Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3377
06.09.2007р. |
ProLeiT приходить в Україну

Два роки тому компанія ProLeiT– відомий німецький виробник програмного забезпечення для харчової промисловості відкрила представництво у Росії. А цього року розпочне завойовувати ринок України.

Показники якості харчової продукції, яка мінімально контактує з людиною, безперечно, вищі, ніж у продуктів, що вироблені дідівськими методами. А крім того, автоматизація виробничих процесів піднімає обсяги виробництва і, звичайно, рентабельність підприємства. Тому процеси автоматизації у харчовій промисловості безупинно посилюються, як і інші позитивні тенденції – сертифікація, оновлення обладнання, купівля нових технологій.

Представник компанії ProLeiT у Росії – генеральний директор ТОВ „ПроЛайТ” Яків Сідоров розповів, що компанією вже реалізована низка успішних проектів з пивоварами та молочарями (а саме вони є найперспективнішими клієнтами з автоматизації) з такими відомими, як „Вімм-Біль-Данн”, „Балтика” тощо.

В Україні теж вже є напрацювання, зокрема, оснащені високоякісним програмним забезпеченням пивзаводи «Сармат», є спроби вийти на рівень молочних заводів. Загалом, клієнти ProLeiT – це потужні заводи, масові виробники. Директор ТОВ „ПроЛайТ” відзначає, що німці зацікавилися українським ринком як таким, що швидко розвивається. Першочергове завдання на цей рік – нав’язати серйозні контакти з потенційними клієнтами і організувати представництво. „Нині ми бачимо мало гідних конкурентів в Україні, – додає Яків Сідоров. – Проблема у низькому рівні попиту на наш продукт – інформаційний хай-тек. На ринку є компанії, які надають послуги нижчої якості. А ми пропонуємо німецьку технології, багатолітній досвід роботи, технологічні та інженерні ноу-хау”.

Фірма ProLeiTпрацює на світовому ринку вже 20 років, пропонуючи клієнтам гнучкі технологічні рішення автоматизації. Зокрема, MES-рішення для переробної промисловості, розробку прикладного програмного забезпечення, включаючи пуско-налагоджування, навчання, сервісне обслуговування та консультаційну підтримку. Загалом, це – автоматизація „під ключ”. Кваліфікованим партнерам надають розроблену на систему PlantiT, яка орієнтованана на керування технологічним процесом. Крім того, пропонується проектування систем керування технологічними процесами з ухилом на Batch-процеси, які керують рецептурою, реєстрацією виробничих даних. Тож у прагненні до вдосконалення українські виробники тепер матимуть змогу скористатися найтехнологічнішими напрацюваннями інформаційної індустрії.

Уляна Чуба

Теги та ключові фрази
proleit украина, proleit.ua, proleit, форум о ProLeiT Plant iT, Proleite plantit, Proleite, proleit ua, proleit.ua, ковбаса в домашніх умовах, продукти
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.