Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4581
30.06.2010р. |
Великий потенціал курячого яйця

На думку фахівців галузі, ринок яєчних продуктів в Україні перебуває на стадії розвитку і становлення. Однак, потенціал цього ринку дуже великий. Саме тому з’явилися вітчизняні виробники у цій молодій і перспективній галузі.

Минуло два роки, як в Івано-Франківську відкрився один з найбільших заводів з переробки курячих яєць «Імперово Фудз». За цей проміжок часу, завдяки застосуванню на виробництві новітніх досягнень у галузі переробки продуктів птахівництва, наше підприємство зарекомендувало себе як надійний виробник і визнаний лідер на українському ринку яєчних продуктів.

Взаємовигідна співпраця з покупцями, потужна виробнича база та високий кадровий потенціал – ось основні елементи успіху «Імперово Фудз».

Основним напрямом діяльності компанії є виробництво та продаж сухих та рідких яєчних продуктів. Пропонуємо на ринку такі сухі продукти, як яєчний порошок та сухий жовток, сухий білок зі здатністю до збивання та гелеутворюючий сухий білок. Рідкі пастеризовані продукти: рідкий меланж та меланж із 5% солі (цукру), рідкий жовток та жовток з 5% солі (цукру), рідкий білок.

Технологічна лінія розроблена і змонтована за проектом датської компанії «SANOVO» та вважається втіленням новітніх досягнень у сфері переробки яєць. Виробнича лінія складається з високотехнологічного устаткування для подавання, миття, розбивання яєць і сепарації жовтка та білка. Технологічні пристрої оснащені сучасними устаткуванням з електронним керуванням і спеціальними приладами для контролю технологічних параметрів на основі контролерів виробництва компанії «Siemens».

Виробниче устаткування та гнучкі технологічні процеси дають змогу переробляти 3 млн. яєць на добу і виготовляти великий асортимент яєчних продуктів, необхідних для виробництва соусів, майонезу, кондитерських, хлібобулочних, макаронних виробів тощо.

Крім того, підприємство може задовольнити потреби клієнта в будь-якому з вище згаданих яєчних продуктів у потрібних обсягах. Завдяки сучасним технологіям яйця після переробки зберігають енергетичну цінність, усі вітамінні комплекси й поживні речовини. Також високоякісні яєчні продукти «Імперово Фудз» дають змогу заощаджувати час і працю та зменшують кількість відходів.

Продукція, виготовлена на заводі, завжди має стабільну високу якість. Виробництво безпечне і контролюється на кожному етапі: птиця вирощується без додавання антибіотиків і стимуляторів росту; технологи й ветеринарні лікарі птахофабрик здійснюють постійний контроль за станом здоров'я птиці; комп'ютеризація й автоматизація всіх виробничих процесів забезпечує максимальну стерильність виробництва та готової продукції; технологічний процес виробництва чітко зазначений, а готові продукти проходять суворий контроль якості.

Переробка сировини проводиться з дотриманням новітніх концепцій санітарії та гігієни. На заводі встановлено спеціальну систему розбивання, сепарації й пастеризації, що гарантує максимальну стерильність продукції, ефективна пастеризація унеможливлює розвиток патогенної мікрофлори, а пакування і спеціальні складські приміщення забезпечують тривале зберігання продуктів.

Завод «Імперово Фудз» має всі необхідні дозволи і сертифікати, які гарантують безпеку й високу якість усіх харчових продуктів. Зокрема, виробництво пройшло сертифікацію підприємств відповідно до міжнародних стандартів, розроблено та впроваджено план НАССР. Також постійно проводяться внутрішній і зовнішній аудити системи якості незалежними органами із сертифікації.

Головним пріоритетом у виробничій політиці «Імперово Фудз» є збереження основних властивостей яєць у готовій продукції при постійному вдосконаленні якості. У виробництві використовується свіже яйце без добавок і консервантів, що додатково підтверджує натуральність і екологічність продукції.

Переваги «Імперово Фудз»: замкнутий цикл виробництва та прослідковуваність, починаючи від вирощування птиці; сучасна високотехнологічна виробнича лінія; потужний виробничий потенціал; якість продукції відповідає всім європейським стандартам; гнучка цінова політика; ергономічне пакування; налагоджена система логістики.

Аналіз сировини та готової продукції проводять висококваліфіковані фахівці у сертифікованій і акредитованій лабораторії.

Одержані продукти переробки яєць незамінні при виробництві кондитерських, хлібобулочних і макаронних виробів, широко застосовуються в м'ясному й масложировому виробництві, косметичній, фармацевтичній промисловості, а також у виробництві дитячого харчування.

Василь ВІТЮК

директор заводу «Імперово Фудз»

 

Яйце – білковий продукт, який має високу харчову та біологічну цінність, оскільки у ньому містяться всі поживні речовини, які потрібні для життєдіяльності людини. До складу курячого яйця входять білки (12,7%), жири (11,5%), вуглеводи (0,6–0,7%), мінеральні речовини (1,0%), вода (74%), вітаміни D, Е, каротин, В1, В2 В6, РР, холін. Енергетична цінність 100 г курячих яєць – 157 ккал, або 657 кДж. За поживністю яйце можна прирівняти до 40 гм’яса або 200 г  молока.

Теги та ключові фрази
імперово фудз івано-франківськ лабораторія, яйце переробний завод івано франківськ, яйце переробний завод в івано-франківську, розроблення та реалізація плану насср на макаронних підприемствах, імперево фудз, технолог пастеризація яєць, технологія переробки яєць, переробка яєць в україні, яйце куряче переробка, виробництво яєць
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.