Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4884
13.06.2007р. |
Високі технології для гуртових та роздрібних продаж

Від налагодженої роботи дистрибуції залежить успіх компанії – і з цим нині важко не погодитись. Проте заповнення різноманітних паперових форм, що використовують під час роботи торгові представники і мерчандайзери, завжди супроводжуватимуться помилками, складністю оперативної передачі інформації в офіс для відповідного опрацювання, відірваністю від офісної системи тощо.

Нині ці проблеми вирішують системи мобільної торгівлі на базі кишенькових комп’ютерів. Система автоматизації дистрибуції і мерчадайзингу ТМ SalesWorks за останні 2 роки стала корпоративним стандартом для багатьох великих транснаціональних і вітчизняних FMCG-компаній. Її основне призначення – стандартизація бізнес-процесів і підвищення управління бізнесом.

За словами Оксани Кутіщевої, менеджера з маркетингу компанії SoftServe Business Systems, компанія працює на ринку з 1993 року. Вже в 1995 році з’явився відділ розробки мобільних систем, які працювали в системі off-line. Нині компанія SoftServe– одна з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення в Східній Європі, в Україні відома під ТМ SoftServe Business Systems. Провідним напрямком бізнесу SoftServe Business Systems є надання консалтингових послуг в галузі інформаційних технологій, технологій управління підприємством, організації і автоматизації бізнес-процесів.

SoftServe Business Systems пропонує залежно від конфігурації кишенькові персональні комп’ютери, які є основним „збирачем” інформації „в полі зору”, а також програмне забезпечення, корпоративні сервери, призначені для зберігання та аналітичної обробки інформації.

„Розробка ТМ Sales Works” стала новим проектом в розвитку нашої компанії, – розповідає старший віце-президент компанії Sales Works Ігор Мендзебровський. – Система розроблена зусиллями працівників SalesServeі направлена на створення ефективної системи дистрибуції та мерчандайзингу з допомогою нових інформаційних технологій, що є незвичним явищем для вітчизняного ринку”.

Структура системи ТМ Sales Works передбачає, що частково завдання вирішує мобільний працівник з кишеньковим ПК та менеджер в регіональному офісі (збір фактичних даних, планування завдань на короткий термін), а частково – центральний офіс (відстежування динаміки продаж, аналіз даних, довготермінове планування). Маючи на руках історії продаж, комерційну аналітику, моделі впливу, план маркетингових акцій, відділ маркетингу в центральному офісі може більш точно прогнозувати обсяги продаж в регіонах, „спускаючи план” кожному торговому агенту для кожного типу торгової точки. В подальшому основною функцією торгового представника щодо оформлення замовлень залишається фіксація залишків в торговій точці. Функцією спеціалістів і програмного забезпечення в „мозкових центрах” компанії – в регіональних і центральних офісах – є прорахувати, скільки і якого товару необхідно і можливо доставити в ту чи іншу торгову точку в певний час. Як свідчить практика, організаційний ефект від цього – приголомшливий.

Користування пропонованою системою ТМ Sales Works спрощує роботу торгового представника, адже бланки замовлень, картки клієнтів, відсортований перелік продукції, прайс-листи, наявний асортимент, залишки продукції на складі, маршрути, заборгованості торгових точок тощо – уся напрацьована інформація зберігається в системі Sales Works кишенькового формату. Завдяки системі головний офіс отримує інформацію про стан продажу своєї продукції у всіх торгових точках України. Sales Works відображає час візиту та перебування торгового представника на торговій точці, кількість торгових точок, в яких протягом дня відбулось замовлення. Таким чином, супервайзер має можливість контролювати торгового представника, формувати маршрути та плани продаж на день, а також оперативно отримувати звіти про продажі, залишки на складах, наявний асортимент продукції, дебіторську заборгованість.

Клієнтами SoftServe Business Systems нині є такі корпорації, як Nestle, SUN Interbrew, KRAFT, компанія „Сибірський берег”, ТОВ „Ласунка”, ПП „Долмарт-Україна”, ТОВ „Тера Ів”, ТОВ „Олбі-Рос Конті”, Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод тощо.

Віднедавна систему успішно було впроваджено в дистрибуційну мережу ЗАТ „Львівський лікеро-горілчаний завод” (ТМ „Володар”).

Богдан Кіс, супервайзер ЛЛГЗ: „До появи кишенькового ПК наші торгові представники працювали з паперовими документами. У кожного з них була велика папка, в якій він носив картки клієнтів, прайси, бланки замовлень. Штат налічував 2-3 працівників-операторів, які кожного вечора вручну набирали замовлення. Іноді засиджувались з роботою до півночі.

Оператори часто припускалися помилок – був випадок, коли в невелику торгову точку замість 100 одиниць товару пішло 1000.

Впровадження системи ТМ SalesWorks” дало можливість:

1. зменшити кількість помилок: зникла необхідність вручну набирати накладні – інформація в картці залежить лише від торгового представника, і це дисциплінує;

2. супервайзеру отримати інструмент контролю над персоналом. В системі відображається час візиту та перебування торгового представника на торговій точці, що дозволяє звітуватись за послідовністю візитів;

3. складати звіти продаж, раніше це доводилось виконувати вручну з калькулятором;

4. торговим агентам контролювати виконання власного плану продаж”.
 

Врізка:

SoftServe Business Systems – провідна консалтингова компанія в сфері інформаційних технологій, яка є підрозділом корпорації SoftServe. Кількість персоналу компанії налічує близько 600 чоловік. Географія проектів – 11 країн. Наприкінці 2004 року ТМ Sales Works була успішно протестована лабораторією VeriTest Software Centre і отримала сертифікат Designet for Windows Mobile від компанії Microsoft. Логотип Designet for Windows гарантує користувачеві програми високу надійність її роботи – дані не будуть спотворені чи втрачені при введенні, передачі, обробці, аналізі та синхронізації, адже VeriTest Software Centre скрупульозно перевіряють коректність роботи програмного забезпечення, яке тестується.

 SoftServeмає статус Microsoft Gold Partner і включена в on-line каталог програмного забезпечення компанії Microsoftз продуктом ТМ SalesWorks (автоматизація дистрибуції і мерчандайзингу).

Оксана Сворик

Теги та ключові фрази
торговий представник львівський лікеро горілчаного, ЛЬВІВСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД. ВАКАНСІЇ ЗАВОДУ, прайси лікеро горілчаного заводу, звіт з практики у зат "львівський лікеро-горілчаний завод", звіт з практики львівського лікеро-горілчаного заводу, львівський лікеро-горілчаний завод вакансії торговий агент, прайс лист львівського горілчаного заводу, львівський горілчаний завод прайс, торгові агентиЛьвівського лікеро- горілчаного заводу, торгові агентиЛьвівський лікеро- горілчаний завод доставка
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.