Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4272
13.06.2007р. |
Інновації у сфері інформаційних технологій

Група підприємств BBH в Україні стала першою компанією в СНД, яка запровадила і почала успішно використовувати принципово нові інформаційні технології для вирішення бізнес-задач. IT-проект зі створення „Корпоративної звітної системи і сховища даних” був реалізований на технологіях і продуктах корпорації Microsoft (USA).

У зв'язку зі зростаючою конкуренцією на ринковому просторі України, своєчасне прийняття аргументованого рішення, у тому числі й стратегічного, багато в чому залежить від чіткого аналізу поточної ситуації. Такий аналіз повинен ґрунтуватися на реальних і достовірних показниках діяльності компанії. Територіальна особливість розташування заводів ВВН в Україні (Київ, Львів, Запоріжжя), а також їх представництв, використання різних інформаційних систем – все це спричинило об'єктивну необхідність побудови та впровадження корпоративного сховища даних і єдиної системи звітності, яка надала б можливість оптимізувати всі бізнес-потоки і при цьому мінімально залежала від рутинної ручної роботи.

До запровадження даної системи були залучені фахівці ВВН-Україна, російського та українського підрозділів Microsoft Consulting Services, а також представники компанії Sigel – повідомляє відділ комунікації та інформації BBHв Україні. Процес впровадження рішення розпочався з аналізу джерел і споживачів звітів, аудиту бізнес-процесів компанії, побудови повного переліку бізнес-схем, які необхідно було відобразити в звітній системі.

Нині кожен користувач компанії має можливість одержати окрему веб-сторінку на порталі з персоналізованим набором звітів відповідно до займаної посади і функціональних обов'язків. Зручність даної системи полягає також і в тому, що співробітники мають можливість працювати зі звітами дистанційно: вдома або у відрядженні. Для цього їм потрібен тільки доступ до мережі Інтернет. Таку можливість одержали і партнери ВВН-Україна, зокрема, дистрибутори. Однак найголовніше, чого вдалося досягти, – це істотно зменшити тимчасові витрати і підвищити ефективність роботи аналітиків компанії.

„Досить складний з технічного та організаційного боку проект був реалізований лишень за 5 місяців. В результаті, нам вдалося скоротити терміни побудови звітів у 5 разів, підвищити їх гнучкість і організувати ведення оперативного й стратегічного планування виробничої і комерційної діяльності на якісно новому рівні, – підкреслив голова правління групи підприємств ВВН в Україні Юрій Вертопрахов. – Приємно відзначити, що сьогодні на підприємствах ВВН-Україна застосований зовсім новий продукт, і наша компанія стала першою в СНД з використання цього рішення в промисловому масштабі. Впевнені, що запровадження інноваційних рішень, – в IT або інших бізнес-напрямках, наблизить групу ВВН-Україна до досягнення нашої головної мети – завоювати лідерство на вітчизняному ринку”.

Соломія Килинчук

 

Теги та ключові фрази
інновації у ІТ сфері стаття, Інновації в інформаційних технологіях це, інновації у сфері іт, нові тренди в інформаційних технологіях, інновації в інформаційній галузі, ІТ інновації, інновації інформаційних технологій, інновації в сфері інформаційних технологій, инновации в інформаційних технологіях, нововведення в інформаційних системах
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.