Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10333
30.06.2010р. |
Донецькі напівфабрикати з домашнім смаком

Сучасний темп життя стає дедалі стрімкішим та насиченішим. Менше часу ми присвячуємо домашній кулінарії, адже тепер мало хто в сімейному колі ліпить вареники чи пельмені. Хоча вітчизняна культура споживання напівфабрикатів не на такому рівні, як у Європі чи США, український ринок напівфабрикатів динамічно зростає. Нині до трійки лідерів на ринку заморожених продуктів харчування належить і «Донецький комбінат заморожених продуктів».

– Своє становлення підприємство розпочало з виробництва найпростіших напівфабрикатів, традиційних для української кухні, – пельменів та вареників під торговою маркою «Цун-Дон», – розповідає директор з маркетингу ТОВ «Донецький комбінат заморожених продуктів» Олександр Чайковський. – Нині перелік продукції підприємства тільки під власними торговими марками містить понад 160 позицій. Споживачам добре відома продукція під торговими марками «Лада-Ладушка», «Цун-Дон», «Поварешка» та «Fayola» (овочевий напрям). Розгалужена дистриб’юторська мережа, наявність представників у всіх регіонах України і якісний продукт – запорука стабільності та лідерства.

– Пане Олександре, як би ви охарактеризували нині вітчизняний ринок напівфабрикатів?

– Певна річ, ринок м’ясних напівфабрикатів має гарне майбутнє. Наша країна «йде в Європу», де цей сектор займає значну частку в раціоні людини. До речі, гасло, з яким ми доносимо свою продукцію до споживача, – це: «Більше часу для життя». Нині через бурхливий ритм життя людина має менше часу для задоволення природних потреб, у тому числі харчування, тому напівфабрикати будуть дедалі актуальнішими. На світовому ринку продажі напівфабрикатів також постійно зростають – це швидко, якісно та корисно.

Хоча нині економічна ситуація в Україні та й у світі загалом є досить складною, випуск напівфабрикатів зменшився незначно. На мою думку, взаєморозуміння та об’єднання може посприяти вирішенню спільних для галузі проблем. «Донецький комбінат заморожених продуктів» торік не скоротив суттєво продажів саме тому, що розширив коло надійних партнерів. Дотримання ідеї тісної співпраці, а також створення тривалих та міцних стосунків з клієнтами є основною запорукою успіху компанії.

– Як ви оцінюєте перспективи імпорту вітчизняних напівфабрикатів? Як в цьому напрямі працює ваше підприємство?

– Імпорт, звісно, активізується. Але вітчизняним підприємствам буде досить важко змагатися з світовими лідерами. Та переконаний, що іноземці досить швидко оцінять високу якість українських товарів. Цьогоріч «Донецький комбінат заморожених продуктів» зреалізує одне із стратегічних завдань – вихід на світові ринки. Спочатку – в Молдові, потім в інших сусідів – Росії та Білорусі. Зацікавились нашою продукцією також у США та Казахстані.

– Розкажіть, будь ласка, про переваги вашої продукції.

– На підприємстві встановлене сучасне обладнання. Ми маємо кваліфікований персонал, лабораторію, три виробничі майданчики – в Донецьку, Мар’їнці та Макіївці – та холодильні склади на 5000 тонн. Перевагу нашої продукції повністю розкриває прийнята в компанії місія: «Ми надаємо людям здорові продукти харчування. Розвиваючи нашу справу, ми наповнюємо світ радістю та творчою енергією». Тобто вся продукція стандартизована, вироблена з любов’ю, на сучасному обладнанні, з дотриманням усіх санітарних норм. На вході контролюється якість сировини, на виході – якість готової продукції. Крім того, завдяки розгалуженій дистриб’юторській мережі і власному торговельному морозильному обладнанню ми гарантуємо дотримання «холодного ланцюга» аж до споживача.

– Розкажіть про технологію виробництва пельменів на підприємстві.

– Основною сировиною для виробництва заморожених напівфабрикатів у тісті є м’ясо свинини, яловичини та птиці, оброблені субпродукти. М’ясо, що надходить на підприємство, групують за видом (яловичина, свинина тощо), призначенням та термічним станом (свіже, охолоджене, підморожене, заморожене, розморожене, у вигляді заморожених блоків із знежилованого м’яса та субпродуктів). За якістю м’яса, що зберігається в камерах, спостерігають дві служби: ветеринарна та якості.

