Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3144
19.07.2007р. |
Концентрати – якісні, ціни – економні

Київська фірма «Укрхімклінінг» незважаючи на молодий вік, добре відома на ринку послуг з професійного прибирання (клінінгу), виробництва та продажу мийних засобів під зареєстрованою торговельною маркою ПРОФІ для підприємств харчової та переробної промисловості, підприємств громадського харчування, торгівлі, коммунального господарства, транспорту.

Компанія «Укрхімклінінг» заснована в 2002 році. Очолив її молодий, ініціативний директор Володимир Кравченко, який не цурається всіляких творчих ідей та впровадження інновацій. Це людина справи, настроєна на успіх, надійний діловий партнер, який девізом компанії обрав вислів «Якщо якість за правило».

«Повсякденна наша праця дозволяє нам впроваджувати у виробництво сировину найщих стандартів провідних зарубіжних виробників. - розповідає заступник генерального директора Інна Коба, – Величезну увагу ми приділяємо вхідному і поопераційному контролю якості в процесі виготовлення мийних засобів четвертого покоління, що дозволяє випускати продукцію стабільно високої якості. Завдяки цьому ми успішно конкуруємо з зарубіжними виробниками, пропонуючи при цьому гарантовано нижчі ціни. А це важливо для вітчизняних підприємств, які використовують великі об’єми мийних засобів.»

Нині у пропозиції фірми – 26 найменувань мийних засобів ТМ „Профі” (лужних, кислотних та нейтральних), в тому числі 2 види мила (антибактеріальне і звичайне). „Популярність наших засобів пояснюється оптимальним співвідношенням ціни та якості, – розповідає Інна Коба. – Крім того, мийні засоби ТМ „Профі” дуже концентровані, їх вистачає надовше, тож вони економніші. Згідно з політикою компанії, ми завжди йдемо назустріч замовнику – якщо він бажає, виїжджаємо на виробництво і наочно демонструємо, як за допомогою наших засобів можна впоратися з професійними забрудненнями. Ми там, де повинно бути чисто. Завжди рекомендуємо оптимальні концентрації робочого розчину, розповідаємо як найкраще організувати мийку”.

Вся продукція компанії „Укрхімклінінг” має сертифікати відповідності Держстандарту України, санітарно-гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров’я України, виробництво атестовано в системі сертифікації УкрСЕПРО. Інна Павлівна відзначає, що конкуренція на ринку мийних засобів нині дуже велика: „Тут працює чимало іноземних та вітчизняних компаній. Тому просувати власну торгову марку доволі складно, багато уваги потрібно приділяти маркетинговій роботі. Вже двічі продукція фірми експонувалася на міжнародних галузевих виставках, які проходили в Києві, ефект від них потішив.

За п’ять років компанія „Укрхімклінінг” завоювала авторитет у багатьох підприємств харчової і переробної промисловості. «Ми не орієнтуємося лише на великих і відомих, а обслуговуємо підприємства різної потужності та найрізноманітнішої спеціалізації, – розповідає Інна Коба. – А серед харчових – це ТОВ „Тульчинм’ясо”, ТОВ «Фірма «Колбіко», ТзОВ „СМП” (ТМ „Пан Курчак”), ЗАТ «Агроекопродукт» (ТМ «Верес»), ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша Ряба»), ТОВ «Сандора», ТОВ «Рибопереробний з-д «Плеяди», ЗАТ «Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса», система супермаркетів ТОВ «ЕКО» та багато інших. Нині ми охопили майже всі регіони України, відкрили представництво у Одесі і вже співпрацюємо з багатьма одеськими виробниками. Потрохи налагоджується співпраця з винними і консервними заводами, нещодавно отримали замовлення від ЗАТ «Одеський коньячний завод».

 Ксенія Федорів

 

 

 

Теги та ключові фрази
концетрати фосфатидні харчові ТУ 10-04-02-59-89, економні+пропозиції, ринок харчові фосфатидні концентрати ціни, ТОВ 'РИБОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД 'ПЛЕЯДИ'
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.