Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Молдова планує відмовитись від української курятини через пташиний грип
17.02.2020р.

Молдова може заборонити експорт м'яса птиці та яєць з...

ЄС скасував заборону на імпорт курятини з України
17.02.2020р.

ЄС підтримав рішення про зонування випадку...

Україна може експортувати понад 400 тис. тонн борошна — експерт
17.02.2020р.

У 2020 році відвантаження українського борошна можуть...

ЄС відмовився переглядати ембарго на експорт української курятини
14.02.2020р.

Європейська комісія відмовилася переглядати...

В Україні до 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних молочних ферм — експерт
14.02.2020р.

До 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних ферм, які...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5968
06.11.2007р. |
Володимир Ковшун: «Відслідковуємо новинки, щоб запропонувати їх клієнтам»

Кількість нових м’ясопереробних підприємств на ринку, особливо дрібних, безупинно зростає. І всі вони потребують найрізноманітнішого обладнання. Рівненська фірма „Імекс-Агро” обіцяє задовольнити будь-які запити і фінансові можливості клієнта. Про пропозиції розповідає технічний директор підприємства Володимир Ковшун.

– Наше підприємство спеціалізується на обладнанні для м’ясопереробних підприємств: комбінатів, боєнь, заводів. На ринку ми працюємо вже понад десять років, тож нині можемо запропонувати лінії повного циклу: від забою худоби до виробництва ковбасних виробів і упаковки. Наші фахівці – це технологи з великим досвідом роботи на м’ясокомбінатах і активна молодь.

– Розкажіть детальніше про ваш асортимент?

– Ми є екслюзивним представником багатьох відомих світових марок. От наприклад, представляємо кутери, дробарки, м’ясорубки, фаршмішалки фірми Kilia – однієї з провідних німецьких фірм з виробництва м’ясопереробного обладнання. Працюємо і з іншими німецькими фірмами. Продаємо також обладнання польського заводу Dakstar: термоагрегати, термокамери, камери інтенсивного охолодження, варильні котли, масажери. Крім нового, торгуємо обладнанням після капітального ремонту і відновлення, пропонуємо капітально відремонтовані салорізи, шкірознімачі, ін’єктори, льодогенератори, дробарки фірм Ruhle, Maja, Inject-Star, Higel, Trief. Тож можемо задовольнити будь-які запити і фінансові можливості наших клієнтів.

– Чим поповнили асортимент цього року?

– Новинкою – вакуумною термоформувальною пакувальною лінієюFreedomXL. Нею вже цікавиться багато підприємств, адже вакуумне пакування нині дуже популярне. На лінії FreedomXL можна запакувати не лише будь-яку ковбасну продукцію, а й сирні вироби, сипкі, кондитерські вироби та хлібобулочну продукцію. Потужність цього обладнання близько 700 кг на год. За бажанням клієнта замовляються потрібні форми, плівка термоформується, вакуумується і  виріб запаюється другою плівкою. Так створюється можливість подовжити термін реалізації продукції. Для пакування м’ясних виробів передбачена газація – коли з упаковки відсмоктують повітря і закачують інертний газ, тоді м’ясо не вступає в реакцію з повітрям і не відбувається окислення. Потужність лінії може варіюватися – до вдвічі ти втричі більшої, або меншої – для малих підприємств (ручна камерна упаковка).

– Пане Володимире, а як би ви загалом охарактеризували ринок м’ясопереробки?

– Конкуренція на ринку обладнання дуже висока – це можна побачити на найбільших „м’ясних” виставках. Проте, на мою думку, ринок вже потрохи приходить до насичення, і коли це відбудеться, ми будемо змінювати напрями роботи. Техніка не стоїть на місці, а постійно розвивається, будемо змінюватися і ми.

Змістилися акценти і в продажі обладнання: нині продаємо більше нового обладнання, ніж раніше. Відкривається багато дрібних підприємств, які на початках беруть обладнання після ремонту, а вже коли напрацьовують капітал – купують нове устаткування.

Ми є постачальниками багатьох м’ясокомбінатів у всіх регіонах країни – це і великі виробники, і середні. Працюємо з м’ясокомбінатами з Дніпропетровська („Ювілейний”), Світловодська, Глобіно, з підприємствами „Царська охота”, „М’ясо Полісся” (Житомир), „Кременчукм’ясо”, „Ідекс” (Київ), „Проскурів-Агро” (Хмельницький). Усе обладнання енергозбережувальне, це особливо стосується вакуумного кутера Kilia, де принцип ощадності енергії закладений конструктивно. І звичайно, намагаємося брати участь у кожній виставці. Хіба може щось бути вигіднішим, ніж прямий контакт з покупцем – спілкування віч-на-віч, обмін проблемними питаннями. Ми можемо проконсультувати ще на стадії проектування: залежно від продукції, обсягів і фінансових можливостей робимо оптимальний розрахунок.

Уляна Чуба

Теги та ключові фрази
купити фаршмішалку, «IMEXAGRO», ковшун
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.