Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7845
30.06.2010р. |
«Наша» горілка – це якісний продукт

Різні напої відігравали важливу роль в історії і культурних традиціях кожного народу. Для румун – це сливова цуйка, шотландців – віскі, мексиканців – текіла, японців – саке, а для українців – горілка – поєднання житніх спиртів та чистої артезіанської води.

Нині на ринку є великий асортимент горілчаних напоїв, різних цінових категорій, що робить його дуже конкурентним. З-посеред представленого розмаїття продукції споживач має змогу вибирати справді якісну й безпечну.

Продукція, якою пишаємось

Саме таким критеріям відповідають горілчані вироби науково-виробничого підприємства «Абсолютний стандарт». Про асортимент продукції та її виробництво розповідає генеральний директор ТзОВ «НВП «Абсолютний стандарт» Тарас Колодій.

– Наш завод випускає горілку під двома торговими марками – «Абсолютний стандарт» і «Наша». Випускаємо та постачаємо на ринок найкращі сорти, як-от горілка особлива, гірка настоянка тощо. У нашому асортименті продукція різних цінових сегментів, в тому числі преміум-класу. Популярними серед споживачів є горілка «Наша Рідна», «Абсолютний стандарт», «Наша Дума», «Наша житня з медом».

Продукцію виробляємо за класичною схемою без додавання стабілізаторів та ароматизаторів. Сорти горілки, в рецептурі якої міститься ароматичний спирт, ми виготовляємо безпосередньо на нашому заводі шляхом перегонки натуральної сировини.

– Щодо цінової політики, то вона різна і залежить від сорту горілки, – продовжує розмову Тарас Богданович. – З 1 липня очікуємо суттєвого зростання ціни на весь асортимент алкогольної продукції через те, що держава вже вдруге підвищує акцизний збір.

Але незважаючи на всі труднощі, з другого півріччя плануємо виробляти різні настоянки, лікери, також маємо намір випустити на ринок продукцію «зеленої лінії», вироблену за класичною технологією з додаванням природних компонентів, що приносять користь організму людини. Це – корінь хрону, перець, натуральний мед, а також настоянка калгану, тобто ті добавки, з лікувальними властивостями.

Наше науково-виробниче підприємство щодня проводить експерименти для виготовлення нових алкогольних напоїв – над цим працює технологічна лабораторія з досвідченим, висококваліфікованим персоналом.

Як результат, щокварталу асортимент горілок розширюється. Отож, ми намагаємося працювати на споживача, задовольняти всі потреби ринку.

Сировина

– Виробництво горілки – дуже складний технологічний процес, який передбачає дотримання рецептур, режимів максимальної чистоти всіх складових майбутнього алкогольного напою, – зазначив заступник директора з виробництва Володимир Подібка. – Основним нашим завданням є виробляти смачну горілку, тому особливу увагу приділяємо сировині. Всі її компоненти – це спирт без домішок класу «Люкс» і очищена артезіанська вода, яка не тільки відповідає нормативним документам і стандартам, а й за деяким показникам перевищує їх.

Спирт закуповуємо на двох державних заводах, з якими співпрацюємо уже давно. Вони підбирають найкращі спирти для виробництва горілки «Наша». Комісія, що складається з  молодих спеціалістів, на спиртовому заводі ретельно підбирає сировину та проводить аналізи, де одним з найважливіших є органолептичний, також робить відкриті і закриті дегустації та порівняння одержаного зразка з еталоном. Після цього спирт перевіряють в акредитованій лабораторії безпосередньо на заводі на весь спектр фізико-хімічних властивостей щодо відповідності стандартам на міцність та смак. І лише після цього партію допускають до виробництва горілки.

Воду використовуємо з артезіанських джерел, де вона вже природньо очищена. Крім того, на заводі ще додатково очищаємо її на фільтраційних колонах.

Обличчям горілки є форма пляшки, етикетка, контретикетка, що надає виробу не лише гарного естетичного вигляду, а й вберігає продукт від фальсифікації. На заводі зараз приділяємо цьому особливу увагу, тому перейшли на самоклейку плівку з нанесенням всієї необхідної інформації про виробника, склад продукції термін її придатності до споживання. Вже понад два роки співпрацюємо з молодою компанією, яка постачає для нас скляну якісну тару.

Технологія виробництва

– Вхідний контроль сировини з подальшим виготовлення горілки неможливі без ретельного і точного дотримання всіх технологічних режимів, – розповідає головний технолог підприємства «Абсолютний Стандарт» Галина Краснюк. – При отриманні спирту в науково-дослідній лабораторії визначають масову концентрацію в ньому альдегідів та естерів, сивушних олій, метилового спирту, а також роблять пробу на окислюваність і наявність фурфуролу, наявність якого в сировині неприпустима.

Основою лікеро-горілчаної продукції є не тільки високоякісний спирт, а й вода. Під час виробничого процесу використовують воду з артезіанського джерела. Для її очищення та пом’якшення застосовують карбонові фільтри, багатошарові фільтраційні установки, а також натрій-катіонітові фільтри. Такий багаторівневий комплекс очищення води дає змогу зберегти всі її природні властивості.

Одним із найвідповідальніших етапів виробництва є змішування спирту з водою у чітко визначеній послідовності та пропорції, в результаті чого одержують так звану «сортівку», яку теж ретельно досліджують при приготуванні кожної партії.

Фільтрують приготовлену горілку на установці фільтраційної батареї з пісочними фільтрами, які заповнені піском різної фракції, – в них суміш потрапляє згори вниз, тоді як у вугільних колонках – навпаки. Тільки після проходження вугільних фільтрів можна з упевненістю стверджувати, що суміш стала горілкою.

– Нині обсяги реалізації продукції виходять на торішній рівень, – підсумовує нашу розмову генеральний директор підприємства «Абсолютний Стандарт» Тарас Колодій. – Випускаємо великий асортимент продукції в новій скляній, тонованій пляшці, з новою етикеткою. У наших планах – розширення географії збуту горілки. Зараз постачаємо продукцію в Польщу, Болгарію, Італію, Іспанію, плануємо збільшити обсяги продажів продукції на українському ринку, оскільки «Наша» горілка є конкурентоспроможна, якісна та смачна.

Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
горілка основні сорти, наша дума наша рідна горілка, сорти горілки україни, які основні сорти горілки, якісна горілка, горілчаний завод абсолют-стандарт, основні сорти горілки, різні сорти горілки, горілка 2013, аналіз сортівки


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.