Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6460
30.06.2010р. |
Фільтри для олії найвищого сорту

Одні компанії від кризи потерпають, а інші – живуть, не помічаючи її. До таких належить підприємство «ТАН» (Чернігів), яке завдяки правильній стратегії керування бізнесом посідає нині міцні позиції як вітчизняний виробник обладнання для олієжирової промисловості.

Уже понад 15 років компанія «ТАН» випускає широкий спектр установок, які експлуатують майже на всіх ділянках виробництва та переробки олії. Нині для цього сегмента ринку чернігівські виробники пропонують вертикальні та горизонтальні фільтри напірні саморозвантажувальні, комплексні лінії рафінування, лінії первинного очищення, адсорбції й дезодорації, вінтеризації рослинних олій.

За словами спеціаліста відділу маркетингу Василя Луценка, наше обладнання має неабиякий попит серед виробників, воно конкурентоспроможне й якісне. Зараз устаткування «ТАНу» працює на багатьох вітчизняних виробництвах і за кордоном.

– Горизонтальні та вертикальні напірні пластинчасті фільтри, – розповідає В. Луценко, – наше підприємство виготовляє згідно з ТУ У 29.2-14247520-004-2007. Їх використовують для первинного очищення олії соняшникової, рапсової, лляної, соєвої, відбілювання, вибору каталізатора в установках отримання олії, а також для вторинного очищення рослинних олій у лініях вінтеризації з метою видалення воску тощо.

Порівняно зі звичними для багатьох виробників і переробників олії рамними фільтрами напірні пластинчасті мають низку переваг. При їх експлуатації не використовують фільтрувальну тканину, вони автоматично викидають осад, прості в обслуговуванні. Як результат, використовуючи наші фільтри, виробник отримує готовий продукт високої якості.

Також при фільтрації значно зменшується кількість ручної праці, кількість утилізованого осаду завдяки його знежиренню, фільтр працює герметично закритим – олія не контактує з повітрям, значно скорочується час фільтрації до регенерації завдяки високому тискові, фільтри займають небагато місця.

Хотів би також зазначити, що фахівці й технологи «ТАНу» постійно вдосконалюють наявне обладнання і, звичайно, розробляють новинки. 

 

Фільтрація

У багатьох процесах виробництва олії та жирів є потреба відокремлювати тверді частини від рідини. Для цього, зазвичай, використовують фільтри. Фільтрація необхідна на таких етапах:

1) в первинній обробці для відокремлення осілих частинок від олії;

2) при адсорбційній обробці для відокремлення адсорбенту від олії;

3) при вінтеризації для відокремлення воску та фільтрувального порошку від олії;

4) при гідрогенізації для відокремлення каталізатора від жиру;

5) при післяобробці для відокремлення адсорбенту від жиру;

6) «поліцейська» фільтрація на різноманітних стадіях для повного видалення сторонніх включень.

Для відокремлення твердих частинок використовують фільтри різноманітних конструкцій. Однак нині дедалі частіше віддають перевагу листовим фільтрам, які працюють під тиском.

Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА

Теги та ключові фрази
фільтр рослинної олії, Фільтр на соняшникову олію, фільтрація рослинноі оліі, фільтри для соняшниковоі оліі, фильтра для олии, фільтр для соняшникової олії, фильтра для очистки олии, фільтер для очистки оліи, Фільтр очищення олію, фильтра для очистки олій
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.