Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5072
20.06.2007р. |
«ТД «Вакула»: те, що хоче споживач

Зізнаюся, люблю поласувати ковбасою. Купую її не вряди-годи, а трохи частіше, і в сім’ї мене цінять як знавця цього м’ясного дива в оболонці. І коли якось під час сніданку син зненацька запитав, які є ковбаси, то я відразу, не спиняючись видав десяток назв. Хоча й розумів, що мої пізнання в ковбасному асортименті обмежені винятково місцевим магазином. Тому невдовзі на одній з київських виставок продуктів узявся з’ясувати, а скільки ковбас насправді? Довго ходити не довелось. Уже на першому стенді Торгового дому «Вакула», на який натрапив, збився з рахунку пропозицій. Там ковбас налічувалось кілька десятків. І то ж тільки одного виробника.

ТОВ «Торговий дім «Вакула» представляє на ринку м'ясопродуктів нашої країни ВАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат». За 70 років діяльності це підприємство не тільки зберегло традиційні технології виробництва ковбасних виробів, а й успішно освоїло нові, прогресивні, що відповідають вимогам сьогодення як за якістю, так і за дизайном. Усі технологічні цехи підприємства оснащені сучасним обладнанні провідних вітчизняних та закордонних виробників. Конкурентоспроможність продукції також забезпечується високою якістю, кадровим потенціалом, постійним розширенням та оновлюванням асортименту з використанням сучасних технологій. Основні види продукції, які виробляє підприємство: м'ясо- та субпродукти першої категорії; ковбасні вироби; консерви тощо. Продукцію м'ясокомбінату кілька разів відзначали як «Найкраща торгова марка України», грамотами та медалями за високу якість продукції, іншими нагородами.

Мелітопольський м’ясокомбінат помітновиокремлюється серед інших великих регіональних м’ясопереробних підприємств i багатьох дрібних господарств та ковбасних цехів. Мелітопольці у виробництві ковбас дотримуються традиційних технологій. Підприємство має значний виробничий потенцiал, який забезпечує значні обсяги випуску продукції. Тут діє м’ясожировий цех потужністю 120 тонн за зміну; м’ясопереробний цех потужністю 30 тонн за зміну; цех з виробництва сирокопчених і сиров’ялених виробів – 5 тонн за зміну; консервний цех – 20 тонн за зміну тощо.

Комбінат віддає перевагу придбанню м'ясосировини у вигляді худоби на забій. Основні постачальники м'яса яловичини - Київська та Черкаська області, живої худоби - Запорізька, Дніпропетровська, Одеська та Херсонська області. У ковбасному виробництві використовується свинина власного виробництва. Тут діє промисловий комплекс для вирощування і відгодівлі 75 тис. голів товарної свинини і 2,5 тис. голів племінного молодняку. Підприємство має два комбікормових заводи, першокласну лабораторію, два племзаводи з вирощування племінних свиней породи «ландрас» і «велика біла датська».

Обсяги реалізації м'ясних та ковбасних виробів підприємства значною мірою залежать від сезонних змін. Завдяки розташуванню поблизу курортного півдня влітку, коли діють табори та бази відпочинку, реалізація продукції (особливо – сирокопченої і сиров’яленої) збільшується. В осiнньо-весняний період цей показник нижчий.

Та ніде правди діти – не найлегші часи нині переживають м’ясопереробники. Ось і Державний комітет статистики говорить про це цифрами: виробництво ковбасних виробів торік у нас скоротилося на 0,8% - до 286 тис. тонн. А в 2005 році в Україні їх було вироблено 285 тис. тонн, що на 8,4% менше, ніж в 2004 році. Причини цьому різні. Наприклад, різко зменшується поголів’я ВРХ та свиней у тваринницьких господарствах, що загострює проблему їх закупівлі. Небагатий вітчизняний споживач, своєю чергою, намагається економити на дедалі дорожчих м’ясопродуктах або лакомиться на неякісну, «другосортну» продукцію. Та й деякі виробники самі шкодять іміджу ковбасних виробів: щоб здешевити продукцію, кладуть в неї замість м’яса забагато добавок.

Незважаючи на об’єктивні труднощі, підприємство розширює ринок збуту, поліпшуючи якість та розширюючи асортимент продукції з урахуванням попиту потенціальних споживачів. ВАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат» реалізує свою продукцію через офіційного дилера – ТОВ «Торговий дім «Вакула». У роботі з великими клієнтами застосовується гнучка система знижок, що дає змогу регулювати політику цін на продукцію. Вироблена продукція реалізується також через мережу формових крамниць ВАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат» та філії в Києві, Запоріжжі та Харкові. Також підприємство відвантажує продукцію своїм представництвам в одинадцяти областях країни, чому сприяє наявність власного транспортного парку.

Підприємство постійно застосовує нові технології. М’ясокомбінат один з перших освоїв виробництво м'ясних делікатесів у вакуумній упаковці, що продовжило строк їх реалізації та поліпшило товарний вигляд. Підприємство виробляє напівфабрикати з використанням різних спецій. Ця продукція легка i швидка в приготуванні, може задовольнити смаки різних споживачів, доступна за ціною.

Для забезпечення успішної присутності своєї продукції на ринку ВАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат» дотримується у своїй роботі принципу, що фірма повинна виробляти не те, що вона може, а те, що потрібно споживачу. Асортимент продукції, яку випускає Мелітопольський м'ясокомбінат, дуже різноманітний. Особливе місце посідають сирокопчені та сиров’ялені ковбасні вироби, виготовлені за традиційною технологією, – «Брауншвейгська», «Московська», «Столична», «Майкопська», «Невська», які користуються підвищеним попитом, і сиров’ялені - за прискореною технологією – «Президентська, «Губернаторська», «Оригінальна», «Салямі до пива», «Салямі-Прима». А всього тут виробляють понад дві сотні найменувань ковбасних виробів.

…Отак «Торговий дім «Вакула» допоміг мені розширити свої пізнання в ковбасному асортименті. Тепер ніхто мене не захопить зненацька запитанням, які бувають ковбаси, бо маю вдома подарований буклет з переліком і характеристиками усіх виробів від «Вакули».

Олесь Фолюш

Теги та ключові фрази
harchovyk.com, продукція мелітопольського мясокомбінату, ВАКУЛА ТД ТОВ, М'ясокомбінат "Вакула", Відкрите акціонерне товариство "Торговий Дім "Вакула", мелітопольський м'ясокомбінатковбаса губернаторська, свежи новости в арбузинке вакула, ООО "ТД "Вакула", продукція мелітопольського мясокомбінату, ВАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат»
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.