Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3145
30.06.2010р. |
Традиції, перевірені часом

На вітчизняному ринку фірма «КОЛБІКО» посідає провідні позиції з виготовлення високоякісних м’ясних виробів, зокрема, ковбас і є визнаним лідером в сегменті м’ясного виробництва Східного регіону України. Підприємство виробляє понад 150 видів ковбасних виробів та копченостей з дотриманням українських смакових традицій. Щороку «КОЛБІКО» розширює свій асортимент виробів, а отже зростають виробничі потужності.

– Визнанням високої якості продукції «КОЛБІКО» є численні дипломи, нагороди та грамоти, отримані на міжнародних виставках та національних дегустаційних конкурсах, – розповідає директор ТОВ ФІРМА «КОЛБІКО» Валерія Буряк. – Та найвагоміша наша нагорода – це постійний попит на нашу продукцію серед покупців.

Ми виготовляємо м’ясні вироби відповідно до затверджених стандартів під такими торговими марками: «Колбіко», «ССС», «Золотой Теленок», «Індюшка Лайт». Крім лабораторних показників якості, велику увагу приділяємо регулярним дегустаціям продукції за участю всіх керівників підрозділів і служб.

Серед клієнтів підприємства – як великі супермаркети, так і маленькі магазини, до того ж значну частину продукції реалізують у мережі фірмових магазинів, де щодня можна придбати свіжу та смачну копчену продукцію.

На підприємстві налагоджено випуск широкого спектра ковбасної продукції, тому ми дуже ретельно підбираємо сировину. Лише суворе дотримання рецептури може гарантувати високу якість та незмінність смаку і кольору продукції, а основою цього є відбір м’яса згідно із затвердженими стандартами. Для цього, у першу чергу, треба використовувати свіжу сировину від постійних, перевірених постачальників, що мають надійний контроль виробництва. Перевагу надаємо сировині західних регіонів України, де найбільш розвинена кормова база.

З перших днів існування на підприємстві найбільше уваги приділяли якості та інноваційності виробництва. Система контролю якості розпочинається на етапі приймання сировини, охоплює всі етапи виробництва і транспортування товару споживачеві. Технологічний процес виготовлення продукції та готові вироби контролює відділ стандартизації та якості підприємства із залученням ветеринарних і санітарних служб.

Аби постійно зменшувати витрати сировини на одиницю продукції і одночасно гарантувати високі стандарти якості, використовують устаткування провідних виробників обладнання для харчової промисловості. Це сучасне, високопродуктивне обладнання німецьких, швейцарських, французьких, японських та інших фірм. Незважаючи на постійне впровадження інноваційної техніки, продукції фірми «Колбіко» властиві українські смакові традиції, чого досягають, використовуючи натуральні спеції й прянощі, без штучних підсилювачів смаку, що дає змогу отримати якісний продукт.

Технологічний процес виготовлення ковбасних виробів завершується термічною обробкою. Гаряче та холодне копчення, сушіння, теплова обробка здійснюється у спеціальних камерах провідних іноземних та вітчизняних виробників. У процесі копчення ми використовуємо лише тирсу дерев фруктових, листяних порід, що не тільки надає продукції гарного зовнішнього вигляду, чудового аромату, а й підвищену стійкість до окисних й мікробіологічних змін, тобто збільшує термін її зберігання. При виробництві копчених виробів на підприємстві не використовуємо штучних коптильних димових сумішей.

Особливе значення для зовнішнього вигляду має оболонка. Вона забезпечує форму продукції, захищає її від забруднення, впливу мікроорганізмів, окисних процесів, випаровування вологи. Для ковбасних виробів ми використовуємо натуральні, штучні білкові, поліамідні оболонки різного діаметра. Кишкова оболонка – це матеріал для будь-якого виду ковбас. Хочу зазначити, що ковбаса в натуральній оболонці найсмачніша. Проте ця оболонка є повітропроникною, саме тому вона забезпечує менший термін зберігання порівняно із ковбасами у штучній оболонці. Штучну білкову оболонку виробляють із тваринної сировини – колагену, що містить 90% тваринного білка, тому її можна споживати. Ця оболонка дуже близька за складом до натуральної кишкової, але перевершує останню за міцністю.

Для посилення бар'єрних властивостей ковбасних виробів ми застосовуємо оболонки з низькою проникністю для кисню і пари води, виготовлену з поліаміду. Молекули поліамідів нерозчинні у харчових продуктах і не переходять у них навіть при тривалому контакті. При цьому використовують високоякісні, додатково очищені сорти поліамідів. Ці оболонки термовідсадні, еластичні та біологічно інертні.

Особливу увагу на підприємстві приділяють санітарії та гігієні. Миття та дезінфекція оборотної тари, технологічного устаткування здійснюють спеціальними мийними машинами. Для миття використовують також піногенератори із застосуванням дезінфекційних мийних засобів імпортного виробництва.

Насамкінець хотів би зазначити, що нині м'ясопереробна галузь намагається подолати наслідки економічної нестабільної ситуації, що склалася у світі і також посилюється внутрішніми державними проблемами. Дуже гостро відчувається нестача сировини внаслідок рекордного скорочення за минулі роки поголів'я великої рогатої худоби. Також бракує кваліфікованих робітників і фахівців, які б відповідали вимогам сучасного виробництва.

Для вирішення цих питань потрібен комплексний підхід, підтримання розвитку вітчизняного агропромислового сектору державою, адже Україна має великий потенціал і потребу збільшувати виробництво продуктів харчування високої якості.

Підготувала

Маряна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
Картинки Асортимент м'ясних та ковбасних виробів, традиції перевірені часом, тов "еліта" виготовлення м'ясо-ковбасних виробів, РОМА БУРЯК КОЛБИКО БАНДИТ, ТзОВ "Еліта" підприємство по виготовленню м`ясо-ковбасних виробів, перевірених постачальників сировини, виробники натуральної кишкової сировини для ковбас
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.