Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5343
29.06.2010р. |
Реалізовані проекти та вдале виробництво

Технолог кожного із підприємств знає, що продукція повинна відповідати певним параметрам для задоволення показників якості безпеки та екологічності продукту. Тож реєстрація та регулювання певних показників у технологічному процесі є обов’язковим у нинішніх умовах. Компанія Siemens розробила програмне забезпечення, яке даватиме можливість вимірювати, записувати та контролювати усі визначені показники та параметри, щоб у подальшому бути впевненим у якості та безпеці виготовленої продукції.

Компанія «Сілоджік» вже протягом кількох років реалізовує проекти із автоматизації підприємств харчової промисловості та є офіційним партнером департаменту «Автоматизація і приводи» (Automation and Drives) Siemens AG. Нині харчова промисловість України є пріоритетним напрямом розвитку компанії, адже потрібно кардинально оновлювати обладнання та  автоматизувати виробництва, що економить витрати на обслуговуючий персонал, підвищує якість та безпеку виробленого продукту.

Комерційний директор компанії «Сілоджік» Янош Апач розповідає про принципи роботи компанії:

– Наші фахівці реалізують проекти в сфері автоматизації технологічних процесів та енергозбереження, а також здійснюють кваліфікований підбір обладнання для автоматизації, низьковольтної комутаційної апаратури, приводної техніки і контрольно-вимірювальних приладів.

Кожен проект, незалежно від галузі, у якій його буде реалізовано, можна віднести до визначеного типового завдання. У своїх проектах ми використовуємо устаткування департаменту «Автоматизація і приводи» фірми Siemens: системи автоматизації SIMATIC; низьковольтну апаратуру SIRIUS і SENTRON; приводну техніку SINAMICS і MICROMASTER; контрольно-вимірювальні прилади, датчики і системи вимірювання SITRANS, SIWAREX тощо.

Крім реалізації проектів «під ключ», системної інтеграції і технічної підтримки, фахівці компанії здійснюють сервісні виїзди та діагностику обладнання і навчають обслуговуючий персонал.

Як я зазначав, усі галузі харчової промисловості є для нас пріоритетними і тут нам вдалося досягнути певного успіху. Нині активно працюємо у кондитерській, пиво-безалкогольній, фруктово-овочевій промисловості, з деякими кофейними фабриками тощо. Ми активно беремо участь у галузевих семінарах, конференціях та нарадах, де надаємо детальну інформацію про нові можливості на ринку автоматизації та пропонуємо виробникам продуктів харчування реалізувати їх у себе на виробництві. Наприклад, нещодавно «Укрпиво» провело нараду-семінар для технічних директорів, головних інженерів та технічних менеджерів пиво-безалкогольної галузі та солодових заводів України на ВАТ «ПБК «Крим» на тему: «Раціональне використання енергозберігаючого обладнання та технологій у пиво-безалкогольній галузі та солодовому виробництві», на якому наші професіонали виступали із доповідями, зокрема «Автоматизовані системи управління технологічними процесами як основна складова енергозбереження» та «Автоматизовані системи контролю якості продукції». Ці теми є дедалі актуальнішими, у зв’язку із вступом України до СОТ.

Чимало проектів такого спрямування вже реалізовано. Наприклад на кондитерських підприємствах було модернізовано ділянку керування лінії дебактеризації какао тертого, однієї із критично контрольних точок відповідно до вимог HACCP (ХАССП), лінії приготування шоколадних, компаундних, пралінових мас, лініях приготування шоколадних плиток, порожнистих та фігурних шоколадних виробів, вафельне виробництво. У пиво-безалкогольній промисловості: фасувальне відділення, цех ферментації, варильне відділення, блок циліндрично-конічних танкерів, цехи та лінії розливу, елеватор тощо.

Ми пропонуємо вирішення стандартних завдань у процесі автоматизації, які можна використовувати у будь-якому виробництві. А саме: диспетчерський контроль, суть якого полягає у створенні системи збору інформації та управління технологічними процесами операторськими станціями; промислові системи керування; синхронізація роботи приводів; позиціонування та контроль перемішування; масо-вимірювальні системи; дозувальні системи та рецептурні станції тощо.

Дещо детально розглянемо промислові системи управління. Ми маємо можливість створити нові чи модернізувати працюючі системи управління технологічними процесами (АСУ ТП) цехів, дільниць, окремого обладнання чи технологічної установки. Головне завдання таких проектів – створення надійних, сучасних гнучких та таких, що легко розширюються систем, які забезпечують збільшення продуктивності та зменшення часу простою технологічного обладнання, зменшення обсягів навантаження обслуговуючого персоналу, мінімізацію часу та витрат на подальшу модернізацію виробництва, можливість інтеграції у загальновиробничі інформаційні системи.

Хотілося б звернути особливу увагу на промислові контролери Siemens SIMATIC S7, адже будь-яка система автоматизації починається з них. Залежно від складності поставленого завдання компанія Siemens пропонує кілька серій контролерів.

Siemens LOGO! – це сучасна релейна логіка. Найпростіші контролери, які можуть виконувати всілякі логічні операції, заміняють десятки реле часу, можуть виконувати функції PID регулятора, мають власний дисплей, програмуються за допомогою комп’ютера або безпосередньо з дисплея.

Siemens SIMATICS7-200 – це повноцінна робота з логікою, весь набір математичних функцій, робота з аналоговими величинами, значна розширюваність і можливість роботи в мережах PROFIBUS і Industrial Ethernet. Таким контролерам можна сміло довірити роботу промислової установки.

Промислові контролери серії Siemens SIMATIC S7-300 керують роботою складних технологічних ліній і невеликих цехів. Ці контролери не вимагають обслуговування. Вичерпна діагностика, зручність налагодження, редагування програми на ходу, робота з периферійними пристроями по мережах PROFIBUS і PROFINET, робота в мережах Industrial Ethernet, прозорий обмін даними між контролерами.

Серія контролерів Siemens SIMATIC S7-400 призначена для керування цехами і заводами. Звичайно, такі системи керування – розподілені. Розширення системи виконується без зупинки процесу завдяки технології конфігурації при роботі (CiR – Configuration in Run). У випадках, коли як ніколи важлива надійність, використовуються резервовані центральні процесори. Якщо і цього мало, тоді резервуються (дублюються) канали зв’язку або вся система загалом.

Підготувала Орислава МУДРА

Теги та ключові фрази
критичні точки при виробництві шоколаду, критична точка 2012р, Реализовані виробничі проекти в україні, виробництва найпростіших шоколадних плиток, розробка автоматизованої системи управління лінією виробництва шоколадної маси, функції пралінового відділення, siemens logo в гнучких виробництвах, критичні точки виробництва шоколаду, апаратурно-технологічна схема варильного відділення пива, вдале виробництво


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.