Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3541
18.05.2007р. |
«Булат» удосконалює «Сігму»

Пристрій для друку на звороті ковбасної оболонки – такий додатковий модуль до флексомашини "Сігма" вперше поставила замовнику фірма «Булат». Таким чином, за один прогін можна друкувати 4 + 1 колір.

- Наша фірма, - розповідає заступник директора ТОВ «Булат» Олександр Кирпань, - працює в структурі ВАТ «Київський верстатобудівний концерн» і відома на ринку своєю флексографською машиною «Сігма». Це наша розробка, вона єдина з вітчизняних розробок у своєму класі, яка успішно конкурує із закордонними аналогами. Її модельний ряд охоплює гаму устаткування із шириною друку до 186 мм. Ми вже випустили понад 50 одиниць цього устаткування. Більша їх частина працює в різних регіонах нашої країни, кілька – в Росії, Казахстані, Молдові, Азербайджані та Польщі. Початково машина була задумана для друку переважно на ковбасній оболонці, та зараз з'явився великий попит на „Сігму” для друку клейких етикеток, з чим вона успішно справляється.

Щодо характеристик машини, то вона виконує повний цикл виготовлення етикеток, наклейок й іншої подібної продукції методом флексографного друку на папері, клейкому папері або плівці, фользі, ковбасній оболонці й інших рулонних матеріалах для упакування і маркування. Машина оснащена електронним лічильником видрукуваної продукції (у метрах або штуках). Привод -  трифазний асинхронний електродвигун з частотним регулюванням швидкості від нуля до заданого максимального значення. Основні обертові вузли виконані на закритих підшипниках кочення і не вимагають змащення в процесі експлуатації. Ще машина обладнана системою примусової витяжної вентиляції, що забезпечує відведення надлишкового тепла і продуктів випару фарб із робочої зони.

Замовниками ”Сігми” є переважно приватні підприємці, які, як зауважив Олександр Кирпань, беруть одну машину, дехто – вже дві, а от фірма „Арго” з Донецька вже придбала і успішно експлуатує аж три машини.

Зовсім іншою машиною фірми «Булат» є лічильно-перемотувальна машина «Дельта», яка була розроблена ще п'ять років тому, але оскільки не було особливого попиту, на якийсь час її випуск припинився. Вона призначена для перемотування і повздовжнього різання рулонних матеріалів з одночасним підрахунком віддрукованої продукції. При цьому можливі два варіанти підрахунку продукції: за кількістю етикеток або метражом перемотаної продукції. Зараз машина набуває попиту в замовників.

Окрім всього іншого, нині ринок потребує машини шириною друку 10-15 дюймів. Ще позаторік фірма «Булат» вперше продемонструвала машину «Редут», шириною друку 10 дюймів. Це був дослідний зразок, на якому обкатувався принцип її роботи.

- Ми переконались, - каже пан Олександр,- що машину після доопрацювання цілком можна запропонувати потенційним покупцям. Тепер тривають роботи над серійним впровадженням такої машини. Це буде машина рядної побудови, з можливістю нарощування кількості фарбових секцій, додавання різних інших вузлів (ламінування, тиснення, лакування), тобто це машина вже достатньо високого рівня, щоб друкувати на ній  якісну продукцію.

Олесь Фолюш

Теги та ключові фрази
булат машина, фірма "Булат", КІЛЬКІСТЬ ФАРБОВИХ СЕКЦІЙ, uaexporter gmail com, продукти харчування, харчова промисловість італії, флексо машини, продукти, тов асс украина, харчова промисловість світу
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.