Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4464
22.08.2007р. |
Олег СУВОРОВ: «Розумні інвестиції сьогодні – ваш капітал завтра»

З початку цього року компанія «ФудПлант» і польська фірма «Євромаш» спільно організували виробництво допоміжного обладнання – дверей, столів тощо – для м’ясопереробної галузі. Вперше цей вид продукції «ФудПлант» продемонструвала на нещодавній виставці «Молочна і м’ясна індустрія».

Налагодження власного виробництва для харчових виробництв – це новий напрям діяльності компанії на українському ринку, що, за словами директора «Євромашу» Олега Суворова, дає змогу швидше реагувати на запити клієнтів та запропонувати м’ясопереробним підприємствам дешевшу продукцію, яка за якістю не поступається європейським аналогам. В Україні фірма «ФудПлант» виготовляє допоміжне обладнання за ескізами й технологіями своїх польських партнерів. Цьогоріч компанія планує закріпитися в статусі вітчизняного виробника та вийти на заплановані обсяги продажів допоміжного обладнання власного виробництва.

– А вже з наступного, – зазначає О. Суворов, – шукатимемо варіанти доцільності виготовлення тих чи інших видів машин. – Розширюючи асортимент виготовленого вдома харчового обладнання, ми, тим самим, робитимемо його доступнішим для кінцевого споживача.

Якщо кілька років тому м’ясопереробні підприємства, здебільшого, купували користоване обладнання, то тепер їхні пріоритети, як і тенденції харчового ринку, суттєво змінилися. Вони надають перевагу не лише новому обладнанню, а й хочуть отримати повний комплекс послуг (встановлення, налагодження, гарантія, сервіс), зрештою, їх також цікавить репутація компанії-постачальника на ринку.

Такі тенденції свідчать про укрупнення виробництва та про зростання рівня виробничої культури при виготовленні тієї чи іншої м’ясної продукції.

– Хотів би додати, – продовжує керівник «Євромашу», – що, придбавши дорогі машини, скажімо, кутери, виробник вирішує багато завдань. Будь-яке нове технологічне обладнання у ковбасному виробництві відчутно здешевлює кінцеву продукцію, оскільки дає змогу виготовляти якісний продукт з гіршої сировини. Адже виготовити добротну дешеву ковбасу зі шкірок свинини можна лише на якісному обладнанні.

Гігієна – це безпека продукції

Від самого початку роботи на українському ринку фірма «ФудПлант» сконцентрувала свої зусилля на якнайширшому сервісі в усіх сегментах обладнання для м’ясоперероблення, і нині фірма може повністю оснастити виробництво будь-якої потужності (для середніх і великих підприємств фірма пропонує м’ясопереробне обладнання виробництва Cato, для малих і середніх – K+GWetter). У співпраці з проектним інститутом «ФудПлант» розробляє проектне рішення, відповідно до якого інженери фірми оснащують виробничі приміщення обладнанням, вводять його в експлуатацію та стежать за технологічним спрацюванням і виготовленням готової продукції. Представники фірми вважають, що однією з важливих переваг «ФудПлант» є наявність усього асортименту м’ясопереробних машин на складі, тоді як більшість їхніх колег працює, здебільшого, на замовлення.

Наочним прикладом підвищення виробничої культури м’ясопереробних підприємств є придбання ними гігієнічного обладнання. Про це свідчать торішні обсяги реалізації продукції цього сегменту продукції фірмою «ФудПлант». За словами експертів, вітчизняні санітарні та гігієнічні норми не мають такого впливу на підприємців, як світові тенденції та міжнародні вимоги. Виробники розуміють, що без дотримання європейських стандартів виробництва їм проблематично буде вийти на зовнішні ринки. Крім цього, треба зважити на те, що рано чи пізно Україна стане членом Світової організації торгівлі.

– Щодо гігієнічного обладнання, то клієнтами фірми, – зазначає О. Суворов, – є такі відомі вітчизняні підприємства, як «Левада», «Гаврилівські курчата» та інші, де прагнуть допровадити свої виробництва до світового рівня. Вони розумінють, що якщо правильно розпорядитися коштами, то через кілька років сьогоднішні вкладення коштуватимуть у рази дорожче.

Тішить, що вітчизняні виробники вже використовують обладнання гігієни, тобто, більше уваги акцентують на безпеці продукції. Адже часто буває так, що через використання неякісного обладнання в м’ясо потрапляє, скажімо, метал. Власне гігієнічне обладнання дає змогу автоматично уникнути частини цих проблем.

