Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3998
20.06.2007р. |
Акційні ціни від „Укрхімклінінг”
Київська компанія ТОВ «Укрхімклінінг» для миття термокамер, коптильних камер, грилей, дек, а також для прочищення каналізації пропонує високоефективний засіб „ПРОФІ 235”. Вінгарно зарекомендував себена багатьох кондитерських, хлібопекарських, м’ясо- та рибопереробних підприємствах.

Зараз на цей мийний засіб діє акційна ціна.Компанія ТОВ «Укрхімклінінг» запрошує ознайомитись з асортиментом своєї продукції під час виставки «ПРОДЕКСПО 2007», яка триватиме в Києві з 27 лютого до 2 березня у виставковому центрі «Експоплаза».

Діяльність київської компанії ТОВ «Укрхімклінінг» спрямована на розробку, виготовлення, реалізацію мийних, мийно-дезінфекційних засобів, рідкого мила під зареєстрованою торговельною маркою «ПРОФІ» для підприємств харчової та харчопереробної галузей. При виготовленні мийних засобів використовуються високоякісні поверхнево-активні речовинивід відомих світових виробників. Продукція ТМ „ПРОФІ” успішно конкурує з зарубіжними аналогами, при цьому має гарантовано нижчу ціну. З мийними концентратами ТМ „ПРОФІ” при очищенні виробничого обладнання на всіх стадіях переробки продукції ви за мінімальних затрат і в короткий термін забезпечите дотримання всіх вимог санітарно-гігієнічного контролю.Всі препарати мають сертифікати відповідності Держстандарту України і гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров’я України, виробництво атестовано в Системі сертифікації УкрСЕПРО.

Використовуючи мийні концентрати „ПРОФІ”, ви маєте змогу оптимально підібрати концентрацію робочого розчину, зекономити робочий час при короткій експозиції, зменшити споживання електроенергії і води, оскільки робочі розчини працюють за температури від 20С, що знижує собівартість продукції, зменшує загальні затрати.

 Для миття термокамер, коптильних камер, грилей, дек, пекарських форм, а також для чищення каналізації підприємство «Укрхімклінінг» пропонує високоефективний концентрат „ПРОФІ 235”.Для очищення і дезінфекції обладнання на основі четвертинних амонієвих сполук був розроблений лужний малопінний засіб „ПРОФІ 211”, який ефективно усуває найрізноманітніші мікроорганізми. Рекомендована концентрація робочого розчину – від 0,4% до 1%, температура робочого розчину 20-40◦ С.

Роман Іванів

 

Теги та ключові фрази
мийний засіб Профі 235 ціна, ЧП avw .ua, "Укрхімклінінг",, укрхімклінінг, харчова промисловість німеччини
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.