Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6440
12.06.2007р. |
Машини для харчовиків: XIII міжнародна спеціалізована експозиція „Інпродмаш-2005”

15-18 листопада у третьому павільйоні національного комплексу „Експоцентр України” відбулась XIII міжнародна спеціалізована експозиція „Інпродмаш-2005”. Були представлені технології та обладнання для борошномельної, хлібопекарської, кондитерської, цукрової, плодоконсервної, виноробної, пивоварної, смакохарчової промисловостей, тара та упаковка, обладнання для маркування та етикетки.

Різного розміру ротаційні печі та інше хлібопекарське обладнання представив торгівельно-технічний сервісний центр „Імпексмаш”, офіційний представник АТ НВП „Восход” з Росії. Менеджер Людмила Куделько розповіла, що підприємство пропонує клієнтам пекарні 500/1000 кг/зміну, печі (ярусні ХПЕ, ротаційні „Мусон” (135-270 буханок) на газі, рідкому паливі та електронагріві, люлькові „Циклон”, конвекційні та кондитерські конвеєрні печі. Окрім цього, „Імпексмаш” реалізує просіювачі борошна, розстійні шафи, тістоміси, тісторозділювачі, тістоокруглювачі, тістозакатки. Торгівельно-технічний центр заснований у 1997 році в Кіровограді, на початках торгував вживаним обладнанням. Зараз основний профіль діяльності – продаж німецьких агрегатів для кондитерської та хлібопекарської промисловості клієнтам Івано-Франківської, Львівської, Сумської та інших областей. Цільова аудиторія фірми – середні та великі підприємства. Пані Людмила зазначила, що фірма пропонує печі нового покоління, оснащені електронікою, надає послуги з технічного обслуговування та співпрацює з клієнтами за вигідною для обох сторін схемою кредиту.

ВАТ „Завод Київпродмаш” експонував на виставці лінії та машини для виробництва ласощів: цукрового та пісочного печива, еклерів, зефіру, пряників з начинкою, вафель. Завод проектує та виготовляє хлібопекарні машини: (тістомісильні, тістоподільні, тістоокруглювальні, тістоформувальні), печі тунельні газові кондитерські, а також надає технологічні послуги з обробки металоконструкцій, декорувальні машини, глазурувальні агрегати, машини для обмазування та посипання печива.

ЗАТ „Дослідний завод харчового обладнання” постачає обладнання для хлібозаводів, міні-пекарень та кондитерських фабрик. Менеджер Сергій Мороз розповів, що завод розробив декілька новинок. Зокрема, машину для плавлення кондитерської глазурі і покриття кондитерських виробів з охолоджувальним тунелем – МАГ-250; піч для випікання „горішків”, „шишок”, „тарталеток”, „сердечок”, „жолудів”, „грибочків” – ПЕ-2; дозатор-наповнювач крему; форми „тульський пряник”; матриця до А2-ШФЗ „патент”; насадки до И8-МОК (аналог MULTI-DROP); змінний вузол „сушка-малютка” до Б4-58; змінний вузол „човник” до Б4-58.

ВАТ „Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування” виготовляє та реалізує технологічне обладнання для овочефруктопереробної та виноробної галузей. А також надає послуги з комплексного проектування об’єктів, розробки та виготовлення обладнання за індивідуальним замовленням. Окрім цього, бюро проводить сертифікаційні випробування закріплених видів обладнання та забезпечує загальногалузевою та спеціальною трубопровідною арматурою, яка випускається на території СНД. Голова правління та директор Одеського СКТБ „Інпродмаш” Агропромислового комплексу України, Олег Кукін зазначив, що виставка не зовсім відповідає своїй назві, адже з-посеред підприємств власне „Інпродмашу” тут представлена невелика кількість фірм.