Відзначимо, що компанія «ФудПлант» реалізує гігієнічне обладнання для ковбасного виробництва також у комплексі з усім необхідним: від мийок, взуття, фартухів до автоматичних машин – так званих, санітарних шлюзів чи турнікетів. Забійним цехам компанія, переважно, пропонує автоматичні машини для миття фартухів, машини тунельного типу з більшою пропускною здатністю для миття взуття тощо.

Також до важливих складових гігієни належить миття, дезінфекція, сушіння ящиків. Спробуйте півтисячі ящиків помити вручну! Пропоновані компанією машини автоматично миють, дезінфікують 300 ящиків на годину. Також в наявності є стерилізатори ножів у забійних, обвальних цехах.

– Весь комплекс гігієнічного обладнання, – зауважує директор «Євромашу», – можуть собі дозволити середні та потужні підприємства, натомість дрібніші, здебільшого, обмежуються найнеобхіднішим. Крім того, більшість виробничих приміщень облаштовані у непристосованих для виробництва м’ясної продукції будівлях, де неможливо правильно розмістити обладнання. У таких випадках ми рекомендуємо купувати машини для вирішення окремих завдань, наприклад, щоб заходити в цех у чистому взутті, тобто, можна зробити так, щоб працівники заходили через одні двері, а виходили – через інші.

Коли час на вагу золота

– Останніми роками суттєво змінився стиль та ритм життя, – переконаний О. Суворов. – Швидкі його темпи змушують нас менше витрачати часу для приготування домашніх страв. Стрімко зростає кількість споживання заморожених напівфабрикатів. Не останнє місце тут посідають м’ясні напівфабрикати, ба навіть існує тенденція є такою, що виробники пропонують уже готові страви – їх досить лише розігріти. Ще донедавна на деяких підприємствах ліпили пельменні, так би мовити, вручну. Зараз же вони оснащуються лініями, за допомогою яких можна досягти стандартизованої якості кінцевої продукції з дотриманням гігієнічних норм.

На українському ринку досить багато компаній, які пропонують машин різного ґатунку для виготовлення напівфабрикатів. Проте конкурентну перевагу мають ті, хто в змозі надати повний комплекс послуг. Так, фірма «ФудПлант» представляє обладнання Capitani/Toresani, LaMonferrina, ABM та інше для виробництва м’ясних напівфабрикатів – млинців, котлет, пельменів. Пропоноване обладнання виробництва Італії та Іспанії можна встановлювати як на великих підприємствах з випуску м’ясних напівфабрикатів, так і в невеликих цехах, супермаркетах, ресторанах тощо. Також клієнти можуть придбати машини для шокового замороження й упакування напівфабрикатів, які доволі компактні і по кишені навіть дрібним виробникам.

Отож, обравши своїм постачальником компанію «ФудПлант», клієнт може придбати потрібне йому м’ясопереробне обладнання, замовити під розміри виробничого приміщення допоміжне обладнання, його працівників одягнуть та взують, тобто клієнт отримає комплекс послуг високого рівня. Крім цього, фахівці «ФудПланту» виїжджають до клієнта для запуску, налагодження та навчання персоналу.

– На мій погляд, – наголосив директор «Євромашу», – нині кожна фірма на українському харчовому ринку має свою нішу. Одні реалізують дорогу техніку, інші – вживану або гіршої якості. Компанія «ФудПлант» працює в сегменті з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Наші партнери – австрійські, іспанські, італійські, німецькі постачальники – це відомі на світовому ринку виробники обладнання для виготовлення м’ясної продукції, в тому числі напівфабрикатів. За великі обсяги продажів ми отримуємо певні преференції, що дає нам змогу запропонувати клієнту додаткові послуги, ліпшу комплектацію тощо. (Торік обсяги продажів компанії «ФудПлант» зросли на 22%, порівняно з попереднім роком).

Насамкінець підсумую: щойно Україна вступить у Світову організацію торгівлі – зросте й конкуренція. Світ стає глобальним, а разом з ним глобальним стає і ринок. Вже зараз щодо праці кордонів не існує. Тому ті виробники продуктів харчування, які прагнуть виготовляти продукцію за європейськими стандартами, будуть конкурентоспроможними у сфері обладнання, так і у сфері використовуваних технологій, а відтак почуватимуться на рівні із закордонними колегами.

Стефанія Шибунько
 РГ «Харчовик»

Теги та ключові фрази
розумні інвестиціі, разумні інвестиції, мийки для обладнання м'ясна індустрія, інвестиції сьогодні, Основні фірми які надають виробничі потужні устаткування для виготовлення м'ясних котлет в Україні, фудплант, Ліплення з карамельної маси, мийка для взуття фартухів, фудплант олег
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.