натуральні компоненти – духмяний перець, мускатний горіх, житні сухарі, імбир, злаки, чебрець тощо. Висока якість і натуральні інгредієнти – принцип роботи заводу «PRIME», завдяки якому продукція підприємства займає провідні позиції на горілчаному ринку України.
Без сивушних олій. На «PRIME» використовують такий прийом, як «самоплив». Водно-спиртова суміш рухається крізь пісочні та вугільні колони лише під впливом гравітації, що забезпечує постійну швидкість очищення. Тому напій стає смачним, м’яким і якісним. Після вживання продукції заводу «PRIME» самопочуття не погіршується.
Навіть коли формування та фільтрація водно-спиртової суміші завершені, це ще не горілка. Останній етап перед розливанням готової продукції називається «відпочинок». За ДСТУ асиміляція продовжується дві доби. Однак експерти стверджують, що цього недостатньо. Тому на заводі «PRIME» водно-спиртова суміш «відпочиває» сім діб, що дає змогу досягти максимальної взаємодії всіх компонентів. Фахівці підприємства стверджують, що за цей час водно-спиртова суміш стає м’якою горілкою.
Контроль якості. Сучасні світові технології та ноу-хау, впроваджені на заводі, дають змогу зберегти традиційний смак горілки, а також довести процес приготування й очищення напою до досконалості. Наприклад, швейцарські високоточні ваги допомагають ідеально вивіряти дозування всіх компонентів при створенні рецептів. Спеціальні хроматографи  на всіх етапах зіставляють якість напою виробничої партії з його ідеальною моделлю. На етапі розливання пляшку також піддають контролю. Одна машина звіряє товщину горлечка пляшки, друга вимірює товщину дна і стінок, третя – прозорість скла, четверта перевіряє пляшку на міцність скла. Фірмовим заходом контролю якості продукції «PRIME» є професійні дегустації. Їх проводять на кожному етапі виробництва включно до розливу. Завдяки усім цим заходамспоживачі знають напої «PRIME», у тому числі «горілку «Істинну», як продукцію вищої якості.
Розливання. На «PRIME» 6 ліній розливання, загальна проектна потужність 24 млн пляшок на місяць. Потужність кожної лінії – 12 тис. пляшок на годину. Всі пляшки перед наливанням ополіскують водою. Наступний етап – наповнення пляшок горілкою і закупорення ковпачком.
«Істинна» і старий млин
Стояв собі біля хутора Лісовий вітряк, побудований у ХІХ ст., та й перехилився від старості, Дошки вітряка почорніли крила обвисли. І вже ніколи б вони не ожили, якби не торгова марка «Істинна», що виділила кошти реставрацію вітряка.
На відкритті оновленого вітряка директор Національного музею архітектури й побуту України Павло Федька подякував «Істинній» за підтримку в реставрації млина. «Мені було приємно, що знайшлися люди, які з розумінням поставилися до проблем збереження пам’яток історії, нашого минулого», – відзначив він.
То у чому ж істина, панове? У правді. А правда в тому, що «Істинна» справді хороша горілка. І вживати її належить з нагоди важливих подій. У розумній кількості, звичайно.
Петро ХОМИЧ

Теги та ключові фрази
Заводи в Україні які виготовляють натуральну горілку, істина в вині, вся правда у вині, Торговая марка Істинна, istina prozora vodka, виробник горілки істина україна, водка iстинна, горілка Істинна, горілка істинна, Горілка істинна в яких пляшках буває ??


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.