Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4595
22.10.2007р. |
„Концерн „Хлібпром” – „Backaldrin“: обмін досвідом для взаємовигідного співробітництва

Як втримати провідні позиції на ринку харчових продуктів, який стрімко розвивається, зробити це з найменшими втратами? Це цікавить усіх виробників галузі. До того ж зараз харчова промисловість потребує висококваліфікованих кадрів, а також інституцій, де б можна було набувати необхідних, а головне, найсвіжіших знань у галузі новітніх технологій та інгредієнтів.

Тимчасом керівництво підприємств шукає різні шляхи підвищення кваліфікації працівників. Щоправда, не всі вони приносять бажаний результат, оскільки не завжди отримані за кордоном навички можна застосувати на практиці, зокрема, через різну якість сировини та відсутність певних компонентів на вітчизняному ринку. Іншою, не менш складною, перепоною є застаріле обладнання, яке подекуди понад півсторіччя експлуатують підприємства.

Одним із найефективніших шляхів розв’язання даної проблеми є проведення навчання (майстер-класів) безпосередньо на підприємстві з використанням вітчизняної сировини та наявного обладнання. Враховуючи це, компанія Backaldrin спільно з підприємством «Концерн «Хлібпром» (ДП «Вінницяхліб») організували семінар, головною ідеєю якого було виробництво смачної, корисної й високоякісної продукції, яка задовольняла б вимоги різних верств населення, а також була б перспективною для вкладення інвестицій виробничими підприємствами.

 

На семінарі були представлені різні види борошнянихкондитерських виробів – торти, тістечка, різні види кексів, рулети, печиво. Особливу увагу на семінарі було приділено використанню рослинних вершків в кондитерському виробництві як для оформлення борошняних кондитерських виробів, так і як основного компонента для виробництва легких і, водночас, оригінальних за смаком і зовнішнім виглядом тістечок.

Слід зазначити, що тему семінару вибрано не випадково. Передовсім, вона зумовлена тим, що нині український ринок кондитерських виробів «пройшов» етап кількісного зростання і перебуває на стадії якісного вдосконалення продукції. Борошняні кондитерські вироби є традиційним продуктом для нашого ринку, а відтак, перспективним напрямом діяльності для вітчизняних виробників. Зараз борошняні солодощі посідають перше місце за обсягами продажів серед кондитерської продукції всіх видів. Крім цього, аналіз тенденцій розвитку ринку солодощів свідчить, що в подальшому активніше будуть розвиватися такі цінові сегменти, як середній та преміум.

 

Семінар засвідчив, що використання інгредієнтів компанії Backaldrin дає змогу отримати смачнийпродукт оригінального і привабливого зовнішнього вигляду, який за якістю не поступається європейським аналогам. Крім того, використання запропонованих компонентів і технологій дає змогу значно скоротити час приготування виробів, спростити технологічний процес приготування та зробити його більш лабільним – і все це за умови високої якості кінцевого продукту.

Семінар отримав велику кількість позитивних відгуків та побажань. Зважаючи на це, компанія «Юнітек» (офіційний представник Backaldrin в Україні) та її партнер в західному регіоні фірма «МОСТМастер» вирішили організовувати аналогічні семінари постійно.

                                                                                                                   Тарас Савка,
фірма «МОСТМастер»

Теги та ключові фрази
bakaldrin, www.backaldrin.com, backaldrin, бакальдрин украина, Backaldrin в украине с 2007, бакальдрин украина, backaldrin, хлібпром експортує
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.