Директор ВАТ „МТС-ЕКСПО” Тетяна Дружиніна розповіла, що підприємство є генеральним представником ізраїльської фірми I.E.C group і працює на ринку України 10 років. Сфера бізнесу – технології та обладнання з переробки плодоовочевої сировини, лінії з виробництва м’ясних, рибних, овочевих консервів з упаковкою в ламістерну та СППЕТ-тару об’ємом від 50 мл до 1200 мл, лінії з виробництва перших та других страв з упаковкою в пакети Дой-Пак. Також виробникам пропонуються лінії з виробництва згущеного молока, соків із концентратів і свіжих фруктів, асептичного пюре. За допомогою такого обладнання можна упаковувати продукти в скляні та СППЕТ-пляшки, асептичні пакети IPI, пакети Дой-Пак, асептичні пакети Бег-ін-Бокс об’ємом від 3 до 220 л. У асортименті компанії горизонтальні автоклави, обладнання для переробки молока, обладнання для фермерських господарств та котельне обладнання виробництва Німеччини, Італії (парогенератори, хімводоочистка, пальники).

ПП „Українська молочна компанія” виробляє, ремонтує та комплектує технологічне обладнання для молочного, сироробного та масляного виробництва. Інший напрям діяльності – постачання, виготовлення запчастин, ущільнюючих виробів з гуми.

Директор ТОВ „Укрітпак” Олена Касьянова розповіла, що фірма торгує виробничим обладнанням та виробничими цехами італійського виробництва, реалізує нові та вживані пакувальні установки, встановлює їх та надає сервісне обслуговування клієнтам. Машини призначені для пакування сипких, рідких, порошкових, поштучних продуктів харчування і товарів харчової промисловості. Представлені фасувальні лінії здійснюють горизонтальну та вертикальну упаковку продуктів харчування, предметів гігієни, одноразового посуду. Швидкість пакування варіюється від 40 до 400 упаковок на хвилину, залежно від технологічного процесу. Установки „Укрітпак” комплектує у різних варіантах: від цілком автоматизованих до напівавтоматичних виробничих дільниць та ручних, якими керує оператор.

Людмила Улизько, комерційний директор ПП НВЦ „Ковчег”, запевняє, що технологи фірми можуть виготовити упаковку будь-якої форми та розміру. На обладнанні, спроектованому НВЦ „Ковчег”, виготовляють упаковку з плівки, ламінованого паперу, фольги, пластику, поліпропіленової тканини та інших пакувальних матеріалів. В асортименті підприємства – машини для виробництва пакетів, плівкозварювачі, запаювачі, фасувально-пакувальне обладнання, пакування в термостійку плівку, целофанатори, пакування в блістер.

ТОВ „Альянс-КМ” заекспонувало на „Інпродмаші-2005” промислове обладнання торгових марок Videojet та Willett компанії Videojet Technologies Inc. (США) для маркування продукції контактним та безконтактним способом, а також витратні матеріали до них. Окрім цього, компанія пропонує обладнання для пакування продукції торгової марки Robopac (Італія), сепаратори, млини, грохоти, віброфільтри компанії Sweco(Бельгія), а також сита до них.

Представник приватного науково-виробничого підприємства „Механотрон” Олексій Калачов, заступник директора, представив на виставці вагодозувальне обладнання для фасування та зважування сипких продуктів: цукру, крупи, зерна, комбікорму. Пропозиція „Механотрону” включає дозатори вагові напіватоматичні „Норма-С” для фасування в мішки відкритого типу порціями від 5 до 50 кг, ваги бункерні серії „Норма-Т” – для вагового обліку сипких продуктів та лічильник мішків на транспортері. На ринку України фірма працює вже 15 років, у планах – розширення асортименту обладнання.

Уляна Чуба

Теги та ключові фрази
піч для випічки горішків, апарати для фасування меду, апарати для фасування і пакування цукру, обладнання на випічку "горішків", обладнання для випікання горішків, КИЇВПРОДМАШ піч для випіканям "горішків", Печі для випічки "горішків", хімводоочистка котельні, Нвц ковчег, фасувальна лінія для овочів та фруктів для заводу


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.