Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4013
20.06.2007р. |
Вітчизняному споживачеві – вітчизняний продукт

Про вплив на здоров’я людей техногенних криз знають усі. Проте не можна забувати, що стан харчування є одним із важливих факторів, які визначають здоров’я нації.

Продукти харчування повинні не тільки задовольняти потреби людини в основних поживних речовинах та енергії, але й виконувати профілактичні та лікувальні функції.

 Щоб діти добре росли, а дорослі менше хворіли, необхідно вживати натуральну і безпечну їжу. У Японії після атомних бомбардувань уряд звертав увагу, насамперед, на якісне та корисне харчування. Тому нація вижила і потужно розвивається. Не забуваймо й ми, що живемо на фоні Чорнобиля. Але навіть після цього лиха Україна має змогу виробляти натуральну якісну продукцію, безпечну для споживача, в тому числі сухі та рідкі яєчні продукти, що використовуються практично скрізь: у виробництві кондитерських, ковбасних виробів, майонезів та соусів тощо.

В Україну надходить багато фальсифікатів, небезпечних замінників, фарбників, заборонених харчових добавок, у виробництві яких використовується заборонена сировина, зіпсовані напівфабрикати тощо. При цьому підвищується питома вага малоякісних та малоцінних продуктів, що в підсумку  впливає на якість життя суспільства загалом. Всі ми добре розуміємо, що фальсифікація і ввезення неякісної продукції в Україну – це політика наживи, а не турбота про людей.

Доброякісне харчування – це здоров’я народу, а здоров’я народу – це безпека держави і тому на це мали б звернути увагу компетентні органи. Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини” („Відомості Верховної Ради”, №48, 2002) передбачає державне нормування якості харчових продуктів, продовольчої сировини і супутніх матеріалів, державне нормування показників їхньої безпеки, а також показників властивості харчового продукту.

Особисто себе відношу до виробників і, водночас, – до споживачів. Тому закликаю вітчизняних споживачів до патріотизму. Виробник має турбуватися про вітчизняного споживача, а споживач – підтримувати нашого виробника, і, таким чином, розвивати економіку України.

У повоєнні роки у Німеччині покупцям разом з товаром давали листівки –пам’ятки про те, що німець-патріот повинен купувати вітчизняні продукти, носити вітчизняний  одяг, пити вітчизняні напої.

Шановний український споживачу! В Україні є добропорядні вітчизняні виробники та якісні харчові продукти. Одне із них – ТОВ “Васильків-продукт” (Птахофабрика “Васильківська“). На ринку України ми пропонуємо сухі і рідкі яєчні продукти без синтетичних добавок.

Васильківська птахофабрика нині може пишатися власною кормовою базою, якої не мають багато країн Європи і світу, а також підготовленими високопрофесійними кадрами, які бажають працювати на благо нашої країни.

Наше підприємство має замкнутий цикл виробництва, працює на постійній основі. Вже не один рік наша продукція є учасником промислових виставок. Ми гарантуємо для Вас безпечний і якісний продукт. Особливо хочемо звернути увагу на те, що підприємство освоїло випуск рідкого яєчного меланжу (пастеризованого), а в майбутньому готуємося випускати сухі рослинні вершки, які широко використовуються у  харчовому виробництві.

Запрошуємо до співробітництва як виробників харчових продуктів, так і бізнесове товариство. 

Вадим Омецинський,
 ТОВ „Васильків-продукт” (Птахофабрика “Васильківська“)

Теги та ключові фрази
вітчизняніпробукти, вiтчизняний споживач, вітчизняні продукти, закон вершки рослинні сухі, цінності вітчизняного споживача, реклама вітчизняного продукту, НОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, вітчизняний споживач, вітчизняний одяг


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.