Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4208
07.11.2007р. |
Спеціальні мастильні матеріали ВЕСНЕМ

На підприємствах харчової промисловості практично неможливо повністю виключити можливість забруднення харчових продуктів при їх виготовленні. Лише використовуючи спеціальні мастильні матеріали для харчової промисловості (допуски USDAH1/USDAH2, NSFH1/ NSFH2) можна виконати вимоги безпеки для здоров’я людини при попередній обробці, виробництві та фасуванні виробів харчової та фармацевтичної промисловості.

 USDA/NSFH1 – це мастильні матеріали, які можна використовувати там, де не виключений випадковий, технічно невідворотний контакт з харчовими продуктами. Для виробництва таких мастильних матеріалів використовують компоненти, зареєстровані FDA(Управлінням з контролю за продуктами харчування та лікарськими засобами США).

USDA / NSF Н1 – мастильні матеріали для загального використання в технології виготовлення харчових продуктів, за умови, що контакт з мастилами виключений. Мастильні матеріали застосовують не лише у виробництві харчових продуктів, а й товарів для харчової промисловості (пластмаса, картон, папір, фольга), косметики, лікарських засобів та багато іншого.

 Забруднення харчових продуктів, або їх компонентів мастильними матеріалами відбувається кількома шляхами: в результаті прямого контакту, аварійних витікань, передачі через повітря (стиснене повітря, вакуумні компресори або вентилятори, гідравліка), або через очищувальні рідини при промиванні обладнання.

 Згідно з FDA, максимальна кількість мастильного матеріалу, який може міститися в харчових продуктах, не повинна перевищувати допустимих показників (таблиця 1).

 

 Таблиця 1.

 БАЗОВА ОЛИВА

Допустимий

вміст оливи

1. Мінеральна олива

2. Біла олива, вазелінова олива

3.Синтетична олива

4. Силіконова олива

 0

10 грам на 1 кг

10 грам на 1 кг

1 грам на 1 кг

 

Крім того, слід зазначити, що згідно з проведеними у Європі дослідженнями, застосування білої та вазелінової олив як базових при виробництві мастильних матеріалів може становити небезпеку для здоров’я людей.

 Доказом необхідності застосування спеціальних мастильних матеріалів можуть слугувати дослідження, проведені в технічній лабораторії заводу CARLВЕСНЕМ GmbH (м. Хаген, Німеччина), які засвідчили, що при роботі гвинтового компресора з кожним кубічним метром повітря в систему потрапляє майже 3 мг технічної оливи. Якщо продуктивність компресора складає 10 м³/хв, то за 1 годину роботи компресора в систему, або, іншими словами, в зону харчових продуктів, потрапить майже 2 грами компресорної оливи. Ось чому застосування мастильних матеріалів, які відповідають вимогам USDAH1, є обов’язковим для підприємств харчової та фармацевтичної промисловості.

 Саме з цієї причини ми пропонуємо вам для використання оливи та мастила виробництва CARLВЕСНЕМGmbH, які відповідають усім вимогам Н1. Одним із найважливіших показників мастильних матеріалів BECHEM є відповідність цих матеріалів вимогам виробників харчового устаткування.

 Рекомендації щодо застосування мастильних матеріалів найбільших із цих виробників викладені в «Стандартних таблицях мастильних матеріалів», і саме цих документах серед світових лідерів у галузі змащувальних матеріалів названі спеціальні продукти виробництва CARLBECHEM .

 Як приклад, пропонуємо перелік деяких виробників, які рекомендують застосувувати мастила та оливи виробництва CARLBECHEMпри обслуговуванні або ремонті свого обладнання: DAUB– хлібопекарні, KHS– випуск, розлив, етикетування, упаковка, транспортування, Krones– випуск, розлив, етикетування, упаковка, транспортування, Kettner– пакувальні машини, Zierk– пляшкомийні машини, Heuft–хлібопекарні, Werner-Pfleiderer– прохідні печі хлібопекарень.

Григорій Чорнокур,
компанія „Техпром-Ойл”

Теги та ключові фрази
веснем, Спеціальні оливи, вазелінова олива це, галузі застосування мастильних матеріалів, спеціальні мастильні матеріали, сфера застосування мастильних матеріалів, сировина для виготовлення мастильних матеріалів, матеріали мастильні спеціальні, мастильні матеріали вимоги, Вимоги до мастильних матеріалів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.