Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3689
30.06.2010р. |
Дезкилимки – гарантія якості й безпеки
Нині успіх на боці тих підприємств-виробників, які на перше місце ставлять якість і безпеку продукції. При цьому велику увагу приділяють також санітарно-гігієнічному стану виробництва, без якого неможливо одержати продукцію гарантованої й стабільної якості.

У природі існує величезна кількість різних мікроорганізмів вірусної й бактеріальної етиології, деякі з яких є небезпечними для здоров’я людини. Щодня, працюючи на виробництві, люди збирають на підошвах свого взуття велику кількість шкідливих бактерій. Якщо вони потрапляють в організм людини – неприємних наслідків не оминути. Доволі ефективним способом боротьби із цією проблемою можуть бути дезінфекційні килимки компанії «АгроВет» – чи не єдиного вітчизняного виробника цього виду продукції.

Дезінфекційні килимки складаються з кількох шарів. Нижню частину виготовляють з водонепроникної ПВХ-тканини, що дає змогу не лише захистити килимок, а й значно продовжити термін його експлуатації. Такої якості досягають завдяки унікальним фізичним характеристикам ПВХ. Річ у тому, що цей матеріал на відміну від капрону не піддається процесу гниття. Всередині дезкилимка міститься щільний мат, який утримує в собі дезінфекційний розчин. Мат, своєю чергою, покритий надійним захистом – сіткою підвищеної міцності на основі ПВХ.

Використання щільного матавсередині дезкилимка дає змогу зменшити витрати дезінфекційних засобів.

Варто відзначити, що дезкилимки краще виконають функцію зі знищення несприятливих бактерій у разі дотримання кількох доволі простих правил догляду. Одне з них – не змішувати одразукількох різнихза складом дезінфекційних розчинів, бо у цьому разі дезкилимки стають менш ефективними при експлуатації.

Під час заміни одного препарату для дезінфекції іншим обов’язково треба промити килимок великою кількістю води і висушити. Якщо дотримуватись цих простих правил, дезінфекційний килимок слугуватиме значно довше.

Виготовлена компанією «АгроВет» продукція відповідає всім сучасним вимогам якості. Більше того, при виготовленні продукції ми використовуємо європейські високоякісні матеріали – довговічні та міцні. Попри це, виготовлені нами дезінфекційні килимки мають нижчу ціну порівняно з аналогічними товарами європейського виробництва.

Одним із важливих чинників, що позначається на якості продукції, є високий санітарно-гігієнічний рівень технологічних процесів на підприємстві. А дезінфекція автотранспорту – одна з важливих вимог на харчовому підприємстві, тим більше, що торік Україна стала членом Світової організації торгівлі. Фахівці компанії знайшли просте, ефективне і, найголовніше, недороге рішення цього завдання – установки «АвтоДез» на всіх підприємствах харчової промисловості й агропромислового комплексу. Це автоматична система аерозольної дезінфекції автомобілів коліс і колісних арок, що дає змогу цілком або частково обробити автомобілі, які заїжджають на підприємство.

Переваги таких установок очевидні: під високим тиском дрібнодисперсним розпилюванням з форсунок дезрозчину витрачають дуже мало засобу. За незначний проміжок часу дезінфікується більша й малодоступна поверхня. Крім того, не потрібні ями, а персонал не займається трудомістким обслуговуванням ям, що дуже важливо для підприємства.

Дезінфекційні установки виробляють на базі нашого підприємства, яке виготовляє несучі металоконструкції. Електронні компоненти, програмний модуль, насос високого тиску з електроприводом використовуємо від провідних світових виробників.

Установка автоматичної системи аерозольної дезінфекції коліс і колісних арок автомобілів «АвтоДез» на харчовому підприємстві забезпечить високий санітарний стан виробництва, що, своєю чергою, сприятиме випуску високоякісної й конкурентоспроможної продукції.

Фахівці нашої компанії готові надати професійну консультацію при виборі необхідного товару, керуючись наданими замовниками вимогами до продукції.

Усім добре відомо, що дотримання санітарних норм на харчових підприємствах означає гарантований випуск високоякісної продукції.

Володимир ГРІНЧЕНКО,

ветеринарний лікар компанії «Агровет»
Теги та ключові фрази
дезкилимки купити, дезкилимки купити львів, дезКИЛИМКИ, куплю дезкилимок, купить дезкилимки, дезкилимки+, дезкилимки вартість, дезкилимок купити, санітарно-гігієнічний стан молока, дезкилимки купити
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.