Спочатку м’ясну сировину оглядають, зачищають від забруднень, залишків шерсті, кров’яних згустків, щетини, діафрагми тощо. За необхідності після сухого зачищення м’ясну сировину промивають холодною водопровідною водою з температурою не вищою ніж 200С.

Зазвичай, якість охолодженого м’яса вища, бо частина корисних речовин зникає при замороженні. Заморожене м’ясо у тушах, півтушах та чвертках розморожують згідно з вимогами технологічної інструкції.

Переробляти заморожені блоки можна без попереднього розморожування, подрібнюючи їх на блокорізці. Отриману таким чином подрібнену сировину змішують з охолодженою або розмороженою сировиною чи використовують саму.

Для максимального збереження всіх поживних речовин ми використовуємо тунелі шокового замороження. Холод, як відомо, найкращий «консервант», тому заморожені продукти такі популярні. Для збереження смакових властивостей та скорочення природних втрат ваги напівфабрикати потрібно заморожувати швидко. Тому це роблять до температури в центрі фаршу (начинки) -100С та нижчої на лотках, встановлених на полицях возиків, або на рамках, які вміщують у морозильні камери з природним чи штучним рухом повітря або в спеціальних швидкоморозильних тунелях.

– За якими критеріями якісні напівфабрикати можна відрізнити від неякісних?

– Важливий критерій – це виробник. Тільки на сучасних підприємствах, де служби якості контролюють увесь процес виробництва та шлях продукту до покупця, може бути гарантовано якість продукту. Якісний товар мають продавати лише з морозильного обладнання з дотриманням температурного режиму, який вказаний на упаковці. Товар, що «пережив» перепади температур і вироблений з неякісної сировини, має «нестандартний» колір, а іноді і специфічний запах. До речі, до товару, який продають на вагу, я б порадив ставитися уважніше. Переконаний, вагові напівфабрикати мають нетривале майбутнє – покупці віддаватимуть перевагу фасованій продукції. Але основним критерієм для оцінки якості товару є органолептичні показники. Тільки приготувавши та спробувавши продукт, можна оцінити його якість.

– Які проблеми зараз в учасників ринку заморожених напівфабрикатів?

– Це типові проблеми не лише для виробників заморожених напівфабрикатів – насамперед, кредитні навантаження, часткове зменшення попит на продукцію, зростання собівартості продуктів внаслідок підвищення цін на електроенергію та газ. Однак найактуальнішою залишається проблема сировини, адже підвищення цін на неї призводить до подорожчання кінцевого продукту. Наша компанія використовує сировину як іноземних, так і вітчизняних постачальників. Принциповим для компанії є найкраща якість за прийнятною ціною. Тому якщо закордонна сировина відповідає цим критеріям, купуємо закордонну.

– Пане Олександре, які ваші плани на найближче майбутнє?

– Ми досить потужно розвиваємо експортний напрям. Бачимо у ньому серйозну перспективу для збільшення обсягів продажів. Налагоджуємо більш якісну співпрацю з уже існуючими клієнтами. Основне джерело збільшення обсягів нашої продукції – виробництво товарів під іншими торговими марками, наприклад, для супермаркетів. Це дуже перспективна тема, тому ми беремо участь у всіх тендерах. У нас серйозні виробничі потужності – їх достатньо, щоб вийти навіть на російський ринок. Якщо зросте попит і буде потреба наростити виробництво, ми будемо розширюватися, знайдемо фінансову можливість для цього.

Марія РУСИН

Номінаційний комітет Європейської бізнес-асамблеї (Оксфорд, Великобританія) спільно з Вченою радою Міжнародного університету (Відень, Австрія) торік високо оцінили динаміку розвитку та досягнення ТОВ «Донецький комбінат заморожених продуктів», відзначивши його Міжнародною нагородою «Best Enterprise of Europe». Продукцію компанії відзначено дипломом «Еталон якості», державною нагородою «Кращий вітчизняний товар 2007». ВАТ ТВФ «Полюс» за продукцію ТМ «Fayola» (овочі швидкозаморожені) на Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів року» в 2006–2007 рр. також став номінантом.

Теги та ключові фрази
заморожені полуфабрикати фірма Ангор, єрмолинські напівфабрикати виробник, напівфабрикати єрмолинські, ермолинські напівфабрикати, єрмолівські напівфабрикати, ермолинські, пельмені Єрмолівські, торгувати ярмолинськими напівфабрикатами, Як розпочати працювати з єрмолинські напівфабрикати, Список продукції єрмолинські напівфабрикати


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.