Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3482
18.07.2007р. |
Три в одному – відмінний результат

З 27 лютого по 2 березня у „Київ Експо Плаза” – найбільшому виставковому центрі Києва – відбувалося одночасно декілька масштабних експозицій. На спільній площі розташувалися XIII Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «Прод Експо Україна», провідний пакувальний форум „Пак Експо 2007” та міжнародна спеціалізована виставка „Продтехмаш”

Окрім директора виставки Володимира Іванова, в урочистому відкритті взяли участь відомі пакувальники: президент Клубу пакувальників України Валерій Кривошей, виконавчий директор Чеського інституту упаковки СІБА Владо Волек та Станіслав Ткачик – президент Польської палати тари та упаковки.

Організатори вже задумуються над можливістю розширення площі в майбутньому, адже цьогорічна виставка ледве вмістила всіх охочих. Як і минулого року сегмент пакування був представлений великою кількістю виробників з України та з-за кордону. Понад два ряди стендів винайняли для роботи іноземні виробники упаковки та обладнання, найбільше серед яких було учасників з Польщі. Такий „ажіотаж”, за словами пана Кривошея, є результатом величезного інтересу до України, як до держави з великим агропромисловим потенціалом.

Виконавчий директор Чеського інституту упаковки СІБА Владо Волек відзначив, що цього року завдяки підтримці чеської влади чеська пакувальна індустрія вперше демонструє свою продукцію на виставці, і додав, що українська пакувальна галузь розвивається швидкими темпами – а після стабілізації політичної ситуації та відкриття кордонів цей розвиток ще прискориться. Президент Польської палати тари та упаковки Станіслав Ткачик під час вітального слова відзначив, що темпи споживання упаковки в Україні вже відповідають стандартами Євросоюзу, тож, можна сподіватися, що він фінансово підтримає спільні проекти українських та польських пакувальників, якщо такі виникнуть.

У коментарі для преси президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей відзначив, що нині ми маємо можливість виробляти будь-яку упаковку, а рівень технологій є дуже високим. Проте досі не вирішеною є проблема сортування та утилізації відходів, а більшість витратних матеріалів, окрім скла, пакувальники змушені купувати за кордоном, бо в Україні їх немає або вони низької якості. Крім того відсутня законодавча база – немає закону про упаковку і закону про відходи упаковки.

 

Серед відомих виробників пакувальної галузі участь у виставці брали компанії „Укрпластик”, „Укрпол”, „Артпласт”, „Рубіжанський картонно-тарний комбінат”, „Петруцалек”, „Манулі Україна Лтд”, „Домінанта” – загалом, експонентів було на 20% більше, ніж торік. Цьогорічна науково-практична конференція „Новітні технології пакування” за участю Генерального секретаря WPO К. Олтсмаса була присвячена технологіям пакування, інноваціям у цьому секторі економіки, і, звичайно, актуальним проблемам.

Між пакувальною та продуктовою експозицією на площі розміром 2000 кв. м. розмістилася „Продтехмаш 2007”, де представлялися виробники промислового обладнання та технологій. Незважаючи на те, що цю виставку вперше проводили окремо від „Прод Експо” та „Пак Експо” організаторам вдалося залучити до участі „гігантів” переробної промисловості. Компанії „Матімекс”, „Могунція-Інтермік”, „Шаллер”, „Сайленс”, „Окант-Україна”, „Фуд-Плант”, „Інтермаш” та інші демонстрували на стендах обладнання та технології, контрольно-вимірювальну та лабораторну техніку, навантажувальну та транспортувальну техніку.

Одразу два цікавих заходи пропонували організатори учасникам виставок. Так, на IV бізнес-форумі „М’ясна індустрія нового тисячоліття” можна було ознайомитися з актуальними питаннями м’ясопереробки, а на міжнародній конференції „Роздрібна торгівля 2007” розглядалися питання функціонування логістики в Україні та світі.

Уже вкотре організатор заходів АТ „Київський міжнародний контрактовий ярмарок” задемонстрував високий рівень організації настільки масштабних експозицій. Мінімум незручностей для учасників, відлагоджена до деталей інфраструктура, цікава додаткова програма і великий наплив відвідувачів справили якнайкраще враження на всіх присутніх.

Уляна Чуба

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.