Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4622
08.07.2010р. |
Використовуємо лише натуральне

У харчовій промисловості найважливішим є збереження стабільної якості виробленої продукції. Досягають цього питання не тільки стандартизацією основної сировини, а й використанням усіляких додаткових компонентів, насамперед рослинного походження. Одним із таких компонентів є суха пшенична клейковина, так званий пшеничний глютен.

 

Про характеристики глютену, сфери його застосування розповідає керівник відділу продажу компанії «Агро-Велліна» Ольга Касьянова.

– Наша компанія пропонує на вітчизняному ринку сухе борошно (глютен) для застосування у всіх сферах харчової промисловості, зокрема, в м’ясному, кондитерському, хлібобулочному виробництвах та при виготовленні напівфабрикатів.

Нині компанія «Агро-Велліна» є представником «Єфремівського заводу» (Росія), хоча не так давно співпрацювали та представляли одне з казахських підприємств, що виробляє глютен. Річ у тому, що зараз доволі суворий контроль з боку держави щодо якості та безпечності продуктів харчування, а глютен казахської компанії, на нашу думку, не настільки високої якості, аби застосовувати його на виробництвах. Після вивчення ринку ми вирішили змінити постачальника і зараз співпрацюємо з російським заводом. Тут закуповують зерно тільки вищих сортів з якого за спеціальними технологіями виготовляють пшеничну клейковину під торговою маркою «Cargill», а також інші продукти, наприклад, пшеничний крохмаль. Нині ми – єдина компанія на вітчизняному ринку, яка пропонує глютен цього російського виробника.

Нині виробничники змушені застосовувати клейковину, аби таким чином покращити якість готового продукту, а відтак, зробити його конкурентоспроможним на ринку. На жаль, наші погодні умови не дають нам змоги вирощувати пшеницю з якої можна одержати глютен.

Якщо врахувати, що лише 30% пшениці, вирощеної в Україні, має високу якість, то очевидно, що у більшості випадків без добавок, здатних поліпшити якість, не обійтися. Своєю чергою, єдиною натуральною добавкою, що дає змогу підвищити якість кінцевої продукції (чи це борошно, хлібобулочні або кондитерські вироби, чи продукція м’ясопереробних підприємств) є суха пшенична клейковина (глютен).

Суху пшеничну клейковину (глютен) дедалі частіше використовують у виробництві хлібобулочних виробів в усьому світі. Це позв’язано, в першу чергу, із нестачею в продуктах потрібної людині кількості білка, тому альтернативні способи збагачення традиційних продуктів – джерел рослинного білка є пріоритетними в наукових розробках харчової промисловості. Річ у тому, що пшениця й жито, вирощені за несприятливих погодних умов, можуть містити нижчу кількість білка. Щоб зберегти високу якість хлібобулочних виробів, борошно з такої пшениці потрібно додатково збагачувати клейковиною.

Пшенична клейковина «Cargill» є одним з найефективніших способів стабілізації якості борошна й покращення смакових характеристик хлібобулочних виробів. Додавання високоякісної сухої клейковини уже на стадії виробництва борошна дає змогу регулювати властивості продукції, що має велике значення, особливо з урахуванням нестабільної якості вітчизняних зернових культур.

Клейковина каргілл (Глювітал 21020, Gluvital 21020) — при використанні в хлібобулочних виробах зв'язує певну кількість води, збільшуючи об’єм тіста. Лабораторними дослідженнями на одному з хлібокомбінатів було встановлено, що при додаванні клейковини в кількості 1% маси тіста вміст білка зростає на 2,5–3,0%, а відтак, якість готової продукції суттєво покращується. Ця властивість не тільки збільшує вихід готової продукції, а й дає змогу продовжити термін зберігання хлібобулочної продукції. Окрім того, при використанні вакуумного пакування хліб залишається свіжим протягом тривалого періоду.

Суха пшенична клейковина популярна не тільки в хлібопекарському виробництві. М’ясопереробна промисловість також зацікавлена в доступному й екологічно чистому рослинному білку, додавання якого підвищує щільність готових виробів, не погіршуючи їх смакових якостей. Завдяки додаванню пшеничної клейковини «Cargill» також істотно продовжується термін зберігання продуктів харчування.

На відміну від багатьох інших добавок, використання високоякісної пшеничної клейковини виробництва «Єфремівського заводу» покращує якість готової продукції. Наша клейковина не просто збільшує обсяги білка у виробах, а й робить їх смачними та корисними. Суху пшеничну клейковину застосовують також у макаронному виробництві.

Мар’яна ГАМАЛЬ

 

Глютен – це натуральна клейковина, яку виготовляють з пшеничної муки. Якщо, для прикладу, в звичайному борошні клейковина становить 26–30%, то борошно високої якості містить близько 70% білка.
Теги та ключові фрази
клейковина глювітал, gluvital 21020, виробництво глювіталу 21020, клейковина підвищити якість муки, характеристика хлібобулочного заводу, харчова промисловість німеччини


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.