Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
10.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
09.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

«Укрспирт» можуть планують приватизувати до липня 2021
05.12.2019р.

Приватизацію заводів ДП ​​«Укрспирту» планується...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3683
29.06.2010р. |
Молоку – інфрачервоні аналізатори!

Питанню якості молока нині приділяють багато уваги. Це й не дивно – лише незначна частина молокопереробних підприємств має змогу закуповувати молоко від господарств, а інші використовують молоко, зібране у населення, що поступається якістю. Як не прикро, та система контролю якості сировини впроваджується не так швидко.

Нині є можливість здійснювати аналіз сировини на належному рівні за допомогою спеціального лабораторного обладнання. Пріоритетними нині є інструментальні методи спектрометричного та хроматографічного аналізу, які є високочутливими, надійними та точними. Найпопулярніші методи оцінки якості молока за допомогою інфрачервоної спектроскопії в обертовому діапазоні дослідження. Саме такі аналізатори молока пропонує компанія «Бентлі Україна», дочірнє підприємством «Bentley Instruments» – світовий лідер із виробництва аналітичного обладнання для селекційних лабораторій, лабораторій на молочних заводах для оцінки якості молочної сировини та готової продукції. Серед пропонованого обладнання: інфрачервоний аналізатор якості, який з точність визначають вміст у молоці жиру, білка, лактози, сухого залишку та води «Bentley150», який можна використовувати й для визначення показників готової молочної продукції; обладнання для визначення кількості соматичних клітин «Somocount150» та прилад для визначення загального бактеріального забруднення молока «Bactocount IBC-M».

Про ефективність пристрою компанії свідчить той факт, що протягом однієї години можна проаналізувати до 150 проб молока за такими показниками, як: вміст сухого залишку, жиру, знежиреного сухого залишку (сомо), білка, лактози, точки замерзання та кількості соматичних клітин. Для порівняння: при інфрачервоному аналізі на пробу потрібно до 5 с, а при ультразвуковому – 45–50 с.

«Bentley 150» належить до класу оптичних інфрачервоних аналізаторних систем із вмонтованим комп’ютером. Щоб оцінити специфічні компоненти молока, прилад використовує енергетичну абсорбцію в діапазоні середньої довжини хвиль інфрачервоного спектра. Крім того, вмонтований комп’ютер дає можливість контролювати швидкість аналізів, програмне забезпечення – вибирати різноманітні параметри, пов’язані з оцінюванням компонентів та їх калькуляцією. Прилад калібрують вручну, якщо потрібно підвищити точність вимірювання. Завдяки гнучкій системі налаштування можна аналізувати широкий спектр рідких молочних продукті різного ступеню в’язкості. Є також функція автоматичної роботи, що перетворює на його високоточну швидкісну систему, яка працює без втручання людини. За таких умов прилад налаштовують на роботу із молочними стаканчиками будь-яких розмірів, функція зчитування бар-кодів дає можливість ідентифікувати усі аналізи. Також є можливість дані в електронному вигляді подати у таблицях різної конфігурації чи роздрукувати. Прилад укомплектований аналізатором, вмонтованим комп’ютером, монітором, клавіатурою; встановлене програмне забезпечення; пристрій для автоматичного відбору проб (для автоматичної версії), здійснюється налаштування приладу та навчання оператора.

Головні параметри «Bentley 150»

(для сирого молока)

 

Інтервал оцінювання

Жир

Білок

Лактоза

Сомо

 

0–50%

0–15%

0–15%

0–60%

Повторюваність

< 0,5 Сv

Точність

Жир

Білок

Лактоза

Сомо

 

Сv < 1,0% проти Можоньєр

Сv < 1,0% проти Кельдаля

Сv < 1,0% проти Поляриметра

Сv < 1,0% проти висушеного

Швидкість

150 аналізів/год.

 

Підготувала Орислава МУДРА

Теги та ключові фрази
bentley для визначення якості молочної продукції, інфрачервоні аналізатори поглинання, виробництво Інфрачервоних аналізаторів поглинання, аналізатори малока, Інфрачервоні аналізатори поглинання здатні здійснювати оперативний аналіз співвідношення концентрації водню, інфрачервоні аналізатори поглинання здатні здійснювати оперативний аналіз, аналізатор білка молока, аналізатор молока в Україні, інфрачервоний аналізатор молока, інфрачервоні пастеризатори молока
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Додайте коментар, висловіть свою думку

Людмила | 16.11.2014 16:18:22

Хотим купить современный анализатор колличества соматических клеток в молоке возможно "Bentley -150" Дайте цену и характеристику.

[Відповісти]

   Сторінки: 1Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.