Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5815
19.07.2007р. |
Хтось буде змушений вийти з ринку мінеральних вод

Нині мінеральні води використовують, здебільшого, у двох галузях народного господарства, зокрема, у санаторно-курортній і в промисловому розливі. Вимоги до мінеральних вод, призначених для розливу, сформульовано в ДСТУ 878-93 „Води мінеральні питні. Технічні умови”, яким користуються до нині, а також  у Технологічній інструкції, яку було введено в дію у 1987 році (Технологическая инструкция по обработке и разливу питьевых минеральных вод).

Робота над новим стандартом на мінеральні води тривала близько 7 років і нині виробники мінеральних вод переживають перехідний період у зв’язку з введеним нового стандарту.

Новий стандарт відмінив транспортування мінеральних вод від свердловини до цеху розливу.Нині більшість дрібних виробників не мають свердловин біля ліній розливу й змушені будуть або прокладати водопроводи, або виходити з ринку.

За словами керівника Українського державного центру стандартизації та контролю якості природних і преформованих ресурсів Олени Нікіпелової, відповідно до нових стандартів якості мінеральної води виробники повинні доставляти воду до ліній розливу тільки по трубопроводах, без використання автотранспорту.

Крім того, нові стандарти, які розробив Держспоживстандарт, забороняють обробку мінеральних вод, оскільки це може змінити фізичний склад та мікробіологічні властивості води. Підземні води обробляти, дезінфікувати не треба, адже якість води залежить, насамперед, від того, наскільки добре у виробника налагоджено технологічний процес. Слід звернути увагу на те, що вимоги до виробництва та якості води, згідно з новим стандартом – жорсткі. Введено обов’язковий показникpH – не менше 4,5 (для нормальної кислотності).

 Держспоживстандартвимагає, щоб виробники, робота яких нині не відповідає новим вимогам, до 1 січня наступного року погодили терміни будівництва трубопроводів, а до 1 жовтня 2008 р. – ввели їх в експлуатацію.

 Учасники ринку вважають, що нові вимоги до розливу води витиснуть із ринку дрібних виробників, які фінансово не спроможні на прокладання труб.

 Президент компанії «Аква-Эко плюс» (ТМ «Трускавецька», «Малятко» і «Чистий ключ») Олексій Денисенко розповів, що компанія запустила торік водопровід від свердловини, який вже почав працювати. «Це нам обійшлося в 500 тис. грн за півтора кілометри трубопроводу», – зазначив він.

 На думку Олексія Денисенка, новим нормам нині не відповідає діяльність 80% компаній з розливу води – це близько 200 дрібних виробників, які бутилюють воду переважно влітку, коли попит на неї особливо великий. «От їм і доведеться піти з ринку», – вважає він.

Х.К.

Теги та ключові фрази
лінія по бутелюваньнні води питної, малятко мінеральна вода виробник,дсту, лінія розливу та бутилювання води, ринок мынеральних, процес бутилювання води, питна вода малятко інструкція, вимоги щодо лінії розливу мінеральної води., Технологическая инструкция по обработке и розливу питьевых минеральных вод, маркетингове дослідження ринку мінеральної води, цех з виробництва та бутилювання води та беез
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.